poster

Nostradamus: 2012 (TV film)

 • Česko

  Konec světa podle Nostradama

 • USA

  Nostradamus: 2012

Dokumentární

USA, 2009, 120 min

 • tuntavala
  odpad!

  "Ctete Bibli, tam to vsech je..."(14.8.2013)

 • Monoxid
  **

  Byla to celkem nuda, ale krom toho, co už všichni nespočetněkrát slyšeli, tam bylo ale i pár zajímavých věcí. Například jsem nevěděla, že se i sluneční soustava vůči galaxii pohybuje a trošku jsem si zopákla souhvězdí, slyšeli jste, že štír byl orel? :D atd...Tak, a už nemusim do konce života koukat na žádný dokument s metafyzickými, katastrofickými, prorockými či konspiračně-teoretickými prvky. A pro zdejší nadšence: Bůh řekl Lotovi, že zachrání Sodomu a Gomoru pro pět spravedlivých. Zachrání svět pro vás? Jo a kdyby si s tim dali trochu víc práce, mohli by mě zaujmout natolik, že bych sledování věnovala více energie a nepsala v jeho průběhu tenhle komentář.(27.3.2011)

 • CiTrus007
  ***

  Kdo rád řeší věci kolem roku 2012, určitě si zde přijde na své. Jedná se o další film, který vykládá různá fakta z historie a kontroverzně je promítá do budoucnosti. Nechci polemizovat nad tématem. Režie, střih i kamera ucházející - zajímavý dokument.(19.11.2010)

 • AngelAngie
  ***

  Dnes jsem měla abnormální chuť na dokument a bylo mi úplně jedno, jestli to bude dokument válečný, dokument o dávných civilizacích a nebo o problémech lidstva... když jsem projížděla internet, měla jsem na předchozí jmenované obrovské štěstí, jenže pak se tam objevil tenhle kousek a já si řekla, že mám vlastně chuť úplně na vše, takže to pojmu tímhle, kde vše bude... Je mi úplně jedno, jestli tenhle snímek někdo považuje za nudnou hloupost, jestli si někdo myslí, že jsem naivní, že na tohle koukám a nebo naopak jestli to vynáší do nebes a já jsem opět naivní, že tomu nevěřím. Mě ten dokument prostě bavil. Z hlediska informací jsem obohacena a dozvěděla se spoustu novinek, které vlastně dávno novinkami nejsou. Ať už věří 21.12. 2012 kdo chce jakkoli chce, tenhle dokument mě nenudil, naopak. Snad jen škoda opakování každých 10 minut toho stejného... ale co, je to první dokument dohodle tématu, který jsem viděla, tak co nepřimhouřit oči. A propo - zase dlouho žádný dokument neuvidím, takže o to víc jsem si ho užila, hezky v posteli, s teplým čajem a obklopena vydatným jídlem. Kdo by se v tomhle prostředí nudil...(11.9.2009)

 • honajz
  **

  Ach ano, před rokem dvěma to běželo na kabelovce. Říkal jsem si, jak zmateně je to natočené a vlastně to neříká nic nového. To, co mne skutečně zajímalo, nějaký hlubší rozbor, to zde chybělo. Důkaz, jak lze dvě hodiny zaplácat dojmy z Wikipedie a Blesku.(30.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace