Nostradamus: 2012 (TV film)

• Česko

Konec světa podle Nostradama

Nostradamus: 2012

Dokumentární

USA, 2009, 120 min

čekal jsem trochu víc informací..a i trochu neco jinyho nez samy kecy(7.7.2010)

'' Divák by si měl zachovat odstup ''. Když už nic jiného, vyvolává tenhle dokument spousty a spousty zajímavých otázek.. Jestli je neznalost odpovědí na ně poněkud děsivá ? Posuďte sami..(20.9.2009)

Kdo rád řeší věci kolem roku 2012, určitě si zde přijde na své. Jedná se o další film, který vykládá různá fakta z historie a kontroverzně je promítá do budoucnosti. Nechci polemizovat nad tématem. Režie, střih i kamera ucházející - zajímavý dokument.(19.11.2010)

• gudaulin

Vyloženě senzacechtivý kvazidokument, který nemá s vědeckou metodou prakticky nic společného a potěší příznivce tajemna a konspiračních teorií. Je až úsměvné, jak tvůrci mlží a neustále používají obraty jako "mohlo by se", "předpokládáme", "domníváme se". Každopádně je až neuvěřitelné, kolik nejrůznějších motivů, záhad a zajímavostí se dá nacpat do tak malého vysílacího času. Jedna hvězdička je za zábavnost, informační hodnota je nulová. Celkový dojem: 15 %.(3.1.2010)

Z niektorích poznaní až mrazí, keď si človek uvedomí, čo sa všetko môže stať. Ja len dúfam, že sú tie veštby zlé, no človek nikdy nevie. Ako dokument je to síce tak trocha nuda, ale zaujme. 60%(12.2.2010)