Herkules 3D

Malý Herkules

Rodinný / Komedie

USA, 2009, 92 min

• LukeUp

Tak tohle vážně ne! Začít rok něčím takovým? Jestli bude letos hodně takových filmů, tak se máme vážně na co "těšit"....horší zážitek než návštěva zubaře...a vidět tohle ve 3D, tak asi už nikdy nebudu spát.(5.1.2010)

• spikey1

tak špatné, že mi nestoji za to o tom psát!(14.6.2010)

• LadyVader

Chachaaaa! Tak sem si říkala, že to schválně zkusím, když se tady o tom mluví jako o nejhorším filmu vůbec.. No pro příště už jsem poučena, tohle je fakt síla :D. A při pohledu na ty triky se mě fakt zmocnil totální záchvat smíchu.. :DD(13.1.2010)

• (mOnkey)

„A tohle si zapamatuj: až budeš připravený, použij meč pro získání nejvyšší síly. Jestli ale meči zalžeš, meč to pozná a ty budeš navždy vyhoštěn z Olympu,“ promlouvá ze záchodové mísy Zeus Hulk Hogan k Herkulovi zrovna ve chvíli, kdy ten na sobě umotává tuniku z toaleťáku. A podobné scény nejsou v Malém Herkulovi vůbec ojedinělé. Že jde i za přítomnosti geniálního českého dabingu, v němž se role vypravěče ujal člověk, který na Nově namluvil upoutávky na Megafilmy, o nejhůře hodnocený film na csfd, mi nejde na rozum už z toho důvodu, že ze scenáristického hlediska se jedná o relativně věrné vyobrazení reality, aspoň tak jak ji známe z dochovaných materiálů. I proto může snímek posloužit jako nenásilný prostředek k historické vzdělanosti dětí školou povinných. Že Sokrates během svého života pobýval s bohy na hoře Olymp není až takovým tajemstvím, ale že byl učitelem samotného Herkula ví dnes jen málokdo. Takže jděte s kamarády do hospody, pár hodin tam poseďte a pak si společně užijte toto veledílo. Neměli byste odcházet zklamáni.(8.3.2012)

• sir-dave

EPIC FAIL! O_o Proti tomuto "filmu" je i Sorbův Herkules mistrovský kousek ze středověku. Všechno naprosto k smíchu - Hogan, triky, děj,... Zaslouženě tam kde to je. Palec nahoru všem, kteří to dokoukali.(15.11.2010)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

• - V závěrečných titulcích je u jména postavy Hulka Hogana "Zues" namísto "Zeus". (Elwanelyn)