Herkules 3D

Mark Denis

Kostýmy:

Nicole Beckett
  • Tuskík

Dokonale příšerné po všech stránkách. Ze zvědavosti jsem si to pustil (navíc s českým dabingem, který tomu nasadil korunu) a nevycházel z údivu. Tvůrci 3D místy vypustili, a tam kde mělo zapůsobit (všelijaké střepy, létající trosky, pěsti) působí nanejvýš trapně. Některým komentářům zde jsem nebyl ochoten uvěřit, ale jsou bohužel pravdivé. Kameramani ve většině záběrů opravdu zabírají jen části postav, čas od času kameraman třeba uteče za sloup nebo mu postavy ze záběru utečou skoro úplně. Jediný plus je, že to netrvá moc dlouho. Od plácání na čelo a kroucení hlavou by mi upadla ruka nebo hlava, kdyby to trvalo déle.(26.7.2011)

• Vojtino

Schwarzeneggerův Herkules v New Yorku je oproti téhle hrůze veledílo.(17.4.2011)

Upřímně nechápu, na co si tu všichni stěžujete. Hercules je nízkorozpočtové béčko s extrémně vtipnými (nebo možná spíš směšnými) efekty, debilním scénářem, hroznou kamerou i exteriéry a vůbec celé je to dost na h..houby. Zároveň je to ale sice nechtěná, přesto geniální parodie na všechny ty americké "rodinné" kraviny s děsivě otravnými dětmi v hlavních rolích, kterým dvě třetiny z vás odpad nedají, protože nejsou první v žebříčku nejhorších filmů. V originálním znění Hercules má i pár relativně silných momentů, bavila jsem se dobře a vzhledem ke všem těm odpadům tady mám chuť i nadhodnotit.(19.9.2012)

• tomeek

A teď přiznejte barvu - opravdu jste si to někdo vůbec pustili?(23.3.2011)

• Nathalie

Existuje vůbec teoretická šance, aby se z člověka, který viděl film Herkules, nestal Herodes?(14.1.2010)