Herkules 3D

Malý Herkules

Rodinný / Komedie

USA, 2009, 92 min

• Tuskík

Dokonale příšerné po všech stránkách. Ze zvědavosti jsem si to pustil (navíc s českým dabingem, který tomu nasadil korunu) a nevycházel z údivu. Tvůrci 3D místy vypustili, a tam kde mělo zapůsobit (všelijaké střepy, létající trosky, pěsti) působí nanejvýš trapně. Některým komentářům zde jsem nebyl ochoten uvěřit, ale jsou bohužel pravdivé. Kameramani ve většině záběrů opravdu zabírají jen části postav, čas od času kameraman třeba uteče za sloup nebo mu postavy ze záběru utečou skoro úplně. Jediný plus je, že to netrvá moc dlouho. Od plácání na čelo a kroucení hlavou by mi upadla ruka nebo hlava, kdyby to trvalo déle.(26.7.2011)

• Spinosaurus

Nemohl jsem odolat.(12.1.2010)

• bestlama

Může tenhle film vůbec někdo přežít?(25.12.2009)

• anli

V cem vsem se to Hulk Hogan neobjevi!Komedie o bozich pro deti,detsky napsana a detsky servirovana,ptotoze to vypada,jako kdyz scenar psal nekdo okolo 8 let a nekdo okolo 12 let mu to reziroval.Nutno spravedlive rict,ze par dobrych momentu se tu najde-za to jedna cista hvezda-a i se clovek zasmeje,ale to je vicemene tvurci nahoda.Jinak skutecne tenhle filmek nic nenabizi a hned na nej zapomenete.Bozskych 10%.(29.6.2010)

• stration

No to byla ale veliká krása! opravdu nezapomenutelný zážitek. Ještě týden mě bolelo za krkem, jak jsem kroutil hlavou.(2.3.2010)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

• - V závěrečných titulcích je u jména postavy Hulka Hogana "Zues" namísto "Zeus". (Elwanelyn)