Herkules 3D

Malý Herkules

Rodinný / Komedie

USA, 2009, 92 min

• numi

Jak vidno, se speciálními brýlemi může i blbost dostat další rozměr. Snesitelné snad pro děti dvou let, pokud by to nebylo tak dlouhé. Ve vývojovém žebříčku televizní / filmové zábavy se tenhle snímek řadí náročností na divákovu inteligenci někam mezi Teletubbies a Velmi křehké vztahy.(18.1.2010)

Říkal jsem si, jak to asi bude špatné, když to má ubohé 4% hodnocení. A ano, je to děsný, ale až tak? Nemyslím si. Dám 3 jako průměr, hodnocení to sice nezlepší, ale bude se zde vyjímat. A proto také píšu komentář, aby se vidělo, kdo vybočuje z řady =D(8.2.2013)

• DellEthing

Nejhorší film který se v současnosti promítá v českých kinech.(10.1.2010)

• Spinosaurus

Nemohl jsem odolat.(12.1.2010)

• Skejpr

Absolutně do nebe volající koncentrát špatnosti, demence, tvůrčí neschopnosti a guilty pleasure v té nejčistší možné formě, korunovaný nejhorším českým dabingem za hodně hodně hodně dlouhou dobu. Ten film je postavený na hlavu a smysl v něm nedává snad VŮBEC NIC (ať už technicky, nebo obsahově). Kameraman musel být buďto nedoceněný génius, nebo na drogách (popř. nedoceněný génius na drogách), protože herci v půlce záběrů prostě MAJÍ UŘÍZNUTÉ HLAVY! 3D efekt se plně projeví asi 4x, všechno na začátku a celý tenhle filmový omyl korunuje Hulk Hogan v záchodové míse! Aby bylo jasno, já v tom kině umřel. Akorát tomu doteďka odmítám uvěřit :))) Ale nestěžuju si. Dostal jsem PŘESNĚ TO, co jsem chtěl. P.S.: Malý Herkules mi neuvěřitelně připomíná současného přítele mé bejvalky. Enjoy, holka :)(10.1.2010)

• - V závěrečných titulcích je u jména postavy Hulka Hogana "Zues" namísto "Zeus". (Elwanelyn)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)