Herkules 3D

Mark Denis

Kostýmy:

Nicole Beckett
  • Deimos

DivX-Večer s Uwe Bollem/// Obsazení 1/10 Děj 1/10 Hudba 0/10 Efekty 0/10/// +ten jeden bod za zelenýho Hulka, pardon za Hogena, nejzábavnější na tomhle filmu je ten film sám o sobě -ale to že se bere vážně je smutné, Richard Sandrak právě získal titul největší slyzák v dětské roli, efekty jsou... pardon nejsou/// Jasně s Bollem to nemá nic společného. Nebo snad jen to, že tento večer patřil Uwemu a jeho filmům. Jako třešničku jsme si dali tento film, aby jsme po sléze zjistili že Boll není největší břidil na světě a že netočí ty nejhorší filmy. Na obhajobu tohoto filmu musím ale říct, že nás pět jak tam bylo a sedělo, popíjelo pivo a koukalo, tak jsme se u tohoto ehm zybtečného filmu bavili daleko víc, než u mnohým rádobyvtipných komedií. Těd ještě k postavě Hercula. Bylo mi asi 13 když jsem viděl seriál Hercules poprvé. O pár let později jsem procitnul a zjistit že Hercules není Hercules, ale že to je Sorbo. No a Sorbo je ....ehm po tomhle filmu bůh./// Celkem 5%/// PS: chce to potlesk za odvahu dát v jeden večer, takové čtyři unikáty.(19.8.2011)

• Dethecus

Druhý nejhorší film na čsfd??... To jsem si nemohl nechat ujít... A hodnocení je oprávněné... xD(23.6.2010)

• Filmmaniak

Všechno špatně!!!(3.3.2011)

• numi

Jak vidno, se speciálními brýlemi může i blbost dostat další rozměr. Snesitelné snad pro děti dvou let, pokud by to nebylo tak dlouhé. Ve vývojovém žebříčku televizní / filmové zábavy se tenhle snímek řadí náročností na divákovu inteligenci někam mezi Teletubbies a Velmi křehké vztahy.(18.1.2010)

• Ilicka

Napůl jsem poslechla Františka Fuku. Prozkoumala jsem 3D efekt ve 2D. Prožila jsem úchvatné epické dobrodružství. A stále jsem si říkala, jak by bylo krásné natočit si 3D domácí video, neboť kamera a herecké výkony byly na hranici home production. Speciální dík za Heru, díky ní se mi i Hulk Hogan zdál snesitelný.(9.1.2010)