poster

Herkules 3D

 • Česko

  Malý Herkules

 • USA

  Little Hercules in 3-D

 • Slovensko

  Malý Herkules

Rodinný / Komedie

USA, 2009, 92 min

Scénář:

Robert Boris

Kamera:

Mateo Londono

Hudba:

Mark Denis

Kostýmy:

Nicole Beckett
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Skejpr
  odpad!

  Absolutně do nebe volající koncentrát špatnosti, demence, tvůrčí neschopnosti a guilty pleasure v té nejčistší možné formě, korunovaný nejhorším českým dabingem za hodně hodně hodně dlouhou dobu. Ten film je postavený na hlavu a smysl v něm nedává snad VŮBEC NIC (ať už technicky, nebo obsahově). Kameraman musel být buďto nedoceněný génius, nebo na drogách (popř. nedoceněný génius na drogách), protože herci v půlce záběrů prostě MAJÍ UŘÍZNUTÉ HLAVY! 3D efekt se plně projeví asi 4x, všechno na začátku a celý tenhle filmový omyl korunuje Hulk Hogan v záchodové míse! Aby bylo jasno, já v tom kině umřel. Akorát tomu doteďka odmítám uvěřit :))) Ale nestěžuju si. Dostal jsem PŘESNĚ TO, co jsem chtěl. P.S.: Malý Herkules mi neuvěřitelně připomíná současného přítele mé bejvalky. Enjoy, holka :)(10.1.2010)

 • Driss
  odpad!

  Víte co? Čekal jsem větší kravinu, když je to ten "nejhorší film ČSFD". Na druhou stranu ta představa, že bych šel do kina na třidéčko a vypadla by na mě tahle opovrženihodná nechutnost, asi bych se nechoval zrovna vybranými způsoby...(26.3.2012)

 • numi
  odpad!

  Jak vidno, se speciálními brýlemi může i blbost dostat další rozměr. Snesitelné snad pro děti dvou let, pokud by to nebylo tak dlouhé. Ve vývojovém žebříčku televizní / filmové zábavy se tenhle snímek řadí náročností na divákovu inteligenci někam mezi Teletubbies a Velmi křehké vztahy.(18.1.2010)

 • gouryella
  *

  Pul hvezdicky za Hogana :-))(20.4.2010)

 • Expendable
  ***

  Nechápu hodnocení ostatních uživatelů, mě se film celkem líbil a občas jsem se i zasmál a Hulk Hogan s Juddem Nelsonem byli perfektní.55%(7.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace