Malý Herkules

• Česko Herkules 3D (více)

Malý Herkules, který je polobohem, žije se svým otcem, Diem, nejvyšším z Bohů, a vychovává ho Sokrates. Herkules by se chtěl podívat na Zemi, chodit tam do opravdové školy a poznat život obyčejných dětí. A tak jednoho dne z Olympu uteče a dostane se do dnešní Californie. Potkává třináctiletého Curtise, který ho vezme k sobě domů. Herkulovi se splní jeho sen a začne chodit s Curtisem do opravdové školy. Na Zemi však mezitím dorazí i Marduk, věčný rival Dia, který chce Herkulovi zabránit v jeho návratu na Olymp. Marduk by chtěl, aby Zeus uznal, že Marduk je ze všech nejmocnejší a že jeho Babylon je pravým domovem všech Bohů. Zeus nakonec souhlasí s tím, že nechá Herkula zápasit s mladým Bohem Kintarem, aby Mardukovi ukázal, jakou sílu Herkules má. Chlapec tak bude muset opustit svoji novou rodinu a zachránit čest svého otce... (oficiální text distributora)

Kubiiiczeek odpad!

Film postrádá naprosto vše, co bych od filmu čekal ! FAKT SÍLA ! Jednoznačně ODPAD nejhrubšího zrna ! Pokud se chcete najíst, nahlédněte do GALERIE !! Mé původní hodnocení: 5* - z recese ... a ještě něco: NEUSTÁLE MĚ NĚKDO MAŽE ! NECHÁPU PROČ !? pokud tak někdo učiní, prosím o zdůvodnění ! Děkuji ! ()

turboviking odpad!

Sláva! Volejte sláva ! Máme tu film který v žebříčku největších sraček překonal i Playgirls, Kdyby toto viděl Kevin Sorbo tak se asi zblije, jeho Herkules (na kterého se v pohodě vždy po nějaké době podívám) je oproti tomuto výtvoru 5hvězdičkovou sérií. Odpad všech odpadů, a aby to nebylo málo tak nám to ještě servírují ve 3D. ()

GR4N4T odpad!

Tak tento film som sa rozhodol pozrieť z toho dôvodu, lebo som si myslel, že si nemôžem nechať ujsť takýto skvost, ktorý ma na ČSFD najnižšie hodnotenie zo všetkých filmov. A tak som nechal tých úbohých prckoch v kábloch behať z batôžkami plnými dát, aby my týmto skvostom zasrali Hard-disk. Keď som to už mal v notebooku, tak som pozeranie odkladal tak dlho , ako sa len dalo. Asi po pol roku som sa rozhodol že si to pustím a po približne 5 minútach som to vypol s tým, že som práve prekonal infarkt. Na druhý deň som si povedal že to pustím znovu ale budem si dávať pozor. Tých prvých 5 minút som zase dostával šoky, no vydržal som to. Asi po pol hodine som si vymýšľal falošné výhovorky pre seba, aby som to mohol vypnúť. A zrazu som potreboval ísť močiť z močenia sa stalo sranie a dokonca som sa potreboval aj sprchovať. Keď som sa vrátil tak som pocítil silnú túžbu ísť si zacvičiť, len aby som to nemusel pustiť znova. No po pár mesiacoch som sa odhodlal posilnený nejakým alkoholickým nápojom že to pozriem do konca. A stalo sa. Na ČSFD som tomu hneď napálil odpad a odišiel. :D++P.S. Komentár je z väčšej časti vymyslený, len aby ste si predstavili aká to je sračka. :) ()

Paulo.cz odpad!

O tomhle nevyvinutém lidském mláděti, bez známky svalové hmoty se nedá říct, že to je Herkules. Toto děvčátko se polobohu ani nepodobá, spíš by si mohl zahrát princeznu Fantaghiru. Trošku nás zklamal Mohamed Khashoggi. A nemluvě o tom, že si režisér věřil natolik, že to natočil hned v 3D, ale je pravda, že se teď točí kdejaká ptákovina v 3D. ()

Jake.Hoyt odpad!

:D .Pozeral som to už dávnejšie v škole na praxi. Na začiatku sme sa zasmiali no po 15minútach to zacalo byť `trošku` otravné. Právom titul najhorší film ()

Anda.. odpad!

Tento film se mi vůbec nelíbil, nechápu čím chtěl režisér tímto dosáhnou,grafika byla také hrozná na to, že je film z roku 2009 a herecký výkon také nic moc.Podle mého názoru by tenhle film měl úplně zmizet a doufám, že podobné filmy už nikoho nenapadnou zfilmovat. ()

masy10

Opravdu velmi kvalitní film, plný vážných scén. Herecké výkony jsou legendární a grafické zpracování neskutečné!! ()