Malý Herkules

• Česko Herkules 3D (více)

Malý Herkules, který je polobohem, žije se svým otcem, Diem, nejvyšším z Bohů, a vychovává ho Sokrates. Herkules by se chtěl podívat na Zemi, chodit tam do opravdové školy a poznat život obyčejných dětí. A tak jednoho dne z Olympu uteče a dostane se do dnešní Californie. Potkává třináctiletého Curtise, který ho vezme k sobě domů. Herkulovi se splní jeho sen a začne chodit s Curtisem do opravdové školy. Na Zemi však mezitím dorazí i Marduk, věčný rival Dia, který chce Herkulovi zabránit v jeho návratu na Olymp. Marduk by chtěl, aby Zeus uznal, že Marduk je ze všech nejmocnejší a že jeho Babylon je pravým domovem všech Bohů. Zeus nakonec souhlasí s tím, že nechá Herkula zápasit s mladým Bohem Kintarem, aby Mardukovi ukázal, jakou sílu Herkules má. Chlapec tak bude muset opustit svoji novou rodinu a zachránit čest svého otce... (oficiální text distributora)

Incanus odpad!

Jsou filmy, u kterých si říkám, "sakra", že nenatočí pokračování, vždyť to bylo ku*evsky dobrý. U tohoto "díla", se ač do kostela nechodím, doslova MODLÍM, aby další podobnou s*ačku už nikdo nikdy nenatočil..... ()

Fiilek odpad!

ýlam selukreh ej akčars - můj komentář dává 100x větší smysl, než tento film. Režisér by se měl na pár let schovat do nejzapadlejší pustiny světa, kde neni šance, že ten film, kdy kdo uvidí. ()

zuzulend

Tak řekla bych,že na to,že je to první nejhorší film,to není zas tak hrozné.Můžu říct,že jsem viděla mnohem horší filmy.Není to zábavné,ale dá se na to dívat.Je to sice blbost,ale pro děti to určitě bude dobrý film. ()

JamesMalat odpad!

Na začátek, bych rád že jsem se na tento film podíval, jen proto abych mohl dát lepší hodnocení než je tu převažující, ale dopadlo to katastrofálně. Další film který nestojí za to aby jste shlédli ůvodní titulky, i když opomenu šíleně trapné efekty a otřesné herecké výkony, zbyde přede mnou oprav du velmi trapný a tuctový příběh, dokonce ani ta kamre nebyla dobrá a ať se snažím sebevíc nemůžu na filomu najít nic kladného, rád bych řekl že je mi to líto ale není 0 %. ()

bobeczech odpad!

Tak sem se na to podíval a moje stanovisko je jasný... Natočte druhej díl! A v tom druhym díle, ať dá někdo tomu nesympatickýmu malýmu spratkovi do držky, klidně vezmu i roli komparzisty a taky si kopnu. Tenhle film ve mně vzbuzuje nekonečnou nenávist ke všem aktérům. Jak někdo může mít takovou drzost, aby tohle myslel vážně a doopravdy na to nutil lidi dívat? Vsadím se, že ani Satan nebude v pekle chtít zkažené duše lidí, co se na téhle hovadsky zkur*ené pí*ovině podíleli. Jíst uschlé h*vno z Čubakovi chlupaté pr*ele je stokrát příjemnější věc. ()

azzaza odpad!

Podle mě by měl každý film mít alespon 1 hvězdičk za vůbec to natočení a nějaký nápad. Ale tohle je už moc..... ()

H3llY3ah888

Blbost, která by neměla bejt jako nejhorší film. Myslím, že je to slušnej aspirant na takový dobrý 20. místo v žebříčku nejhorších filmů. U tohohle sem se aspoň párkrát pousmál. ()

Maty.tekk odpad!

Tak to je jeden z nejhorších filmu co jsem v životě viděl. Nechápu jak mohl režisér Mohamed Khashoggi natočit něco tak otřesného jako je tohle. Nešlo to ani dokoukat jaká to byla nehorázná hovadina. Sorry, ale tohle si nezaslouží ani pul hvězdy. ()

ASSteroid odpad!

U filmu jsem dostal záchvat smíchu, avšak bohužel jen toho hysterického, kdy se Vám chce spíše brečet, ale i tak jsem si řekl, že se podívám na celý film. Chyba. Je to opravdu ten největší nesmysl a korunu tomu nasazuje" malý" hlavní hrdina, co při své dětské výšce má téměř stejnou hmotnost jako Hulk Hogan. Sláva America, protože Hercules je typickým příkladem amerického obézního superčlověka.. ()

Manarit odpad!

Panebože.... Mám pocit, že američanům by někdo měl zakázat sahat na jakoukoli mytologii :D absolutně nechápu, že tohle lze protlačit do kina. Horší spatlaninu jsem snad neviděla, scénarista to musel psát snad opilý nebo na drogách. Jediné, co v tomhle filmu chybělo, byl Gandalf jako Herculův průvodce. ()

hans74

Nejlepší film co jsem kdy viděl. SUPER, BOMBA, PECKA 100%, kdyby šlo dát 10 hvězd tak bych jich dal milion. ()

Archangel_P odpad!

Ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne... Tohle se nemohlo stát! Na tenhle snímek jsem byl tak natěšený, že jsem ani nevydržel čekat, až se stáhne (možná jsem spíše nechtěl zasírat paměť počítače něčím tak neskutečně podprůměrným, jako je tohle), tak jsem film zhlédl anglicky online na Youtube. Po 45 minutách jsem ho s hrůzou vypnul a přemýšlel o způsobu sebevraždy. Přeji si, aby za mnou zašel někdo z Man in Black a pomohl mi na tento protrpěný a zbytečně ztracený čas zapomenout. Jestli není toto veledílo natočeno z denního obratu továrny na výrobu víček k zubním pastám v Bangladéši, tak upřímně lituji toho, kdo to sponzoroval. Nechápu, že se tomu propůjčil Hulk Hogan, ale kdybych za Hogana chtěl dát hvězdičku, musím přehlédnout 80 % mnou viděné části filmu a to - ač se snažím sebevíc - prostě nejde. Za mě je to 0 % a teď mě omluvte, jdu zvracet. ()

DavidAAAA odpad!

Ani nevím, co jsem od toho čekal. Zvládnul jsem 25 minut, pak už by mi asi mozek vylezl ven ušima. Otřesné efekty, otřesní herci, zvuk k zblití, otřesnej dabing. Strašná sračka, ale asi bych si vzpomněl na ještě horší zážitky s filmem ( napadá mne třeba Grotesque.. ) ()