poster

Paní Zima (TV film)

 • Německo

  Frau Holle

 • Slovensko

  Rozprávky bratov Grimmovcov: Perinbaba

Rodinný / Fantasy

Německo, 2008, 59 min

Režie:

Bodo Fürneisen

Předloha:

Jacob Grimm (kniha), Wilhelm Grimm (kniha)

Scénář:

Marlies Ewald

Hudba:

Rainer Oleak
 • Dethecus
  odpad!

  Nevím, ale žádný dobrý vtipy nebo hlášky nebyli, ale já jsem se nepřestal smát.(2.1.2010)

 • Handle
  *

  Nevím no, mě to přišlo úsměvné.. :D(30.10.2009)

 • Jezinka.Jezinka
  *

  Pokud je hodná dcerka tatíkova a líná maminčina, má to jakous takous logiku. Jsou-li sestry plnorodými sourozenci a jednu matka honí jak nadmutou kozu a druhá se fláká, že je za to trapně i sousedovo škrkavkám, o logice se může mluvit jenom v její negaci. Líná Luisa si to umí výborně zařídit, kdo by makal, když kmitá Mařka. Mařenka ovšem i po odměně a mystickém zkrásnění hezká není a ta uniforma skřítka Santa Clause tomu opravdu moc nepomáhá. Luisa je potrestaná, ale už letmý náznak nápravy stačí, aby celoživotní lenost a protivnost na celý svět byly odpuštěny. Co to je? Reklama na odpustky?(29.5.2015)

 • kocik1
  *

  Žily byly dvě sestřičky. Jedna normální a obyčejná a druhá taky normální, protože kdo z nás se kdy nechtěl ráno déle vyspat nebo přehodit povinnosti na druhého sourezence? To snad jen maminka normální není, ale u té se to dá omluvit tím, že jí po smrti otce přeskočilo.:-( No a potom se to stane. Ta hodná skočí do studně a Němci začnou budovat kýčovitou ošklivou a nehezkou pohádkovou říši připomínající příhraniční trpaslíky. K tomu přimíchají ještě pořádnou porci nudy a už je to uděláno, už je to hotovo....(20.12.2015)

 • LiVentura
  *

  Nápad dobrý.(4.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace