Volejte věštce

(pořad)
Publicistický
Česko, 2008, 45 min

Zajímá vás, co vás čeká? Potřebujete pomoci s důležitým životním rozhodnutím nebo partnerským vztahem? (oficiální text distributora)

Fanucci

Souhlasím s komentáři tady - když člověk přijde z hospody a tohle běží v televizi tak se celkem pobaví. A protože jindy na tento pořad nekoukám tak s ním nemám uplně zlé zkušenosti:-) Víc než tři hvězdy ale dát nemůžu, to by bylo moc:-) ()

Laurent

Je zajímavé, jaké komentáře zde vyvolal tento pořad. Nebudu ho hodnotit, protože nevím, jak bych to měl udělat. Přesto bych řekl, že je zarážející kolik komentátorů uráží nejen tvůrce ale i volající diváky, nebo kohokoli, kdo v danou ideologii věří. Bohužel je to určitý negativní výraz vkusu, projevené slušnosti a respektu k druhým lidem. Když použijeme podobnou logiku pak prohlásíme za duševně choré všechny lidi hlásící se k jakémukoliv náboženství nebo k víře v boha. Choří budou také všichni, kteří hrají hazardní hry, protože z "matematického" hlediska nemohou být dlouhodobě úspěšní. Stejně tak by byl chorý každý, kdo svojí vírou nebo jednáním vybočuje z všeobecně zažitých vědeckých poznatků a takzvané "racionality". V duchu takové logiky by nebyl duševně zdráv nikdo. Respektujme, prosím, víru a volbu. ()

stuntmanMIKE

je to hnoj... neskutocne ako tam klamu a hlupi ludia tam volaju... ale ja sa tak na tom bavim neskutocne ze musim dat za plny pocet... :D ... ()

honajz2

V této podvodnické (pardon, EZOterické) show máme dvě podivné ženy: Marcelku, která je črodějince, je starší než Metuzalém A mele nesmysly tak dobře, jako nikdo z EZA. Pak je tu Janička Demeterová, a to je něco horšího. Neustále při věštění opakuje čtyři fráze. 1. Vy to tu máte trošku pozastavený 2. Vyšla vám karta štěstí 3. Vy jste král, vy se nedáte 4. To je řízek, to je řízek! Já jenom koukám, že někdo přijme tuto imitaci Jolandy do televize. Janička je stejně format, pořád by strkala ruku do ohně, když si myslí že jí někdo lže. Jako třeba v tomto rozhovoru: Podivín: Slyším vás? Chichotání. Janička: Smějte se, chcete vůbec věštbu? Podivín: Ano, já chcui věštbu. Já chci vědět, co dělá taková p*ča v televizi... Zavěšeno. Janičkia to prostě umí,a neměla by věštit tady, ale s Jolandou v EZU. Možná by mohli mít vlastní pořad "Cikáni věští". Ale to by žádná normální televize nepolvolila. Hvězdička za Demeterovou, která svými kecy pobaví. ()

Violeta odpad!

"pátek 4. září je dnem Venuše a na obloze se zakulatí měsíc, jehož chladné světlo nás zalije láskou, smířlivostí a pochopením... Sama Bohyně je patronkou této noci plné kouzel a ruku v ruce s královnou noci okouzlí lidská srdce, která se otevřou, aby z nich mohla vytrysknout láska." ... To snad neni možný. Ale klobouk dolů, já třeba lidskou blbost zpeněžit neumim. Věštka ušatá. ()

Caminzind

Rozhodně inspirativnější (ale i humornější) pořad než četba některých komentářů, ze kterých jsem se dozvěděl, jak jsou lidé hrdí na svoji nechápavost a rádi s ní exhibují. Úchvatná diagnóza. Zvedám demonstrativně o jednu hvězdu (plný počet by už zaváněl recesí). 70% ()

cariada odpad!

Totální blbost, zlatá Svůdná šance či jak se to jmenovalo, tam byla aspoň pěkná ženská. Sem bych nazavolal ani zadarmo. ()

Langy10

Jo občas jsem se pozdě večer podíval, když jsem neusnu a musim rict, že jsem se na to koukal celkem s nudou :(( nic moc .. slabí je to moc .. někdy tomu, ale i věřim no nic proste 2 hvězdy a tim to hasne :D ()

Mefistofelle

Lidi, kteří věří věstcům, považuji za pitomce nebo (a to je ten horší případ) za chudáky, které někdo pěkně hnusně využívá. Ale tuhle show je občas sranda sledovat. Univerzální odpovědi, které jdou napasovat na všechno, jsou považovány za megavěštbu, rádobyezoterické kulisy a rekvizity a občas opravdu vtipné dotazy volajících z tohoto pořadu dělají něco, od čeho se občas nejde odtrhnout. Většinou je to pro míru trapnosti, ubohosti a nekonečné lidské hlouposti, ale co, někdy je něco tak špatné, až to opravdu nemůže být nuda:). ()

Flaxik

Občas se tam nudně opakují, proto ta hvězdička dolů. Ale jinak je to čistá genialita. Stanley a Jolanda jsou neuvěřitelní. ()

DruidKarel odpad!

853. hodnocený film: Je libo pana Aleše Fajxe a čekáte na jeho radu, s kým se vyspat a nebo nevyspat? Nebo se chcete poradit s Alenkou pastelkou, jestli se máte neprve vykadit či si zajít na malou vždy před tím, než jdete do hospody? Pomůže vám snad Vlastík plamínek ve volbě intimek? Chcete snad vědět, kdy to dostanete? Pak je tu vaše čarodějka Marcelka... Ne, prosím vás. Dělám si srandu a jsem rád, že teď je na tom stejně i můj dědeček, kterej s tadytěma idiotama provolal 300 koruk. Odpad a jedště jednou odpad! ()