Volejte věštce

(pořad)
Publicistický
Česko, 2008, 45 min

Zajímá vás, co vás čeká? Potřebujete pomoci s důležitým životním rozhodnutím nebo partnerským vztahem? (oficiální text distributora)

Sykon odpad!

Nic proti tomu, když někdo na vykládání budoucnosti věří, ale věřit na vykládání přes telefon? To už je hovadina největšího rázu. A to, že se najde dost lidí, kteří neváhají se za těžké peníze ptát jak na tom budou s penězma je hodně smutné. Pro jejich blaho by tu měla být zavedena nová hodnocí stupnice - pod odpadem by bylo ještě tlačítko "podávám žalobu". Ale abych jen nenadával, musím se přiznat že v dobré společnosti je to po flašce vodky docela sranda. ()

Moiraine odpad!

Když člověk nemůže spát, narazí v televizi na ledasco. Strašný je, že ta "věštkyně" vypadala, že tomu, co říká, sama věří. Jenom bych chtěla vidět reakci chlapa, kterýmu přítelkyně řekne, že ji věštkyně v televizi řekla, aby se s nim rozešla. Já chápu, že někdo odmítá přijmout odpovědnost za svůj život, ale tohle opravdu moc. ()

lodka

Kdybych se díval jen na tohle a nic přitom nic jiného nedělal, tak se po pár minutách asi půjdu oběsit. Jiný rozměr však tento pořad nabírá, když se přes noc potřebujete něco naučit nebo vypracovat a podkres je mimo kafe jediná varianta jak neusnout. Oblíbená hudba, kde znáte text, je rušivá, protože alespoň mě nutí si podrukovat melodii a tím pádem je těžké se soustředit. ()

Dzvandzi odpad!

Tento pořad nemohu hodnotit jinak,protože mě vysírá úplně ve všech směrech od kvalit,po trapnou píču za mobilem,až po to,co mě sere úplně nejvíc a to je to ždímání peněz z lidí.Upřímně zde opravdu může zavolat jen kretén,nebo borec,který má peníze na rozdávání,což je v podstatě taky kretén,když tam zavolá.Některé výroky a vyjadřovací schopnosti cigánky,která sedí u karet opravdu stojí za to,aby jste viděli,jak až někdo může být vymazanej.Hnus,utrpení,nasrání!!! ()

playboy_05

prostě 50%...je to neskutečná trapárna, ale nějakým způsobem se na to vydržím chvíli dívat když nemůžu v noci spát ()

qVitek

Je to neuvěřitelné, jak to někdo může myslet vážně. Falešné rady, klam , naivní volající... samozřejmně odpad...ale pak člověk cítí nějaké divné magické síly v hlavě. Opravdu je tohle možné? Nedělá si z nás věštka jen srandu? Je to tak surové a myslí to tak vážně, až je to docela k smíchu. ()

Tanner odpad!

Viděl jsem to onehdá, když jsem přišel z hospody, a z té do nebe volající demence, která z obrazovky přímo sálala, se mi zatočila hlava víc, než z těch několika piv, co jsem předtím vypil. Celou dobu jsem se sám sebe ptal, jestli tohle je opravdu možný, a chvíli mi trvalo, než jsem si byl ochoten připustit tu děsivou skutečnost - ano, je. Ovšem jako sarkastická sonda do hlubin lidské zhovadilosti to může fungovat. Nicméně po chvíli je z toho člověku až úzko. ()

xladojx odpad!

Zde nelze jinak než uvést, že ti, co volají na tuto linku, jsou naprostí idioti. Tato do pekla volající hovadina mě opět utvrdila v tom, že nejlépe se vydělává na lidské hlouposti. Je směšné a zároveň smutné tyto individua (ve studiu i na "drátě") sledovat a poslouchat. Jeden z mála pořadů, pro které je odpad ještě hodně nadhodnocené hodnocení... ()

m0lL!sS odpad!

Tak tohle je i na mě moc. Paní Marcelka a její bujná představivost, kterou jí mohou závidět i ti nejnadanější umělci. PROBOHA, kdo tohle mohl vypustit na televizní obrazovky? ()

mazzarek odpad!

Tvrdit o sobě, že umí věštit, může opravdu jen blbec. Lidi co tomu věří nejsou chudáci, ale idioti. Je to druh obživy, kde se cucají z lidí peníze a nejspíš to i dobře vynáší. Většina lidí co tam volá, tak nejsou zrovna 2x bohatý a pak se diví, že platí tolik peněz při vyúčtování. Rok a půl zpátky umřel táta a máma tam zavolala. Říkali jí samí bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla. Když přišlo vyúčtování za telefon, tak se hodně moc divila, že jí ta sranda stála 2854,- Kč. Je to jen o psychologii. ()

snebka odpad!

Volejte věštce mě provedl jedním průměrným Silvestrem. Před šesti lety za 5* nyní za odpad! (edit 14.2. 2018) ()

dewil21 odpad!

Umím věštit budoucnost z kelímků od jogurtů, 100% úspěšná metoda, zašlete na můj účet 500 Kč na zakoupení jogurtu a obratem dostanete jasné odpovědi na to, co vás čeká... ()

ClapTrap odpad!

Vrchol nevkusu, a obírání peněz z lidí v nočních hodinách. Přemýšlel jsem nad jednou hvězdou za vynikající "zábavu", neboť z některých jejich "čárů" opravdu umírám smíchy, ale nakonec jsem si řekl, že dám odpad, protože ty lidé, co jsou v televizi, sami ze sebe dělají šaška, aby lidi obírali o peníze, podle mě, za nic. To by potom mohl jít dělat zřejmě každý. ()