Volejte věštce

(pořad)
Publicistický
Česko, 2008, 45 min

Zajímá vás, co vás čeká? Potřebujete pomoci s důležitým životním rozhodnutím nebo partnerským vztahem? (oficiální text distributora)

Radim1. odpad!

Psal se rok 2015 a při usínání jsem já i má přítelkyně zaslechli: Takže máme rok 2015... takže 2 + 1 + 0 + 5 = 8 a osmička jakožto prvočíslo..... oba jsme si okamžitě řekli... fakt to řekla? :D No to tak vše k tomuto pořadu, mé hodnocení mluví za vše. ()

V.N. odpad!

Co má tohle proboha znamenat? To jako teď budeme spoléhat na týdenní či měsiční plán nějaké šarlatánky a ještě za to rádi platit? Tenhle pořad velmi nesympaticky vypňující mezeru ve vysílání, může brát vážně snad jen naprostý zoufalec, ostýchající se oslovit fundovaného psychologa, nebo snad ještě lépe psychiatra. ()

han.ci odpad!

Isherwood: !!:D Dneska jsem to taky pustila po učení na zkoušku, no nestačím zírat:D Baba má hroznou úroveň vyjadřování a vyloženě vaří z vody. Mele a mele a penízky se sypou. Jak ti lidi mohou být tak blbí?:) ()

Aintcha odpad!

Mám takový pocit, že tento pořad je jen snaha něčím zaplnit noční program v televizi. Věštkyně se snaží hovory prodlužovat, protože za to mají samozřejmě peníze (myslím že hovor stojí cca 90kč za minutu) a kolikrát nedokážou odpovědět na položenou otázku a snaží se to různým způsobem zakecat. Párkrát jsem Volejte věštce viděla, ale teď už vím, že jakmile tento pořad začne, je čas vypnout televizi a jít radši spát. ()

Zuzatornik odpad!

Ne že bych si někdy (nedej bože) tohle cíleně pustila a sledovala (nedej bože) do konce, ale už několikrát se mi při nočním přepínání kanálu poštěstilo, že jsem se zadívala. Nemělo by to bejt snad trestaný - nechat ty krasavice povídat úplný kecy o ničem a vydávat to za rady a nechat si za to ještě platit? ()

Tinaa

ta první hvězdička za tu srandu poslouchat lidi, který tomu věří a ptají se na své promlémy a ta druhá za outfit a nehty každé věštky ... když jste nemocní nebo nemůžete spát, doporučuji :P ()

atrapa odpad!

Také vám můžu říct říct jaká bude vaše budoucnost...za prvé to budete mít levnější a možná i kvalitnější...ale proti gustu žádnej dyšputát! ()

melisos odpad!

Tak tohle je opravdu geniální tah televize Prima . Nejenom , že můžou vyplnit televizní schéma programu , ale taky na tom mimo reklam vydělávat přímo od lidí , kteří tupě nechávají tisícovky za hovory s lidma , kteří s věštěním mají společného asi jako papež se striptérkou . Sprostý a ubohý business na hloupých lidech ,kteří mají životní trable . ()