Volejte věštce

(pořad)
Publicistický
Česko, 2008, 45 min

Zajímá vás, co vás čeká? Potřebujete pomoci s důležitým životním rozhodnutím nebo partnerským vztahem? (oficiální text distributora)

Wbcko

Dlouho jsem váhal mezi odpadem a pěti hvězdičkami :D Prostě něco podobného jako teleshoping s Horstem. Je to tak hloupé, až je to vlasně geniální. ()

Masrii odpad!

Za co nás trestáte takovýma blbostma. Tady už není ani Vlastík, jehož šílenství se můžete zasmát. Tenhle pořad je jenom pro obírání hloupých diváků, kteří si platí za to, aby je někdo potěšil. (nebo v to aspoň doufají) 0% ()

MichelSmith

Chystám sa zavolať,potreboval by som poradenstvo v oblasti významu tejto relácie v rámci regionálného výskumu zvýšenej aktivity robenia si prdele z komunity divákov dôchodkového a mladistvo stredného mentálne neurčitého dôchodkového veku v skorých nočných hodinách... ()

Lukoboss odpad!

Takhle se vydělává na lidské blbosti. Paní věštkyně všem řekne svá moudra, která ve skutečnosti neznamenají vůbec nic a nemají žádnou váhu. A ani radši nechci vědět, kolik stojí 1 min. hovoru. ()

Devilian

Podobná geniálnost nočního vysílání jako EZO.TV, ač tomuhle chybí nedoceněný astroumělec Vlastík s difuzníma vibračníma kouličkama. Tady to zase naopak na plné čáře vyhrává ulhaná cikánská prasnice Jana Demeterová. ()

Burdock odpad!

Odpad odpadů.. z máločeho mi je tak na bl*tí !!! Jak někdo může vytvořit pořad zrovna s takovouhle náplní?? A když už ho vytvoří, tak proč zrovna na jednom z největších kanálů?? A když už si to Prima vzala na triko, tak proč to musí bejt tak příšerně nudný a otravný ke sledování?? A proč to má tak odpornou vizuální stránku?? ()

Shakeus odpad!

Nejsem moc příznivce psaní vulgarismů, přeci jen toto není diskuze někde na fórech (to bývají ty nejhorší výlevy hlupáků) a není mi dávno náct, ale kdo tohle vezme vážně, má v hlavě totálně nasráno. Komentáře tady okolo mě opravdu rozesmály. ()

wosho odpad!

Ááááááááááááááááách nééééééééééééééééééééééé. Toto a pořady na stejném principu jsou humus, odpad je pro to málo. ()

VIPerson odpad!

Člověk může věřit ledasčemu......ale tomuhle může věřit jen zoufalý člověk.A nemyslim to zle vůči člověku.Sem lidi volaj bud ze srandy,což jim patří nebo jsou zvědaví a nebo jsou vážně zoufalí.Přijde mi to jako geniální nápad a tah jak vydělat peníze.Já sám bych chtěl být bohatý až hanba,ale ne za cenu tohodle....Viděl jsem zaujatě jen jeden telefonát,kam volala matka tří dětí,že jí jedno umřelo druhé na ní zanevřelo a třetí začalo fetovat.Plakala do telefonu a ta ženská s kartama ji ani neutěšila,ale řekla že ho v tom musí vymáchat a že přijde sám ať tomu dá čas že i dcera co na ni zanevřela se vrátí.Nevím sice jak to dopadlo...ale tohle mi přijde opravdu smutný kdy "věštkyně"zdržuje hovor zoufalé ženě,aby vydělala co největší peníze.Je to kalkul,geniální kalkul a zlý kalkul.Ikdybych na tenhle nápad přišel já sám,nikdy bych ho nezrealizoval...ne za tu cenu....dost mouder....tohle nemůže mít nikdo puštěný ani když u toho usne a samo to běží...PS:nevim jestli vůbec hodnotim slovenskou televizi,primu nebo kde to dávají ()

Paity odpad!

Používám to místo uspávadla na manželku. Pořád navíc čekám, že najdu tady na ČSFD někoho, kdo tam volal a některá z těch čarodejnic mu vážně pomohla. ()

Ledkodlaq odpad!

Absolutně nejhlubší dno, které se dá na čsfd hodnotit. Znám to z odkazů, které kolují po internetu, jen proto, že to jsou tak neuvěřitelné lamy, až člověk neví, má-li se smát, brečet nad lidskou zabedněností, nebo být rád, že s tou trochou inteligence co má, je na tom vlastně skvěle. ()

Smejky87 odpad!

Tak tohle by byla alespoň 3 hvězdičková záležitost, kdyby to bylo vytvořeno tak, jak to doufám většina lidí chápe - jako vtip, nebo sociologická sonda. Bohužel se obávám, že ono kdyby se nekoná. Čili tady máme jen tragikomickou scénku s tajuplnou (i když tajuplnosti má v sobě asi tolik jako kdejaká důchodkyně od vedle) věštkyni a je až s podivem do jaké míry jsou někteří lidé schopni jim ty nesmysly baštit. ()

Foxhound#1 odpad!

Děláte si pr.el? Vždyť ty báby tam vykládaj jen to, co ty lidi chtěj slyšet. No aby taky ne za ty prachy ... Já sice v nějaký to magično a trošce okultismu věřim, ale tohle je opravdu moc. Ještěže to vysílají tak pozdě v noci. ()

Schuldiner odpad!

Jestli chcete vidět naprosto debilní a zcela určitě nejzbytečnější pořad v dějinách lidstva - pusťte si ´´Volejte věštce´´. Ti lidé co tam volají by měli okamžitě vyhledat odbornou pomoc (protože mají problém takového rázu, že jsou pravděpodobně po částečné nebo úplné lobotomii a tudíš nesvéprávní)...a nebo ne, nebo ať zavolají mě (účtuji si jen 22Kč/min), poradim jim taky.. Moment, moment.. TY, KDOŽ PRÁVĚ ČTEŠ TYTO ŘÁDKY...HMM..ČEKÁ TĚ V BLÍZKÉ DOBĚ NĚCO KRÁSNÉHO...HMM..NEBO NĚCO ŠPATNÉHO..KAŽDOPÁDNĚ JEDNO Z TOHO.... JAKÉ JE TVÉ ZNAMENÍ..NE..NEŘIKEJ TO NAHLAS, VÍM TO! ..AAA..HMM..TAK TO TĚ ČEKÁ... V NEJBLIŽŠÍ DOBĚ.... SE NESTANE NIC ZVLÁŠTNÍHO! A NEBO JO, MAM TO NĚJAKÉ ZAMLŽENÉ... Nechci, aby to znělo příliš radikálně, ale za některé pořady by jejich tvůrci i účinkující měli dostat tresty smrti:-))) ()

Prochy38 odpad!

Nikdy v životě nepochopím, jak tohle mohl kdy kdo dát do tv... Hrůza a děs. Teď nechci nikoho urazit, ale copak tomu někdo může jen trochu věřit? ()

J*A*M*A*L odpad!

Pokud po půlnoci vstanete radši nechte televizi vyplou a nebo si radši zapněte nějaký porno, ale v žádném případě primu ne.Nechápu jak ty lidi můžou být takový idioti a utratěj kredit do toho nejvíc zasraně debilního pořadu jako je tahle sračka sraček.Zavolaj nějaký nesympatický krávě, která mele z tý svý hnusný držky sračky, které se vám v životě nikdy snad nestanou.Kam spěje dnešní doba.Zlatej středověk kdy nebyli televize a nemuselo se koukat na takový hovna.0% ()