poster

Žížaláci (TV seriál)

 • Slovensko

  Červíčkovia

 • Slovensko

  Dážďovečky

Animovaný / Pohádka

Česko, 2009, 13x9 min

Režie:

Jaromír Gál

Scénář:

Jaromír Gál
(další profese)
 • Ravi
  *

  Tohle jsem už někde viděl - jo, v ostatních večerníčcích. Myslel jsem, že ve večerníčku jde tvrcům i o originalitu. Pro mě osobně zklamání. Levné a rychlé polotovary nemám rád. 30% = 1+/5(18.6.2011)

 • lopata555
  *****

  päť hviezd dávam za ten odpadový nihilizmus ktorý tu pár odpadových užívateľov predvádza(9.5.2016)

 • Tuax
  ****

  Tento večerníček mě mile překvapil, je to humorné, zábavné a hodně kreativní. Jen to než uvedli tyto jednoduché postavičky k životu a dali nádech života světu, muselo dát práci. Líbí se mi to jak to vypadá i co se v tom odehrává a jak se to odehrává. Jen mi v tom chybí trocha větší interakce. Přesto na to co jsem v posledních letech ve večerníčcích viděl tak nadprůměr v koukatelnosti zábavě. Postavičky jsou sympatické, přestože to celé krapet působí jako vykradačka některých starších večerníčků.(13.6.2011)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Němá plastelína mne příliš neoslovuje, takže ani proměňování dvou plastelínových žížalích kluků v předměty či jiné zástupce fauny mne zase tak moc nebavilo. Dokonce ani souboje s kosákem, který by nepohrdnul červenou či modrou potravou, nebyly úplně ono. Ale když byly mé děti malé a žížaláci na ně zamávali, tak se jim dostalo okamžité odpovědi a to mne donutilo přihodit jednu hvězdu nad původní záměr.(5.12.2016)

 • DinoRaptor
  ****

  Nový večerníček o dvou plastelínových žížalách nepostrádá vtip ale něco má okopírované z jiných večerníčku: proměňující se žížaly připomínají medvědy u Kolína a zlomyslný havran zase toho ze Štaflíka a Špagetky.(19.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace