Žížaláci (TV seriál)

Animovaný / Pohádka

Česko, 2009, 13x9 min

Jaromír Gál

Jaromír Gál

Němá plastelína mne příliš neoslovuje, takže ani proměňování dvou plastelínových žížalích kluků v předměty či jiné zástupce fauny mne zase tak moc nebavilo. Dokonce ani souboje s kosákem, který by nepohrdnul červenou či modrou potravou, nebyly úplně ono. Ale když byly mé děti malé a žížaláci na ně zamávali, tak se jim dostalo okamžité odpovědi a to mne donutilo přihodit jednu hvězdu nad původní záměr.(5.12.2016)

Ovečka Shaun to sice není, přesto jde o jeden z nejpovedenějších večerníčových seriálů posledního desetiletí, vtipný a nápaditý. Celkový dojem: 80 %.(25.10.2009)

Nový večerníček o dvou plastelínových žížalách nepostrádá vtip ale něco má okopírované z jiných večerníčku: proměňující se žížaly připomínají medvědy u Kolína a zlomyslný havran zase toho ze Štaflíka a Špagetky.(19.10.2009)

Opäť a zase niektorí nechápu, že to nie je pre dospelých, ale pre malé deti. Môjmu synovi sa to páči a isto nie je jediný.(21.9.2015)

päť hviezd dávam za ten odpadový nihilizmus ktorý tu pár odpadových užívateľov predvádza(9.5.2016)