Carol a Daryl odcházejí z chatky. Carol se chystá zpět do Alexandrie a bere s sebou i Psa. Daryl nemá v plánu se momentálně vracet. Carol se snaží v Alexandrii jakkoli zabavit. Když zjistí, že nemá co na práci, rozhodne se, že alespoň uvaří polévku. Nefunguje však proud a nemá dostatek jídla. Proto se jde nejdříve podívat po nějakých potravinách a následně opraví solární panel, aby mohla vařit. Darylovi přestane fungovat motorka, proto se jí snaží opravit. Mezitím se musí vypořádávat s mrtváky. Carol se snaží v noci společně se Psem chytit krysu, ale nedaří se jí to. Kvůli tomu zlostí zničí jednu stěnu. Další den se Jerrymu přizná, že jí mrzí, že se s ní Daryl nevrátil. Tomu se však podařilo opravit svoji motorku a záhy na to dorazí do Alexandrie. (TV Prima)

kery-

O malinký chloupek lepší, než předchozí díl s D&C (=tento díl jsem alespoň dokoukal); ale i tak má díl pro seriál naprosto nulovou hodnotu - kdyby nevznikl, neděje se vůbec nic. Tyhle odlehčené komediální historky - postavené mimo jiné třeba na trapném nahánění myši - prostě do TWD nepatří. A to, že je to "bonus", nelze brát jako argument - i Tříska byla docela koukatelná.. ()

Olík

Už máme za sebou nějakých 150dílů, a ač fanoušek seriálu, nikdy jsem nepocítil nutkání komentovat jednotlivé epizody. Ale v desáté sérii se tak dlouho mlátilo mrtváky džbánem po hlavě až se jim utrhlo ucho. Sledovat třičtvrtě hodiny střídání lovu na krysu s opravou motorky….opravdu? A to se nebavíme jenom o tomto díle. Myslím, že nastal čas to celé vést k nějakému závěru, protože už to celé začíná srmrdět. ()

BROKEN_

Tyhle bonusové epizody trpí dvěma problémy, že jsou zcela zbytečný, a nemusejí trvat kolem 40 minut, stačilo by 10 minut a nikdo by si tolik nestěžoval. Kromě 17epizody a 18 s Darylem a Carol jsem si dokázal svým způsobem užít ještě epizodu s Gabrielem, ale zbytek je velice nadbytečný. Každopádně na tu hlavní bonusovou epizodu na kterou se určitě těší každý fanoušek TWD - Here's Negan - nás čeká jako další a zároveň poslední z 10 série. ()

AllShallFall

Už od smrti Bety, kdy mimochodem tahle série měla skončit, kdy dlouho čekáme na 11 sérii, přijde místo toho pěkně prosím absolutní ždímání. Zbytečné episody, které jsem si s nadšením pouštěl z lásky k seriálu. Probudily ve mě nasranost. Po shlédnutí předešlých dílů, které do universa Walking dead přinesly úplný hovno, jsem se rozhodl, že další díly vidět nechci (možná poslední díl si ještě rozmyslím) a tahle série pro mě skoncila. Vy, co máte rádi seriál, na to raději také nekoukejte. Nebo budete nasraný stejně jako já. Hodnocení 46% kdysi tak úžasného, postapokalyptického seriálu, který trhal žebříčky sledovanosti, je vlastně úplné dno a hanba, kam to vlastně celé došlo. ()

HNTR

Když jsem zjistil, že 10. Série bude mít o 6 dílů navíc, tak jsem byl docela rád. Jenže tyhle díly i když jsou bonus, tak vůbec nikam děj neposunujou a to mě hrozně štve. Ve finále by bylo lepší. Kdyby se tvůrci na plno věnovali 11. Sérii, kde se má příběh zakončit. Carol je nudnej blázen a Daryl toho taky moc nepředvedl. Slabota. Snad aspoň poslední díl s Neganem zase trochu zvedne laťku. ()

• Na konci epizody hraje skladba „No Worries“ od Amateur Blonde. (Doomcourier)