poster

Drive Angry

 • Česko

  Smrtonosná jízda

  (neoficiální název)
 • USA

  Drive Angry 3D

 • Slovensko

  Smrtonosná jazda

Fantasy / Akční / Krimi / Thriller

USA, 2011, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • choze
  **

  Bonus k MACHETE. Cage se filmem prokilluje stejně nezáživně apatický jako Trejo a Lussier stejně jako Rodriguez tasí řadu trumfů, ale přesto většinu času nudí. Scénář působí sympatickým dojmem, že byl průběžně sepisován po nocích mezi jednotlivými natáčecími dny a stejně fajný je laciný look (film stál 50 mega!) bez ohrané grindhousové stylizace, zato se spoustou sedmdesátkové nahoty, sexu, násilí, vulgarity a snahy o coolovost (o satanismu nemluvě). Pobaví vychutnané, ale ne tarantinovsky onanistické dialogy a hlášky i poněkud rozpačitý comeback béčkaře Toma Atkinse a méně už secondhandová akce. Celá jedna hvězda pak jde na konto famózního Fichtnera (nominaci na Oscara prosím!) a božího závěrečného návratu do pekla podmazaného Meat Loafem.(4.3.2011)

 • Shit
  ****

  Ze začátku to je dobrý běčko, ale postupem času se z toho stane šílená béčková břečka, ale co, je to zábavný, Cage po celou dobu drsnej jak hovado a to i přes svoje divný háro, navíc to tam kosí brokárnou, navíc po čase se k němu se svým kvalitním natuněným férem přidá sakra velká kočka Amber Heard, která se díky bohu s nějakým velkým zahalováním moc nepáře a tak jediný, co krapet kazíí náladu je trapnej sektářskej padouch, kterýho bych nedal ani do videohry pro děti do tří let a moc se nepředvede ani vyslanec z pekla, kterýho tu předvádí Fitchner, zprvu se sice zdá, že bude ještě brutální final battle mezi Cagem a jim, ale ve skutečnosti se stane velký hovno a Cageův mega kanón na tyhle souboje tak zůstane trochu nevyužit a za očekáváním, každopádně i tak béčko jak se sluší a patří, včetně správně sračkoidního scénáře.(19.5.2011)

 • hirnlego
  ****

  Příjemná jízda - lobotomik Cage jede to svoje, přehnaná akce, solidní gore, hezky blbý triky (viděla 2D), demence, vtípky (těch teda moc neni), vraždění s pérem v jeskyňce, prostě pohoda. Ale všecko, všecičko převyšuje (i zachraňuje) geniální postava Účetního v rozkošném podání starého dobrého Fichtnera (nevim proč, ale čím dál tím víc mi přijde jako takovej usměvavější brácha Walkena). Užila jsem si to a na "vystupování z cisterny" (jedna z nejvíc kůl věcí, jaké kdy kdo ve filmu udělal) budu při masturbování vzpomínat ještě dlouho. (3,333* nahoru, má to málo procentíček)(27.6.2011)

 • PinokKio
  **

  Zdrhnout z pekla se dá asi horko těžko. Za to palec nahoru. Cageovi se v zahřívačce před druhým Ghost Riderem ovšem na Zemi peklo rozpoutat nepovedlo a tak je třeba přečkat 100 nudných minut dlouhou honičku plnou tlachání a počítačové krve. Triky snad dělal někdo doma na koleně, soundtrack nevýrazný, stejně tak Cage. Tady už to není o palcích, ale hvězdičkách v hodnocení.(14.2.2012)

 • POMO
  ***

  Tri hviezdy sú príliš, ale dve by vyzneli ako nepochopenie nadhľadu, ktorý je kľúčovou zbraňou tejto zábavnej zlátaniny. Cage odmalička miloval predlohu Ghost Ridera, a keby hral iba vo filmoch jemu podobných, bol by vysmiaty. Neberie sa vážne a neberie už vážne ani svoju filmografiu. A užíva si to. Drive Angry je mega-krávovina, ktorá by zrejme nebola o nič menšou mega-krávovinou, keby ju zrežíroval ktokoľvek talentovanejší než Patrick Lussier (napr. Rodriguez v rámci Grindhouse nádielky). Je to úlet, pripomínajúci Živý terč, Constantina, Leaving Las Vegas a Kukuričné deti 6 v jednom popcornovom pitli. Úlet laciný a "cheezy", ale trefne parodujúci tucet žánrových klišé, s cool hláškami a výborným Fichtnerom. V ktorom natoľko špatnom filme nájdete toľko memorable momentov? Guilty Pleasure.(4.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace