• Česko

Velikonoční superzajda

Animovaný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2011, 91 min

• forsythia

Jedna hvězda za první vtip a druhá za druhý vtip. To bylo tak blbé, až to bylo hezké.(28.10.2013)

• P@3ck

Pekne spracovane,krasna animacia preto 2 hviezdicky. Pribeh bol o nicom, ziadne prekvapenie, miestami som mal chut to vypnut. A celkovo prislo mi to az prehnane detinske.(13.9.2012)

• Viktooorka

Zájíček krásnej, ale otravnej a ten lidský ještě víc!(20.9.2011)

Poloanimák, který má sice zajímavý nápad, ale nějak mu to nevyšlo. Tentokrát tam nebyla žádná postava, která by učarovala. Cameo D. Hasselhoffa pobavilo. Na Marsdena jsem se těšil, od Interstate 60 mě baví, ale tady hrál takovýho troubu, že se mi prostě nemohl líbit. Ale na odreagování to stačí, je to naprostý průměr a bavil mě víc než podobný Méďa Béďa.(31.7.2011)

• Maki89

E.B. je síce sympaťák, ktorého dabuje Russel Brand a Kaley Cuoco je na zjedenie, ale to je tak všetko... nemôžem si pomôcť, ale rovnako ako pri Yogi Bear - spojenie animácie a hrania mi proste nereže... 3/10(17.7.2011)