• Česko

Velikonoční superzajda

Animovaný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2011, 91 min

• PauloZ

Jediný film, který jsem v tu osudovou chvíli doma měl, byl právě Hop. A je to teda pekelná kravina. Méďa béďa je určitě lepší a zábavnější než tohle. Pro dospělé je to fakt stupidní, ale děcka se asi budou bavit. Navíc Hopa si opravdu nezamilujete.(7.9.2011)

• marie.en

Průměrný až podprůměrný pokus o vtipnou pohádku. V porovnání s peckami jako je Madagaskar, Doba Ledová nebo třeba Shrek je to naprostá ubohost. Spoustu laciných vtipů, které pobaví opravdu jen publikum do 10 let,pokud jim ovšem porozumí (a i potom bůhví jestli). Jediným vtipným prvkem je tu David Hazelhoff, který se opravdu povedl a který byl překvapivě opravdu vtipný. Možná i díky němu dávám filmu dvě hvězdičky.(14.5.2013)

• Hal_Moore

Ničím neurážející, ale trochu infantilnější zábava. Děcka asi budou v sedmém nebi, ale mě Hop příliš neoslovil. Objevilo se pár scén, u kterých jsem se hlasitě zasmál, ale vzhledem ke stopáži (nekonečné) hodiny a půl, je to příliš málo. Hop mi nestojí ani za delší komentář, nemám k němu co dodat.(22.11.2011)

• Maki89

E.B. je síce sympaťák, ktorého dabuje Russel Brand a Kaley Cuoco je na zjedenie, ale to je tak všetko... nemôžem si pomôcť, ale rovnako ako pri Yogi Bear - spojenie animácie a hrania mi proste nereže... 3/10(17.7.2011)

Rodinná oddychovka..no mě to zase tak nezaujalo ale dětem do 6 let by se to mohlo líbit. Libí se mi jak zajíc sere vajíčka a ty tři zajdy jak po něm šli to mě samou roztomilostí rozesmálo.(7.5.2012)

• - Garda velikonočního zajíčka „Růžové barety“ používá ve filmu k vystopování zajíčka Hopa mobily se znakem mrkve. Jde o parodii na iPhone od firmy Apple, která má ve znaku nakousnuté jablko. (TwoFace)

• - Hlavním asistentem při výběru lokací byl Čech žijící několik let v Los Angeles Pavel Štěrba. (PauloZ)

• - Postavičky navrhol oceňovaný výtvarník Peter DeSeve, ktorý vytvoril aj kultového veveričiaka Scrata zo série Doba ľadová. (krasomama)