• Česko

Velikonoční superzajda

Animovaný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2011, 91 min

• salalala

Nebylo to takové zlo, jakého jsem se bál, přesto je to spíš pro děti. Infantilní a takové nic moc. Scénky s králíčky ujdou a sem tam je to vtipné i pro dospělé. Hrané pasáže mi ale přijdou tragické a o ničem. Navíc mě děsně štval Marsden, protože neumí hrát. Fakt někdy přehrával a celkově mi tam nesedl. Někdy bylo taky vidět, že herci koukají do prázdna a vše je až dodatečně přidané. Výborný je ale Hasselhoff, u jeho scén jsem se fakt smál kvalitně. Celé si to užil, škoda, že tam není víckrát. Jinak to teda nějak neurazí, ale ani nenadchne. Nic moc. 40%(29.3.2011)

Bohužel se mi tenhle animák moc nelíbil. Není ničím originální a možná tomu i docela uškodilo propletení s reálným světem. Tuctový scénář, kde vlastně nemůžete čekat žádné zvraty.(28.3.2016)

Vkusné a neškodné, což je základní výhoda oproti některým souputníkům (v čele s Chipmunky)... Fakt, že hlavní hrdina je po většinu stopáže poněkud nesnesitelný už přehlížím a považuji to za součást "žánru"...(4.8.2011)

• ABLABLABLA

Nejlepší věc na celém filmu bylo to tančící kuře, jednoznačně:) Jinak zbytek je takový ten trošku slabší průměr. Beru to jako animák pro děti, ale hlavní hraná postava byla strašně nesympatická a blbá (vážně člověk velikonočním zajíčkem?), králík byl v pohodě a parádní byly ještě růžové barety. Každopádně znova to vidět nepotřebuju, třeba jako Tangled (což považuju za jeden z nejlepší filmů tohoto žánru v poslední době), takže takové 2*.(6.9.2011)

Hodně přeslazená komedie. Ve filmu se objevili snad jen tři scény u kterých jsem se opravdu zasmál na plno. Jinak jde jen pro děti určenou pohádku. 55%(17.12.2011)