• Česko

Velikonoční superzajda

Animovaný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2011, 91 min

• Carljack

Film o malém zajíčkovi, který sní o tom, že z něj bude bubeník v kapele. Nicméně dostává se do města, kde ho objeví Fred, neboli kluk, kterého vyhodily z domu aby si našel práci. Králíček je pěknej hajzlík a tak se není čemu divit, že se už od Freda nebude chtít dostat. Film má několik menších vtípků, nějaký ten příběh, velmi otravného hrdinu, nesympatickou hudbu a kvalitní Hasselhoffa. Nebýt pěkného zakončení a zajímavé zápletky, dal bych ještě méně... ale takhle je to za 2* a to jen kvůli tomu, že tam není ani vteřina originální.(11.9.2012)

Bohužel se mi tenhle animák moc nelíbil. Není ničím originální a možná tomu i docela uškodilo propletení s reálným světem. Tuctový scénář, kde vlastně nemůžete čekat žádné zvraty.(28.3.2016)

Velikonoční zajíček, který hraje na bubny, poté co vyhraje casting talentů Davida Hasselhoffa? To si snad děláte srandu, ne? Já to chápu ale co si ti mladší mají myslet? Jediné na co se dá dívat je grafické ztvárnění. Jinak je to napodobenina filmu Alvin a Chipmunkové s odlišným obsahem! 50%(13.9.2011)

• Hal_Moore

Ničím neurážející, ale trochu infantilnější zábava. Děcka asi budou v sedmém nebi, ale mě Hop příliš neoslovil. Objevilo se pár scén, u kterých jsem se hlasitě zasmál, ale vzhledem ke stopáži (nekonečné) hodiny a půl, je to příliš málo. Hop mi nestojí ani za delší komentář, nemám k němu co dodat.(22.11.2011)

Sobota dopoledne. Pohádka na obzoru. Ze začátku kreslená, později hraná a nakonec kombinovaná. Herci v pohodě, příběh klasicky pohádkovej. Animace bez problémů. Tři hvězdy naprosto adekvátní. Jasná hodina a půl.(29.1.2014)

• - Postavičky navrhol oceňovaný výtvarník Peter DeSeve, ktorý vytvoril aj kultového veveričiaka Scrata zo série Doba ľadová. (krasomama)

• - Hlavním asistentem při výběru lokací byl Čech žijící několik let v Los Angeles Pavel Štěrba. (PauloZ)

• - Když zajda poprvé používá norový transport, na mapě se objeví Velikonoční ostrovy vedle Jižní Ameriky. (palmrus)