• Česko

Velikonoční superzajda

Animovaný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2011, 91 min

Takovej normální filmek pro celou rodinu. Nic převratnýho, ale na relax je to dobrý. Za mě 50% :)(3.3.2012)

• ecceHOMMO

Zajo je síce sympaťák, ale Hop je filmom bez výraznejšieho vtipu a s nehoráznou absenciou logiky.(29.8.2011)

Rodinná oddychovka..no mě to zase tak nezaujalo ale dětem do 6 let by se to mohlo líbit. Libí se mi jak zajíc sere vajíčka a ty tři zajdy jak po něm šli to mě samou roztomilostí rozesmálo.(7.5.2012)

• zdenny

Mám strašně rád svátky. A toto byla taková velikonoční poloanimovaná pohádka, polofilm. A proto mě celkem urazilo, že byla strašně laciná a udělaná zřejmě jen proto, aby prostě vzniklo něco velikonočního. Zde se dostáváme k tomu, co je to americké klišé. Je to zřejmě tento film, který se snaží vydělat na jednom z nejkrásnějších svátků roku - a to za každou cenu. Myslím si, že trocha úcty k tomuto svátku by vůbec nebyla na škodu. Zajíček byl sice roztomilý, ale celkový dojem z tohoto nicneříkajícího kýče už tak pěkný nebyl.(14.11.2011)

Velikonoční zajíček, který hraje na bubny, poté co vyhraje casting talentů Davida Hasselhoffa? To si snad děláte srandu, ne? Já to chápu ale co si ti mladší mají myslet? Jediné na co se dá dívat je grafické ztvárnění. Jinak je to napodobenina filmu Alvin a Chipmunkové s odlišným obsahem! 50%(13.9.2011)

• - Postavičky navrhol oceňovaný výtvarník Peter DeSeve, ktorý vytvoril aj kultového veveričiaka Scrata zo série Doba ľadová. (krasomama)

• - Hlavním asistentem při výběru lokací byl Čech žijící několik let v Los Angeles Pavel Štěrba. (PauloZ)

• - Když zajda poprvé používá norový transport, na mapě se objeví Velikonoční ostrovy vedle Jižní Ameriky. (palmrus)