poster

Hop

 • Česko

  Velikonoční superzajda

 • USA

  Hop

 • Slovensko

  Hop

Animovaný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2011, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • SexyAjinka
  ***

  Mám ráda roztomilé věci a kýčové animované zajíčky, k tomu ještě zlý kuře Karlos :D člověk by nevěřil, že se tohle dá vnímat, i když není na tripu.(31.7.2012)

 • MoiJe
  **

  Skoro 40-rocny Marsden hra skoro 30-rocneho typka chovajuceho sa (s prizmurenim oboch oci) skoro na 20. Detom je to ale asi jedno, dospely ako dospely. Cakala som viac vtipov. Aspon 10. :)(4.12.2013)

 • MáŠa
  **

  Problémem tohoto filmu je hlavně námět. Když si někdo usmyslí, že natočí film o tom, že existují velikonoční zajíčci a ovlivňují reálný svět, tak je jistý, že spousta lidí bude film za debilní považovat už kvůli tomuto. Už za tohle tedy mírný mínus. No a když už si existenci takového světa připustíme, tak se můžeme bavit o tom, jak moc tu klapaly různé fórky a podobné, a z tohoto pohledu je to spíš průměr. Zábavných scén tu moc není. Proč by hlavní hrdina neměl mít chuť hlavního zajíčka hned přizabít (kvůli potížím, co mu vytváří), tu taky není ztvárněno věrohodně.(16.11.2013)

 • Maki89
  **

  E.B. je síce sympaťák, ktorého dabuje Russel Brand a Kaley Cuoco je na zjedenie, ale to je tak všetko... nemôžem si pomôcť, ale rovnako ako pri Yogi Bear - spojenie animácie a hrania mi proste nereže... 3/10(17.7.2011)

 • Carljack
  **

  Film o malém zajíčkovi, který sní o tom, že z něj bude bubeník v kapele. Nicméně dostává se do města, kde ho objeví Fred, neboli kluk, kterého vyhodily z domu aby si našel práci. Králíček je pěknej hajzlík a tak se není čemu divit, že se už od Freda nebude chtít dostat. Film má několik menších vtípků, nějaký ten příběh, velmi otravného hrdinu, nesympatickou hudbu a kvalitní Hasselhoffa. Nebýt pěkného zakončení a zajímavé zápletky, dal bych ještě méně... ale takhle je to za 2* a to jen kvůli tomu, že tam není ani vteřina originální.(11.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace