• Česko

Velikonoční superzajda

Animovaný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2011, 91 min

Nechápu ty komentáře o nesympatickém králíkovi :D. Vždyť to bylo roztomilé. Hlas Russella Branda byl super, kuře s jihoamerickým přízvukem, přeměněné na králíka taky. Já dávám 3* a tu jednu navíc za ty RayBany na konci, narážky na americkou kulturu a soundtrack.(7.8.2011)

• bouncer

Oh boy... prázdný film. Příběhově velmi slabý, humorem spíš jen lehce ovanutý. Obecně jsou kombinace hraného a animovaného problémové a Hop to jen plně dokazuje. Jedna hvězdička za Davida, který slušně hláškuje a druhá za kuřata.(1.8.2011)

• Tom Hardy

Tak nesympatického kresleného hrdinu jsem ve filmu snad ještě neviděl. V mnoha ohledech otravný poloanimák, který obsahuje minimum fórků pro malé i velké. Většinu času je to utahaná nuda s pár vychytávkami (globus ve tvaru vajíčka, těžební vrt má kloub ve tvaru králičí hlavy), dvěma geniálními vtipy (E.B. předstírá panenku a David Hasselhoff utrousí dost možná nejlepší hlášku své kariéry) a tunou vaty, díky které se zdá podívaná minimálně dvakrát delší, než je. Výchozí, ne úplně marný nápad o králíkovi, kterému se nechce převzít rodinný podnik, se nepovedlo pořádně rozpracovat. Děti to nezabaví, protože se málokdy něco opravdu děje, dospělý bude vyloženě frustrovaný z toho, jak nelogicky je film poskládán (na jednu stranu nemá E.B.ho nikdo vidět, na tu druhou ho Fred klidně vezme na jídlo do restaurace). V podstatě průser, který se zaplatí jenom proto, že králík vypadá na plakátech docela roztomile. Více zde.(30.3.2011)

Hodně přeslazená komedie. Ve filmu se objevili snad jen tři scény u kterých jsem se opravdu zasmál na plno. Jinak jde jen pro děti určenou pohádku. 55%(17.12.2011)

• Dever

// Distribútor: Universal // Počet premietajúcich kín v USA: 3,616 // Otvárací Víkend v USA: $37,543,710 //(3.4.2015)