• Česko

Velikonoční superzajda

Animovaný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2011, 91 min

• Taninaca

Nevkusná slátanina, která snad nemůže bavit ani děti. Odporně sladký velikonoční příběh o zajíci, který mi šel věčně na nervy a tvůrci si s jeho postavou dvakrát hlavu nelámali, prostě vsadili na jednoduchý humor, který tu už byl několikrát a ne vždy stačí – co na tom, že to má být film „jen“ pro děti.(11.9.2011)

Rozpočet $63miliónovTržby USA $108,085,305Tržby Celosvetovo $178,865,768Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ Pásový vývar ako sa patrí, suchý nezáživný humor, fakt otras, herecké výkony ako z telenoveli všetci absolútne v úlohách prehrávajú,... aspoň počítačová animácia ako tak obstojí, a jediné čo skutočné pobavilo boli dvaja minionsi(Ja Zloduch) ktorý sa tam ukážu na pár sekúnd pri úvodných spotoch filmových štúdií robiacich na tomto zbytočnom paškvíli, pri ktorom sa mi podarilo aspoň na 10minút zadriemat(aspoň niečo keď nič viac). /videl v kine: 35%/(3.4.2011)

• ABLABLABLA

Nejlepší věc na celém filmu bylo to tančící kuře, jednoznačně:) Jinak zbytek je takový ten trošku slabší průměr. Beru to jako animák pro děti, ale hlavní hraná postava byla strašně nesympatická a blbá (vážně člověk velikonočním zajíčkem?), králík byl v pohodě a parádní byly ještě růžové barety. Každopádně znova to vidět nepotřebuju, třeba jako Tangled (což považuju za jeden z nejlepší filmů tohoto žánru v poslední době), takže takové 2*.(6.9.2011)

• hellstruck

Tohle "HOP"tak trochu neví čím být.. komedií,pohádkou,rodinným pořadem.. Mám z toho trochu rozpačité pocity,každopádně jsem se přenesla přes logické mezery v příběhu a nesympatického Zajdu a celkem jsem se pobavila.Je tu samozřejmě několik scén,které jsou opravdu trapné (Jáá chci bonbóón),ale najde se i pár vtipných momentů..a co musím zmínit je i soundtrack,který se mi celkem trefil do noty (až na I want candy).No jo,žádný trhák to není,ale potěšila ne moc častá tématika Velikonoc a také milá Kaley Cuoco :)Pro mě určitě stále lepší,než Sajrajt (ač srovnávám jablka a hrušky).(6.9.2011)

Zvláštní, že na téma Velikonoc je tak málo filmů... Toto je taková roztomilá pohádka pro děti. Scénka, kdy si zajda hraje na plyšáka je fakt povedená. Dospělákům ovšem doporučuji snímek Hank a Mike, to je zcela jiné kafe! ;-)(1.9.2011)