Smith sa nevie zaradiť. Sexuálne. Páči sa mu "to" s chlapmi, páči sa mu "to" s babami. Jedno je však isté, je Vyvoleným! Po tom, čo sa mu začnú zjavovať tajomní v maskách a druhé osoby hneď na to miznú, začína sa skutočne zaujímať o to, kým naozaj je. (sochoking)

mira.l

Tak snad jedna * za Juno Temple. Chvíli to vypadalo jako porno, chvíli jako gay porno, chvíli jako lesbický porno, ale kolemdokola se z toho vyklubala pěkná hovadina. ()

xzajox

Nízkorozpočtové B-čko, ale tak dobre zamaskované, že jednu hviezdu dostáva len za to. Nie často človek vidí dielo, ktoré ho dráždi všetkými možnými smermi. Teen, humor, sex (homo, bi, hetero), napätie, mystery, a možno trochu horror. Často to zachádza do extrémov a absurdností, po ktorých sa postavy správajú, akoby sa nechumelilo. Toto a tiež rôznorodé postavy zabezpečujú nepredvídateľnosť - hlavný ťahač filmu spolu s dobrým hereckým obsadením. Každú chvíľu zvoní telefón a niečo sa stane, niekto má problém, napíše tajomný priateľ, príde záhadná správa... Človek sa nestíha ani nudiť. Možno neobvykle počas sexuálnych scén. Ak človek nie je vyslovený homofobik (ktorý to vypne pri úvodnej scéne), niečo si na tom nájde. Mínusy sú v tom, čo z B-čkovosti nedokázali zakryť. Riadny fail bol Smithov otec (našťastie ho tam moc neukazovali). Koniec, (vysvetlenie + ukončenie) šiel tiež trochu prirýchlo, no po tých 80-tich minútach je na to človek tak nejak pripravený. (ak dáte menej ako 3*, určite ste na Kinseyho škále 0, alebo 6 - takže nuudaaa :-) Ja dávam skvelé 78% 4* ()

romanz123

O čem je tento film, to docela dobře vystihla buchli, ovšem narozdíl od ní já dám poměrně nízké hodnocení. Mně osobně se ten konec nelíbil a vůbec celkově mi to přišlo takové příliš bizarní a na komedii trochu málo vtipné. Polonahá vypracovaná mladá těla sice vypadají samozřejmě dobře, ale herecké výkony jsou jinak dost nevyrovnané a spíše slabší. Technické aspekty filmu působí dost lacině, ovšem jestli má TeeAge pravdu, že rozpočet byl 5000 $, tak to zas klobouk dolů, to už snad větší rozpočet měli i Zack a Miri, když točili porno :) Myslím si, že své příznivce si tento film najde, ale u mě je to jen za 2 hvězdičky. ()

RoyBatty444

Film je ako jeho názov dosť a Ka a potom primeran boom. Pozerá sa naň, ale dobre a to pre tento druh zábavy dostatočné. Herecké výkony ľahko prekonávajú školské komédie a sú tu aj prekvapenia ako Juno Temple som zvedavý aká je v Dirty girl. Odhliadnuc od toho pozerateľné s dobrým spádom. ()

Beetle.ltx

Tenhle film jsem si pustila s trochou nedůvěry, co to vlastně bude. Nakonec to byl celkem vtipnej film, u kterýho člověk určitě neusne. Docela dost překvapil a proto dávám 4* ... ano, jedna hvězdička navíc za krásné herečky ()

Profík

Tohle jsem si pustil v podstatě výhradně kvůli Haley a Juno. Měl jsem ke konci trochu strach, jak se to nakonec celé rozplete a co z toho tedy bude. Bál jsem se podobného zklamání jako třeba nedavno u 400 days, což se naštěstí nakonec nestalo. Mohlo by to být mna konci přesto lepší, ten úplný závěr mi přišel lehce odbytý. 75%. ()