poster

Mimina

 • Francie

  Bébés

 • slovenský

  Detičky

  (festivalový název)
 • anglický

  Babies

Dokumentární

Francie, 2010, 79 min

Režie:

Thomas Balmès

Scénář:

Thomas Balmès

Hudba:

Bruno Coulais
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lukrecie
  *****

  Je jedno, zda jsou černá, bílá, žlutá nebo chudá či bohatá, dokonce i v které zemi se narodily. Nejdůležitější je, že jsou milované. :-) Moc pěkný a citlivě zpracovaný dokument (myšleno spíše z hlediska různých kultur a tradic). Pro Evropana je asi silné kafe, co všechno dítě ochutná a vypije, ale nemůžu si pomoct, ty přírodní děti mi přijdou víc v pohodě. :-)(2.1.2015)

 • Payushka
  *

  Tendencni, stereotypni, s agitkou "africka supermama spasi svet". Prinos pro me? Nulovy.(2.12.2010)

 • blackrain
  ***

  Všechna děcka na světě jsou stejná, ať se narodí kdekoliv na světě. Je úplně jedno, jestli jsou bílá, růžová, černá, žlutá nebo žíhaná. Jsou to prostě děti. Na jejich vývoj a vychovu má vliv rodina a prostředí do kterého se narodily a kde vyrůstají. Důležité jé, aby je jejich rodiče milovali a starali se o ně s láskou. Všechna mimina byla roztomilá.(26.5.2015)

 • Janek
  ****

  Je jedno jaký vztah máte k miminům; tohle se sleduje strašně dobře a místy je to skutečně vtipné. Výborný nápad, hravě provedený. 90%(4.10.2010)

 • genetique
  ***

  Naozaj pozoruhodný snímok, v ktorom sa doslova skúmajú prirodzené prejavy štyroch odlišných ľudských spoločností na vzorke štyroch batoliat. Jednak ide o veľmi prirodzený a nenássilný snímok, ktorý len tak pozvolna plynie, dej neponúka nijak zvlášť zaujímavé informácie, či informácie, pre ktoré sú v dnešnej dobe dokumenty tak vyhľadávané. Pár veľmi vtipných konfrontácií síce vzniká, ale aj to nie je samostatná práca filmárov. Kto je však v momente projekcie filmu aspoň trošku infantilne naladený, tomu sa bude to bude páčiť. 70%.(18.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace