poster

Ong Bak 3

 • anglický

  Ong-bak 3: The Final Battle

 • Slovensko

  Ong Bak: Záverečný duel

Akční / Fantasy

Thajsko, 2010, 94 min

Scénář:

Tony Jaa
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Vojcl
  ***

  Těžké zklamání. Problémy s natáčením třetího Ong-baku se bohužel zákonitě promítly i do výsledné kvality filmu. Po řemeslné stránce je to sice pořád o třídu kvalitnější práce, než většina východoasijské produkce. Nicméně úchvatné bojové sekvence, které vždy byly největším lákadlem Tonyho snímků, jsou zde umístěny do pozadí. Třeba dlouho očekávaná finální bitka s Danem Chupongem vypadá strašně odfláknutě. I samotný hlavní hrdina je tu takový bez jiskry, jakoby ho postavili na plac za trest. Výhrady mám i k zakončení příběhu. Zatímco předchozí film rozehrál celkem solidní dramatickou linii, Ong bak 3 je odvyprávěn ve spěchu a obrovský počet flashbacků a snových realit působí na diváka matoucím dojmem. Snad se Tony z neúspěchu oklepe a druhý Tom Yum Goong bude zase stát za to!(6.7.2012)

 • Shit
  ***

  Nebylo to tak hrozný, jak mi to bylo prezentovaný, ze začátku je malá vzpomínka, co se dělo a i celkem akce a hlavně děsný seřezaní Tonyho skoro až k smrti, pak se sice akce na dlouhou dobu odmlčí a děj se zaměřuje na uzdravení Tonyho Jaa s malým tréninkem, celý to je navíc zahalený trochu do mystiky a magie a tuhle část drží nad vodou hlavně povedená audiovizuální stránka, ostatně ta je povedená v celým filmu, ale následně se už konečně ke slovu dostane akce a je se rozhodně na co koukat, sice se to nedá srovnávat s časy Tonyho největší slávy a formy, ale choreografie povedená, kamera super, i tady perfektní audiovizuální forma a Tony stále umí.(14.8.2010)

 • Djkoma
  **

  Achjo. Dvojka je špinavá, akční a hloupá. Trojka má málo soubojů, je (audio)vizuálně opojná a hloupá. Co je lepší? Těžko se to srovnává, ale těžko se to odděluje, protože třetí díl je spíše (vynuceným) dopovídáním příběhu, na který má navazovat původní první díl (tím se to snad celé uzavře nebo dluží Tony Jaa ještě peníze někde jinde?:-)). Je škoda, že takový úžasný talent, který v každé bojové scéně vládne naprosto všemu přítomnému se zaprodává hloupostem. Film utíká velmi pomalu, akce je v něm příliš málo na to, aby dokázal pouze jí zabavit, a závěrečný souboj je až smutné sledovat. Dobro versus zlo, bílá versus černá, příroda versus temné stíny.... třetí díl je prostě prohra na celé čáře, které nebudete chtít věřit. Prosím tě Tony, vrať se a mlať lidi ve filmech. Nic jiného mě už u MA filmů poslední roky nedrží...(20.8.2010)

 • Hakha
  *

  Překvapivě nejhorší díl, který opět trpí neherectvím Tonyho Jaa, který nechutně přehrává. Film se neuvěřitelně táhne s mnoha zdlouhavými a nudnými sekvencemi a dialogy. Asi hodinu jsem bojoval s filmem, abych u něj neusnul a vážně mě to tento film neulehčoval. Začal jsem se tak akorát bavit u některých scén, kde hudba neodpovídala dění na obrazovce (někdy zbytečně použita dynamická orchestrální hudba v sekvenci kde se nic neděje). Příběh je nulový s mnoha wtf momenty tipu mluvící useknutá hlava a akční sekvence tento průser nezachrání (množství akce vůbec nečekejte, jelikož v celém filmu jsou celkem tři krátké souboje. - první je hned na začátku a trvá asi dvě minuty. - druhý je uprostřed a má stejnou délku a závěrečný fight je až v poslední čtvrt hodině a žádný zázrak to teda taky není). Bída, opravdu bída, mé hodnocení 1 hvězdička…(19.8.2010)

 • Wacoslav1
  *

  Hmm. Dílko vhodný už tak maximálně pro jednoho zdejšího CSFD uživatele milovníka psů a slonů! (ech psi tam vlastně nejsou, tak to sorry, to už zbývají jenom ti sloni) 10%(16.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace