Ong Bak 3

Akční / Fantasy

Thajsko, 2010, 94 min

Tony Jaa
  • Lacike

Tony to posral na celej ciare. Totalna sracka a ja som velmi dlho rozmyslal, za co dat tomuto filmu aspon jednu hviezdicku. Nakoniec ju davam za Petchtaia Wongkamlaoa, ktoreho fantasticka bojova scena (na to co tam predvedie sa ani Tony nechyta) ma vytrhla z letargie sposobenej predchadzajucou meganudou a ako jedina vo mne vyvolala aspon nejaku emociu. Zaverecne modlenie Tonyho na skale za aspon trochu zmysluplny vysledok uz tomuto filmu nepomohlo. Po Tom yum goong som Tonymu prorokoval este 10 rokov na vrchole, kym mu zacne forma klesat a on upadne do zabudnutia. Ale ze ho caka taky rychly a hlavne hlboky pad na dno, som necakal. 1/10.(18.8.2010)

• Lateef

Tak Tony tohle evidentně točil pouze pro sebe. Když už se rozhodnul měsíce meditovat někde v džungli na liáně, tak si prostě chtěl udělat všechno po svém. A dopadlo to hrozně. Vzduchem místo akrobatických veleskoků, kamenných nártů a tvrdých loktů létají černé obláčky ještě černější magie. Tony si užívá zpomalené záběry své regenerace a osvěty a divák trpí. Všehovšudy tři akční scény se nevyznačují charakteristickými parametry Jaaovy a Chupongovy obvyklé bojové tvorby. A vůbec nejhůř dopadla jejich vzájemná konfrontace... oni snad spolu tančí... no hnus prostě... tak nám to pěkně klesá tahle filmová série, jak brutálně, neokoukaně a plná fyzična začala, tak smutně, nezáživně a omšele (doufejme) končí...(21.8.2010)

• monsieurR

Rozhodně nejhorší film s Tony Jaa co jsem viděl. A to že mám filmy o bojovém umění hodně rád!(16.3.2013)

• Fr

Tien je ve velkém nebezpečí! Nebude se zotavovat snadno. Je to odplata za jeho minulost. Jeho OSUD! Nic víc..... Tony trpí od úvodních titulků (máme mnoho společného). Byl tááákovejhle kousíček od smrti!! Naštěstí ho daj do kupy a ještě ho vylepšej! Projde si fází ,,popírání“ a vše trvá dost dlouho. OSUD! Ong Bak 3 je plný filmařské nedokonalosti a všemožných klišé. I těch slonů je čím dál míň. Tak proč na to furt čumím? Asi je všude málo násilí! Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Nechápu větu: ,,Moudrost je to co vládne světu“. 2.) Nevěřím, že vyléčit se dá všechno. 3.) Přemýšlím, jestli je T.Jaa nesmrtelnej nebo jen my ostatní hovno vydržíme. PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ ne(25.8.2010)

• ilemas

Předchozí dva díly byli díky choreografii soubojů koukatelné, třetí díl je nezáživná slátanina debilních střihů.(3.6.2010)

• - Šiesty film, v ktorom si Tony Jaa a Petchtai Wongkamlao zahrali spolu. (Johnny.ARN)

• - Tony Jaa se pustil do natáčení. Ukousl si ale velké sousto a přešvihl rozpočet, měl deprese a nakonec se zhroutil a utekl do kambodžské džungle, kde se dva měsíce schovával. (Pepy)

• - Po tomto neúspěchu Tony Jaa oznámil, že končí s filmovou kariérou a 29. května 2010 projel na hřbetu slona bránou buddhistického chrámu v Surinu. Tam si nechal oholit hlavu, složil přísahu a přijal jméno Kitiposano, což znamená "elegantní celebrita". Tím se oficiálně stal budhistickým mnichem, nikdo však nevěděl na jak dlouho, neboť takovéto konání je v Thajsku poměrně běžné a sám Tony Jaa se do chrámu uchyluje poměrně často. Začátkem ledna 2011 se však potvrdilo, že již není mnichem. (Raztubyl)