poster

Ong Bak 3

 • anglický

  Ong-bak 3: The Final Battle

 • Slovensko

  Ong Bak: Záverečný duel

Akční / Fantasy

Thajsko, 2010, 94 min

Scénář:

Tony Jaa
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • predators
  *

  Jediný důvod vzniku třetího pokračování vidím v tom, že Tony Jaa se fakt dočista pomátl a někdo toho prostě využil. Tak temný a snad i strašidelný není ani Kruh, a že onen záporák by si v něm mohl klidně jednu roli střihnout. Taky mě překvapilo obsazení prasopsa a trosečníka Kryštofa Columba a komediální prvky zastupuje ten nejlepší a tím je mluvící hlava. Nadpřirozeno a nevysvětlitelno se odráží v Tonyho schopnostech vracet čas. Jo, malinká výtka směřuje na adresu absolutního dějového kolapsu a ztráty orientace. Ten odpat! je za to, jak jsem se na Ong Bak 3 na.ral! To bylo včera, po tom, co jsem se vyspal, tu jednu hvězdu dám. 20%(18.10.2010)

 • Wacoslav1
  *

  Hmm. Dílko vhodný už tak maximálně pro jednoho zdejšího CSFD uživatele milovníka psů a slonů! (ech psi tam vlastně nejsou, tak to sorry, to už zbývají jenom ti sloni) 10%(16.12.2013)

 • Loki81
  **

  No nic, je cas poslat Ong bak pod drny... tema vycerpano, kvalita pokracovani znacne poklesla... ani posledni ctvrthodinka to nezachranila.(12.8.2010)

 • cubajz
  **

  na filmu se nejspíš znatelně odrazila Tonyho, v době natáčení prý nepříliš vyrovnaná psychika. Celé je to zmatené, chvilku mystické, chvilku normální, celý film jsem nevěděl co je jen představa, co noční můra, co flashback a co se opravdu děje - prostě bordel na xtou. Navíc znatelně ubylo soubojů, které by u podobné pičoviny přeci jen měli hrát prim... Takže drahý Tony, buď se dej do kupy, nebo příště v tom pralese už radši zůstaň nadobro!(19.10.2010)

 • Djkoma
  **

  Achjo. Dvojka je špinavá, akční a hloupá. Trojka má málo soubojů, je (audio)vizuálně opojná a hloupá. Co je lepší? Těžko se to srovnává, ale těžko se to odděluje, protože třetí díl je spíše (vynuceným) dopovídáním příběhu, na který má navazovat původní první díl (tím se to snad celé uzavře nebo dluží Tony Jaa ještě peníze někde jinde?:-)). Je škoda, že takový úžasný talent, který v každé bojové scéně vládne naprosto všemu přítomnému se zaprodává hloupostem. Film utíká velmi pomalu, akce je v něm příliš málo na to, aby dokázal pouze jí zabavit, a závěrečný souboj je až smutné sledovat. Dobro versus zlo, bílá versus černá, příroda versus temné stíny.... třetí díl je prostě prohra na celé čáře, které nebudete chtít věřit. Prosím tě Tony, vrať se a mlať lidi ve filmech. Nic jiného mě už u MA filmů poslední roky nedrží...(20.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace