poster

Bezva chlap

 • Norsko

  En ganske snill mann

 • slovenský

  Správny chlap

 • anglický

  Somewhat Gentle Man, A

Komedie / Drama / Krimi

Norsko, 2010, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Snorlax
  ****

  Definitivně jsem se smířila s tím, že severský humor prostě nepochopím. Jestli tohle je komedie, tak já jsem královna ze Sáby. Ale musím uznat, že scény se sexem srandovní jsou. Jinak je to skvěle natočené drama o jednom vyděděnci, který chvílemi připomíná Valjeana, místy Hydea. Už Kästner věděl, že člověk je dobrý, to jen lidé jsou špatní.(6.8.2012)

 • Arbiter
  ****

  Severské komedie s happy endem.. To je jak když pošlete Maňase z Izerovy policejní akademie natrhat kočičky.(17.9.2016)

 • S.Quentin QUALE
  ****

  Pohodového chlapa nazvu pohodovým sociálním dramátkem, které se příjemně balancujíc na hranici černé komedie soustředí na téma začleňování trestanců zpět do společnosti. V hlavní roli válí tradičně skvělý, jako vždy minimalistický, tentokrát ocopánkovaný Skarsgard. Cílovkou je spíše starší generace, ale já jsem bavil i tak nadprůměrně, a to hlavně díky celkovému optimistickému vyznění. Spokojenost. 70%(8.3.2015)

 • gudaulin
  ****

  Bezva chlap dopadl jako mix žánrů určitě výrazně lépe než Boj sněžného pluhu s mafií už proto, že Stellan Skarsgard tady funguje jako představitel hlavní postavy mnohem přesvědčivěji, i když záměrně potlačuje svůj herecký rejstřík - představuje prostě burana, který od života moc nechce a jen tak přežívá. Zápletka není bůhvíjak přitažlivá, v podstatě jako kriminálka snímek nefunguje, ale jako svérázná komedie o stárnoucím chlápkovi bez životní perspektivy je to fajn. Fascinující jsou sexuální scény, které jsou zbavené jakékoli romantiky a přitažlivosti. Je to prostě mechanická činnost prováděná jakoby mimochodem. Tohle předvádět pubescentům, tak na dlouhou dobu ztratí jakýkoli zájem o sexuální experimenty. Celkový dojem: 70 %.(13.5.2016)

 • WANDRWALL
  *

  Bezva chlapů je stále nedostatek. Ale tenhle chlap, v tomhle filmě pro mě bezva není.(1.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace