Věk draků

John Lyde

Kostýmy:

Anne Rose
  • flanker.27

Nó. Jak se ta loď co vypadá jako maringotka nejmenované menšiny vlastně pohybovala? Odkdy vitriol vybuchuje jako TNT? Proč špinavá kormidelnice, která tam zjevně není pro herecké kvality své představitelky, vypadá jakoby právě vyšla z kosmetickýho studia? A co se draků týče, to je k nevíře, jak vetché a nerealistické ty stvůry byly. Daleko věrnější dinosaury dávali zadarmo ke krabici ovesných vloček. Něco tu nesouhlasí...(30.8.2012)

Nečekal jsem zázraky a nakonec jsem byl velice mile překvapen. Je sice pravda že se to celkem vleče, ale moc se mi líbily scény s draky - tím hlavním i vedlejšími.(1.1.2014)

• MartinezZ

Poblázněný Danny Glover brázdí v zimě a sněhu po souší na své lodi (!!!) ve snaze pomstít se (bílé velrybě) bílému drakovi. Doprovod mu dělá trojice žoldáků, jedna modelka a nově příchozí dva modelové. Uvnitř skupiny se odehrává jakoby příběh, ale ten je zcela nepodstatný. Nosným trámem je tu minulost Ahaba (Danny) a Rachel (modelka). ~~~ Draci stojí za prd, jsou tu pořádně vidět jen dva a to dohromady z celého filmu maximálně tři minuty. Akční budiž, fantasy = párek draků, kde se vzalo v popisu sci-fi mi není jasné, chybí žánr drama (spíš melodrama). Jediný herec, který hraje , umře jako první, Danny účinkování asi dostal příkazem, ostatní zabírají v záběrech místo zmrzlé krajině. Snad jen posledních pár minut konce ma jakýs takýs smysl. Špatné, zapomenutíhodné, za zhlédnutí nestojící. ~~~ Jděte si raději uvařit kafčo a koukejte na kapající horkou vodu v kávovaru, oproti 'Věku draků' je to "vodvaz".(23.7.2011)

• Terva

Restaurace U Rakve......... Tak jsem se na to docela těšil, ale po půl hodině jsem zažil zklamání. Dokonce jsem si začal pohrávat s myšlenkou, že to ani nedokoukám. Příšernej, skoro až strašnej dialog o blbostech. Loď na kolečkách mě dostala do záchvatu smíchu a kroucení hlavou. Danny Glover je sice pěkně namaskovaný, ale herecky toho moc nepředvádí. Jdeme lovit draky říká tvrdě a hrdě otřelá lovkyně draků, ale setkání s prvním příběhovým drakem ji dostane skoro do kolen. Jest-li takto lovila draky i před tím, než jsme se s ní seznámili, tak to potěš koště. První drak udělal peklo a lovci jsou zdrceni a chovají se jako banda blbečků. Trikově to není zas tak špatné, ale obsahově je to děs. CITÁT - Ulovil jsi draka.......... V příběhu je spousta technických blbostí, které jako celek nemůžou nikdy fungovat a spousta blbejch keců, které nikdy nemůžou nikoho přesvědčit. Vůbec nejsem zvědavý jak to dopadne a je mi to vlastně úplně fuk. Ikdyby byl konec sebelepší mé přesvědčení to nezmění. Půl hodiny před koncem jsem to prostě vypnul. U scény, kdy se hlavní hrdinku pokusí jeden drakobijec ošukat, už jsem to nevydržel. Chudinka, která na začátku filmu zkopala na hromadu tři svalovce, se nedokáže ubránit jednomu.....Stop. Rachel - Sofia Pernas.(23.6.2013)

• Korbitch

Těžkotonážní tv look ať už chtěný či ne, hromada plků a místy nuda, ale kdybych od tohoto čekal nějaký zázrak, to bych musel být naivní idiot. Já teda nevím, co čekal verbal, ale podle jeho komentu nejspíš další Dračí srdce. Jeliman.....(30.8.2012)

• - S rolí filmové Rachel byla původně spojována Summer Glau. (Conspi)

• - Filmový štáb se během natáčení střetl přímo na place s jedovatým chřestýšem. (Conspi)

• - V roli Ahaba, kterého ztvárnil Danny Glover, se měl původně objevit Val Kilmer. (Matros)