Věk draků

John Lyde

Kostýmy:

Anne Rose
  • maverick10

Vsechno podstatne uz tu bylo receno, avsak musim se pozastavit nad moudrym indianskym nacelnikem a bodyguardem v jedne osobe, ktery celym filmem nesl to filosoficke duhovno. Moudre vety typu: "Vsichni musime umrit." bych zaradil do pokladnice narodni moudrosti!!! Clovek se tesi na Vinnieho a oni nam z nej udelaji smazenku hned na zacatku, pak nam tam akorat zbyde radoby drsna modelka, ktera prisla na drevenou kocabku asi primo od Elle, nebasnik, ktery ma asi takovou jiskru jako Ludek Sobota a Denny Glover u jehoz postavy uz mi chybela jenom pronesena hlaska: "Na tyhle blbosti jsem uz starej!" Nechapu jak se muze vyplatit nekomu tohle tocit!(6.9.2012)

• Korbitch

Těžkotonážní tv look ať už chtěný či ne, hromada plků a místy nuda, ale kdybych od tohoto čekal nějaký zázrak, to bych musel být naivní idiot. Já teda nevím, co čekal verbal, ale podle jeho komentu nejspíš další Dračí srdce. Jeliman.....(30.8.2012)

• Tommassi3

Nechápu ty připomínky k originalitě filmu !! Kdo z Vás v případě tohoto, nezastírám, hodně stupidního filmu někde četl něco o původním scénáři ?? Myslíte, že Walter Newman po napsání scénáře k Sedmi statečným špatně spal ?? Já zapomněl, že dnes je zakázáno se nechat inspirovat, byť jakkoliv klasickým dílem !! Ano, zcela jistě žijeme v době, kdy nikdo na nikom neparazituje.. ;) A kvalitní filmy jsou jen ty s naprosto novými nápady !! Dovolte, abych se potrhal smíchy..(27.4.2013)

• Z0oMb3E

Človek by neveril čo všetko sa dá upgrade-núť. Jednak tu máme melvillovu knižnú klasiku upgrade-nutú na dračiu verziu. Druhý upgrade spočíva v zmene z písanej formy na rozhlasovú hru. Už tá by si našla svojich fanúšikov v radoch veteránov z prvej svetovej vojny, ale tí dnešní vývojári musia ísť ďalej. Oni to dotiahli do aktuálne najnovšej v0.3, kde boli k hlasom pridané pohybujúce sa obrázky. Škoda, že tým sa fanklub filmu veľmi nerozšíril. Prečo? Pretože bola nehorázne odfláknutá. Skicárový drak, oskarové výkony pseudohercov a improvizovaný scenár, a to všetko zabalené do takej nudy, že aj zarytejšieho vyhľadávača podobných béčok prejde chuť a padnú viečka už po 15. minútach. Ďalší zo série zlých filmov, pri ktorých sa nedá baviť ani na ich naivite. Môžeme sa tešiť na očakávateľnú verziu0.4 a prerábku tohto veľdiela na 3D.(20.3.2012)

Nečekal jsem zázraky a nakonec jsem byl velice mile překvapen. Je sice pravda že se to celkem vleče, ale moc se mi líbily scény s draky - tím hlavním i vedlejšími.(1.1.2014)

• - S rolí filmové Rachel byla původně spojována Summer Glau. (Conspi)

• - V roli Ahaba, kterého ztvárnil Danny Glover, se měl původně objevit Val Kilmer. (Matros)

• - Filmový štáb se během natáčení střetl přímo na place s jedovatým chřestýšem. (Conspi)