Věk draků

Steven A. Lee

John Lyde

Kostýmy:

Anne Rose

Nečekal jsem zázraky a nakonec jsem byl velice mile překvapen. Je sice pravda že se to celkem vleče, ale moc se mi líbily scény s draky - tím hlavním i vedlejšími.(1.1.2014)

• Z0oMb3E

Človek by neveril čo všetko sa dá upgrade-núť. Jednak tu máme melvillovu knižnú klasiku upgrade-nutú na dračiu verziu. Druhý upgrade spočíva v zmene z písanej formy na rozhlasovú hru. Už tá by si našla svojich fanúšikov v radoch veteránov z prvej svetovej vojny, ale tí dnešní vývojári musia ísť ďalej. Oni to dotiahli do aktuálne najnovšej v0.3, kde boli k hlasom pridané pohybujúce sa obrázky. Škoda, že tým sa fanklub filmu veľmi nerozšíril. Prečo? Pretože bola nehorázne odfláknutá. Skicárový drak, oskarové výkony pseudohercov a improvizovaný scenár, a to všetko zabalené do takej nudy, že aj zarytejšieho vyhľadávača podobných béčok prejde chuť a padnú viečka už po 15. minútach. Ďalší zo série zlých filmov, pri ktorých sa nedá baviť ani na ich naivite. Môžeme sa tešiť na očakávateľnú verziu0.4 a prerábku tohto veľdiela na 3D.(20.3.2012)

• Morholt

Já vim, že jsem si to pustil dobrovolně a taky jsem věděl, do čeho asi jdu, ale.....................................za co? Kurva za co?(10.10.2011)

• liskam

Už dlouho jsem neviděl takhle stupidní Fantasy. Nešlo na to koukat! A opravdu se divím kde se v téhle připitomělý krávovině vzal Danny Glover a Vinnie Jones. K tomuhle filmu se dá říct jen jedna věc. Prosím vás, nekoukejte na to je to ztráta 91 minut vašeho života. Za mě 10%(8.10.2012)

• flanker.27

Nó. Jak se ta loď co vypadá jako maringotka nejmenované menšiny vlastně pohybovala? Odkdy vitriol vybuchuje jako TNT? Proč špinavá kormidelnice, která tam zjevně není pro herecké kvality své představitelky, vypadá jakoby právě vyšla z kosmetickýho studia? A co se draků týče, to je k nevíře, jak vetché a nerealistické ty stvůry byly. Daleko věrnější dinosaury dávali zadarmo ke krabici ovesných vloček. Něco tu nesouhlasí...(30.8.2012)

• - Filmový štáb se během natáčení střetl přímo na place s jedovatým chřestýšem. (Conspi)

• - V roli Ahaba, kterého ztvárnil Danny Glover, se měl původně objevit Val Kilmer. (Matros)

• - S rolí filmové Rachel byla původně spojována Summer Glau. (Conspi)