poster

Věk draků

 • USA

  Age of the Dragons

 • Slovensko

  Lovci drakov

Akční / Fantasy / Sci-Fi / Thriller

USA, 2011, 91 min

Režie:

Ryan Little

Předloha:

Herman Melville (kniha)

Hudba:

J Bateman
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • liskam
  odpad!

  Už dlouho jsem neviděl takhle stupidní Fantasy. Nešlo na to koukat! A opravdu se divím kde se v téhle připitomělý krávovině vzal Danny Glover a Vinnie Jones. K tomuhle filmu se dá říct jen jedna věc. Prosím vás, nekoukejte na to je to ztráta 91 minut vašeho života. Za mě 10%(8.10.2012)

 • Tuax
  **

  Ryan Little už natočil lepší filmy, ale i tak je v tom něco co má ve všech svých filmech, taková uvolněnost. Jako fantasy to má v sobě dost prvků, které by to mít mělo. Ale naprosto otřesné je to v dialozích, hlavně ty prosleovy Ahabema, to se nedalo poslouchat. Na druhou stranu byl to šílenec a znělo to šíleně, takže vlastně co namítat. Ale i volba jmen postav mi přišla ne zrovna moc šťastná. Hodně špatné jsou i smrti, úplně všechny ve filmu jsou naprosto nesmyslné a to je tedy co říct. Ani jedna trochu přijatelná, odůvodněná smrt. No a to zapichování spících dráčků, větší ptákovinu člověk jen tak neuvidí, to byla řezničina a blbost na entou. Samotní draci nevypadali nejhůře na to že vypadali jako by je složili z netopýrů a ještěrek. Triky taky podprůměrné, hudba ušla. Herecky těžkopádné, nebylo co hrát. Přesto je pořád dost horších a méně koukatelnějších filmů. 4/10(2.1.2013)

 • Karlas
  **

  Prapodivná adaptace Melvillova románu Bílá velryba, kde skupina lovců pronásleduje, na místo mořského savce, bílého draka. Přestože film obsahuje některé zajímavé nápady, není to nic co by mne nadchlo. I když mám rád dobrou fantasy a jsem obdivovatelem trikových scén, s tímto typem filmů si nějak nerozumím. Stejně tak nemůžu přijít na chuť rádoby ženským bojovnicím, které ve mě budí spíše pohrdavé pousmání než sexuální obdivování hrdinky :-). Nic méně na nudný večer možná koukatelná podivnost.(2.1.2013)

 • Rodriguez
  ***

  Ano, tento film měl pár drobných chybiček, ale zase tolik bych ho neodsuzoval. Danny a Vinnie předvedli, že stále na to mají a ještě něco předvedou. Viděl jsem daleko horší filmy, jak po stránce scénáře, tak i trikové. 50%(23.4.2012)

 • Z0oMb3E
  *

  Človek by neveril čo všetko sa dá upgrade-núť. Jednak tu máme melvillovu knižnú klasiku upgrade-nutú na dračiu verziu. Druhý upgrade spočíva v zmene z písanej formy na rozhlasovú hru. Už tá by si našla svojich fanúšikov v radoch veteránov z prvej svetovej vojny, ale tí dnešní vývojári musia ísť ďalej. Oni to dotiahli do aktuálne najnovšej v0.3, kde boli k hlasom pridané pohybujúce sa obrázky. Škoda, že tým sa fanklub filmu veľmi nerozšíril. Prečo? Pretože bola nehorázne odfláknutá. Skicárový drak, oskarové výkony pseudohercov a improvizovaný scenár, a to všetko zabalené do takej nudy, že aj zarytejšieho vyhľadávača podobných béčok prejde chuť a padnú viečka už po 15. minútach. Ďalší zo série zlých filmov, pri ktorých sa nedá baviť ani na ich naivite. Môžeme sa tešiť na očakávateľnú verziu0.4 a prerábku tohto veľdiela na 3D.(20.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace