Rození obchodníci (TV pořad)

Wheeler Dealers

Dokumentární

Velká Británie, 2003, 30-60 min

Oproti americké konkurenci se jedná o suše britský seriál o opravách (renovaci) aut do původního stavu, kde se nehraje na lennost a nadávky jako je tomu v USA pořadech tohoto typu.(31.1.2016)

Baví mě to, ikdyž jako člověka, kterej se živí tím samým řemeslem, to v některých věcech opravdu překvapuje. Třímetrovej Eda Čína je totiž schopnej nalakovat střechu corvette sprayem. A Majkl je zase schopnej vyhodit neskutečný prachy za náhradní díly, aby vydělal 200liber. No jo no, pár ultra prasáren nám kluci předvedli, ale to nic nemění na tom, že je radost koukat na práci na starým Chargeru, nebo jiných skvostech, o kterých se normálnímu člověku ani nezdálo. 80%(2.7.2015)

Človek, ktorý sa o to zaujíma má možnosť pozrieť sa na črevá zahraničným autám, aké sa u nás nevyskytujú, sem-tam pokec o histórií štvorkolesákov. Navyše rád sledujem ľudí pri práci a dvojica mi svojou nesúrodosťou pripomína Lolka a Bolka. Ak opomeniem možnosť, že by som si nič od nich nekúpil ( lebo to flákajú ), tak štyri hviezdy určite :-)(30.6.2011)

Pohodové pořad... člověk se zabaví a aj neco zajímavého dozví...(21.4.2010)

Macatý Mike a veľký Ed...najväčší páni:)! nazdar(5.1.2012)