Rození obchodníci (TV pořad)

Wheeler Dealers

Dokumentární

Velká Británie, 2003, 30-60 min

Macatý Mike a veľký Ed...najväčší páni:)! nazdar(5.1.2012)

Baví mě to, ikdyž jako člověka, kterej se živí tím samým řemeslem, to v některých věcech opravdu překvapuje. Třímetrovej Eda Čína je totiž schopnej nalakovat střechu corvette sprayem. A Majkl je zase schopnej vyhodit neskutečný prachy za náhradní díly, aby vydělal 200liber. No jo no, pár ultra prasáren nám kluci předvedli, ale to nic nemění na tom, že je radost koukat na práci na starým Chargeru, nebo jiných skvostech, o kterých se normálnímu člověku ani nezdálo. 80%(2.7.2015)

Pohodové pořad... člověk se zabaví a aj neco zajímavého dozví...(21.4.2010)

Vždy ma zaujímalo čo robia s mojím autom v servise a ako opravujú bežné či iné poruchy. Až v jeden deň som natrafil na jeden z najlepších seriálov ponúkaných televíziou Discovery. Ak ste len trochu milovníkmi štvorkolesových vozidiel, určite si v tejto relácii nájdete niečo čo sa Vám zapáči. Ja som sa namotal na túto návnadu hneď po mojom náhodnom, prvom pozretí. Z dvojice Mike a Edd na mňa 100% zapôsobil Edd (King of garage). Zavalitý Mike s dobrým nosom na autá a priemernou schopnosťou obchodovať ostal len v pozadí šikovného Edda, ktorý vdychoval autám stratený život. Veľmi dobre sa pozeralo na jeho zručnosť a dobre padli aj jeho občasné rady (napr. že pri výmene brzdových doštičiek treba používať medenú pastu aby nepískali). To v našich servisoch nebudú robiť asi nikdy, hlavne že im poriadne zaplatíme. 100%(1.11.2015)

Človek, ktorý sa o to zaujíma má možnosť pozrieť sa na črevá zahraničným autám, aké sa u nás nevyskytujú, sem-tam pokec o histórií štvorkolesákov. Navyše rád sledujem ľudí pri práci a dvojica mi svojou nesúrodosťou pripomína Lolka a Bolka. Ak opomeniem možnosť, že by som si nič od nich nekúpil ( lebo to flákajú ), tak štyri hviezdy určite :-)(30.6.2011)