Z dalekého vesmíru přichází na planetu Zemi devět mimozemských bytostí. Jsou poslední svého druhu a snaží se zde ukrýt před nepřáteli, kteří zničili jejich domovskou planetu, a pod dohledem svých ochránců tady mají dospět. John Smith je dospívající kluk, který se snaží být nenápadný a součástí kolektivu. Na útěku před nepřátelskými mimozemšťany je nucen neustále měnit místo svého pobytu. Tři už byli zlikvidováni a John je nyní na řadě, protože on je číslo 4. Už se ale nechce stěhovat dál, v malém městě v Ohiu, kde se naposledy usadili, našel prvního kamaráda, ale hlavně lásku půvabné spolužačky. Nebezpečí se však blíží a John bude muset čelit největší hrozbě svého života a ochránit nejen sebe, ale i své blízké. (TV Nova)

Chen

První hodina se hrozně táhla, tak jak se na klasickou romantickou středoškolskou limonádu sluší a patří, zlý fotbalista, hodný šprt, milá dívka s tajemstvím a chlapec, co ji chce milovat, ale neměl by. Naštěstí akční finále mě probudilo z letargie a vůbec bych se nebránil druhému dílu, kterého se ale zřejmě nedočkáme. ()

Havaj8

Vůbec ne špatnej sci-fi film s akčním hrdinou kterej se postupem času dozvídá víc a víc o své moci. A co by to bylo za film, aby se do toho nepřidala holka, která ho poblázní a všechno zkomplikuje. Ale s pomocí další hrdinky s mocí se z toho vyhrabou, zdolaj nepřátelé a jdou si dál po svejch hledat další hrdiny. ()

uterox

Určitě zajímavý snímek. Mladý muž se svým ochráncem, který se učí rozvíjet své schopnosti za pochodu a přitom prožije románek s obyčejnou dívkou a zároveň proti němu jdou nepřátelé. Dokáže si vytvořit kamarády, díky kterým se snáže postaví proti mimozemšťanům. ()

peiton

Je pre mňa príjemným prekvapením kedy som očakávala tuctovú tematiku sci-fi žánru.Nikdy sa mi veľmi nepáčila predstava zelených mužíčkov,ale toto je úplne iná šálka kávy.Chlapec,hl.hrdina mimozemšťan je samozrejme kladný,odvážny a zamilovaný,aj ked jeho pôvod mu bráni nadväzovať priateľstvá,kedže sú so svojím spoločníkom nútení byť neustále ,,v pohybe". Nedá sa povedať,že je to to najlepšie,ale min.zaujímavé.Akčné,príjemné,sem-tam s trochou zakomponovanej romantickej tajomnosti a trochou marťanských výmyslov situovaných v normálnom svete..fajn.Príjemná oddychovka. ()

Agent006

Průběh filmu: "mmmm, mmmm, nějaký hezký vyretušovaný lidi....", "ok, Teresa Palmer a Adélka na scéně", "jojo, ok, teď má nějakou super sílu", "hmmm nic moc neříkaj ani nedělaj", "sakra, to už jsem u 43. minuty a nevim ani houby o tom, co se v tom filmu děje (resp. neděje)..", "ježiš, high school drama", "do háje, co se to tam děje", "proč není nic vidět", "proč to ještě nekončí", "klišé klišé klišé", "mmm doslova odjezd do západu slunce". Fajnová záležitost na uspání. ()

rakovnik

Podobná ptákovinka, jako Mortla Instruments, jen s lepšími triky a sympatičtějším obsazením. Ale ne o tolik lepší, abych dal o hvězdu více. Jinak je film plný klišé, stokrát viděných obrazů, téměř bez vlastních nápadů jeho tvůrců. ()

Skleena

Novodobá pohádka o vymýtání šikany z amerických střední s love story podle učebnic haj skůl mňůzikálu v kabátku seriálu smallville, jen s dražšími efekty a dějem z traileru. Opravdu jsem to shrnul do jedné věty? ()

Jimmi

Takze Twilight s mimozemstanmi.Trailer bol celkom dobry a zapisalo som si tento film ze si ho pozrem. Precitanie par komentarov moje ocakavanie schladili ale nakoniec som si to pustil kedze som nemal co ine v danom momente pozerat. Pretrpel som celu stopaz filmu a jednu hvizdu dam za zaverecny boj.Dufam ze na 2ku z peniaze nedostanu ()

O´Neill

Spousty lidí klade srovnání I Am Number Four vs. Twilight. Já mezi ně nepatřím, jelikož to se srovnat zkrátka nedá. Číslo 4 má sympatické herce, příběh tak o dvě třídy výše, zábavu, a herce kteří umí hrát. Není to sice nějaká extra záležitost, ale na nudný večer, kdy nevíte co dělat, je to perfektní. Po herecké stránce jsem velice překvapen, jak po castingu, tak po následném hraní. Příběh je fajn, a téměř dvě hodiny odsejpaji neskutečně rychle. Nechybí zde ani vsuvka romantiky a komedie. Ve finále potom dostaneme fajnovou záležitost na odreágování, a nádhernou Diannu Agron. Co víc si přát? ()

bourec

D.J.Caruso neni žádnej drsoň,točí takový neškodný,ale nadmíru zábavný filmy.Jen by mě zajímalo,jak někdo přišel na to,že je to hodně podobný filmu Stmívání.Stmívání je fakticky těžká a navíc blbě natočená romantika pro pětiletý décka,na jehož pozadí se občas odehraje něco víc.Naopak Číslo čtyři je scifárna,na jejímž pozadí občas probleskne nějaká romantika.A mě hodně bavil.80%. ()

cariada

Tohle spíš bylo , něco nazpůsob X-mana, ale v hodně mírné podobě a udělané pro mládež. Mladík z jiné planety utíká ,ale zároveň chce chodit do školy a má nadpřirozené schopnosti, které se musí naučit ovládat. Blbina , která neurazí, ale ani ve vás nezanechá něco hlubšího. ()

bukowski83

Ale tak zas tak hrozný to nebylo, možná proto, že jsem od toho nic nečekal a tušil jsem, že teenagerská naivita a hloupost bude všudypřítomná. Akce to byla věru povedená a nebýt těch nudných keců a nelogičností(honí je policie a vraždící potvory z jiné planety a co udělají oni?Jdou do školy vyvolávat fotky) jednu hvězdu bych klidně ještě přidal. ()

Kwaichi

V podstate to isté ako Smallville až na to ž superhrdina nie je na všetko sám a jeho špeciálna sila má lepšie efekty a tá Supermanova. Samotný dej pre mňa neponúkol nič nové, no aj keď sa dal vývoj všetkých scén a príchod tých nasledujúcich odhadnúť dopredu, dalo sa to pozerať a vôbec som sa pritom nenudil. Škoda, že som všetky tie špeciálne efekty nevidel na plátne v kine, istotne by to bolo omnoho pútavejšie a ovplyvnilo by to ešte viac pozitívne môj názor na film. Film hodnotím podobne ako Avatar - príbeh nič moc, zaujala hlavne hra špeciálnych efektov. ()

Trainspotter

Nemůžu si pomoci, ale celé to na mě působilo levně a neoriginálně včetně námětu, jak kdyby vzali jednoho študáka z Xaviérovy školy a natočili mu nízkorozpočtový film se scénářem od nějakého řadového škrabala, i když jedna nová hrdinská featureta by se našla - vestavěné svítilny v dlaních. ()

C0r0ner

Jedna z prvních předzvěstí obludného boomu teenage sraček eskalujícího v roce 2015 (Dárce, Labyrint, Hunger Games, Divergence, ještě jedna zbytečná dementní mrdka,...), která si ještě naštěstí zachovala kvalitu scénáře, napětí a inovaci. Ne, že by to byl nějaký zázrak, ale na jeden večer je to optimální zábava. 75% ()

carly

keď film skončil, začala som sa tešiť na ďalší diel. čo je dobré znamenie. tak dúfam, že ho natočia. je to príjemné pozeranie, ktoré sa na nič moc nehrá. je to veľmi dobre obsadené - aj keď je fakt, že o hereckom talente Dianny Agron stále nie som presvedčená. Alex má dostatočnú charizmu, aby to utiahol, Timothyho mám rada a aj Teresa sa mi veľmi páčila. najlepší bol ale jednoznačne Callan McAuliffe ako Sam - a to po hereckej stránke aj ako postava. a záporáci boli vizuálne na jednotku. skvelá hudba a pekne vyzerajúce efekty. trochu to pôsobilo, že idú len po povrchu, ale vzhľadom na to, že je to prvý príbeh z mnohých, sa to dá odpustiť. ()

Sammya

Upřímně jsem tedy podle traileru čekala nějakou lehčí sci-fi a vůbec by mě nenapadlo, že to bude až tak akční a hororové. Dobrovolně mě na horory nikdo nedostane, ale tohle jsem si kupodivu užívala, i když asi tak pětkrát jsem se nehorázně lekla a některé bitky nebo scény byly vážně drsné (třeba uklízeč ve škole, ew). Nejvíc jsem se asi bála u Strašidelné jízdy na valníku, to bylo úplně jasné, že tam se něco stane. To se dostávám k jinému aspektu, a to je ten, že děj byl strašně předvídatelný (teda místama byl naopak nepředvídatelný až moc, např. Samovu reakci na to, co John opravdu je, jsem vážně nečekala) a chvílemi tedy bylo až absurdní, jak vztah mezi hlavními postavami pokračoval, ale všechny ty akční scény tohle přebily. Je fakt, že chvílema ta kamera tak poskakovala, že jsem nevěděla, jestli je rovně nebo vzhůru nohama, ale závěrečná bítka byla fakt hustá, to jsem doslova seděla celou tu dobu s očima dokořán a hubou na zemi, jak mě to přibilo k sedačce. Výsledný bordel na basebalovém hřišti byl výbornej :D Každopádně by mohla být dvojka, má to očividně otevřený konec. Jo, ještě jsem se zapomněla zmínit o naproto skvělém psu, co vlastně není pes (ale ani ještěrka;) :D A ještě bych ráda poznamenala, že Alex Pettyfer je fakt dobrej a ta holka, co hrála tu jeho, byla hrozně protivná, a ta druhá holka, co jim všem nakopala zadek, byla naopak sympatická. ()

G.I. Joe 3 má režiséra?

G.I. Joe 3 má režiséra?

13.01.2015

Jeff Bridges jako lovec démonů?

Jeff Bridges jako lovec démonů?

03.02.2011

Hrál ve dvou úspěšných filmech vánoční sezóny a za ten lepší je nominovaný na Oscara. Kdo by se divil, že se na něj nabídky jen sypou? Jednu z nich dostal od studia Warner Bros., které ve spolupráci… (více)

Sharlto Copley: Od devíti ke čtyřem

Sharlto Copley: Od devíti ke čtyřem

19.04.2010

Stačila hlavní role v úspěšné a na Oscara nominované sci-fi District 9 a z neznámého Jihoafričana je v Hollywoodu žádané zboží. Uvidíme jej jako člena A-Teamu a pak jej čeká spolupráce se Stevenem… (více)