Detektiv Cassidy je nekompromisním obhájcem zákona. Jeho boj za spravedlnost se však mění v pomstu ve chvíli, kdy mu srbský mafián a jeho kumpáni vyvraždí rodinu... Když mu srbský gangster nechá zavraždit manželku a dceru, drsný polda z New Jersey Nick Cassidy (Dolph Lundgren) sleduje jeho stopu do Bangkoku. Na dohled hlavní základny mezinárodní mafie spojí síly s hbitým místním detektivem Tonym (Tony Jaa). Rozhodnou se překazit obchod s lidmi a zničit všechny, kdo se na něm podílí.

Polda z New Jersey Nick Cassidy (Dolph Lundgren) zjišťuje, že do města má dorazit zločinec Viktor Dragovič. Šéf srbské mafie tentokrát osobně dohlíží na pašování s lidmi. Během policejního zásahu dojde ke krvavé přestřelce a Nick v sebeobraně zastřelí Dragovičova syna. Mafián se chce pomstít, a tak nechá zavraždit Nickovu manželku a dceru. Nick přežije a na vlastní pěst pronásleduje Dragoviče do Bangkoku. V kambodžské metropoli narazí na hbitého policejního detektiva Tonyho (Tony Jaa), kterému překupníci s lidmi zrovna zabili parťáka. Po počátečním nedorozumění a neshodách Nick a Tony spojí síly. Rozhodnou se zaútočit na hlavní základnu nebezpečné mezinárodní mafie, potrestat smrt blízkých, překazit obchod s lidmi a zničit všechny, kdo se na něm podílí. (TV Prima)

rublik05

Hned na začátek musím uznat, že jsem po dlouhé době viděl Lundgrena ve filmu, který výjimečně nepřipomíná nejhorší ze světové kinematografie. Krvavý Bangkok je typickým zástupcem průměrného akčního béčka, které je plné nelogičností a hloupých scén, na druhou stranu diváka čeká i plno akčních scén a přestřelek, které jsou relativně dobře natočené. Lundgrenovi jeho role sedla, celý film je velmi aktivní a střihne si hned několik akčních scén. Děj jako takový je trochu jednodušší, má však spád a díky kvantu přestřelek a soubojů vůbec nenudí. Trochu mě zklamal závěr, který je hodně odfláknutý. Podtrženo, sečteno, žádná vysoká filmařská se zde nekoná, Krvavý Bangkok je lehce průměrné akční béčko, na které se sice dá dívat, ale velký zážitek to rozhodně není. 5/10. ()

Nix

Překvapivě drsné béčko v podání Lundgrena coby řezníka, který si jde pro pomstu opravdu přes hromadu mrtvol. Film má vše, co má dobré béčko mít, i když ne moc bitek tak ale skvěle natočených a dynamických. Dost akce, honiček a dobrých scén. Tony tu zase předvádí své mui thai umění, které vypadá prostě parádně a řeže se i s Dolphem A M.J Whitem. Není co dodat, tohle byla fajn jízda s drsným příběhem. ()

etkrson

Akční Béčko s velkým Bé a mimořádně lákavým castingem..Drago, ong bak, hellboy, robocop, M. Jai White (ten ještě na svojí osobitou roli čeká, no snad se dočká) Stačí kouknout na tohle osazenstvo a každej komu není 15 a pamatuje oldschoolový šlágry musí pocítit jistou dávku nostalgie..Po jeho shlídnutí panuje nemenší rozčarování, protože se z toho dalo vymáčknout daleko více, ale taky se to mohlo zvrhnout v přehlídku cameo rolí a to se zas cení..Scénář je jak přes kopírák a co mě mrzí nejvíc je provedení akčních scén, protože to je naprosto tuctový a vůbec, ale ani trochu nijak neoslní..Jak osobní souboje, tak přestřelky.. A nemůžu to vytýkat rozpočtu, protože už moc dobře víme co se dá udělat s 2 milionama ( the raid). Člověk se těší na souboj Dolphyho vs Jaa ale dostane akorát jedno zrnko kreací co předváděl tony v ong bakovi a Dolphy to uhraje na váhovej rozdíl, do toho si zívnete a to je vše..Vrátit se o pár let zpátky bylo by to ve videopůjčovně s nálepkou KINO HIT, holt 90´ jsou pryč a tomuhle kousku tak trošku ujíždí vlak.. ()

Clark_Kent

Béčko a dost kvalitní. Lundgren válí, Tony Jaa opět přehled skvělých bojových umění. Michael Jai White to skvěle doplnuje. ()

eagles22

Velice dobrý akční film, s dobrým obsazením. Dolph je ve skvělé formě a řekl bych, že je to jeho nejlepší film za posledních několik let. Tony Jaa je vynikající. Film kazí pouze občas prapodivný střih. 70% PS: Popisek k filmu je zavádějící a chybný, prozrazující pointu filmu. Nick neví, že byla jeho dcera unesena, je mu řečeno, že zemřela a vydává se pomstít za její smrt a smrt své manželky. ()

john.h

Hodně fajnový béčko. Hodně známých tváří béčkovejch akčnáků jako Lundgren, Jaa, Jai White a ten týpek, co hrál Shang Tsunga v Mortal Kombatu, a i pár ačkovějších jmen, jako Ron Perlman, Peter Weller. Takže celkem nadupadný na béčko. Akce je slabší, Jaa s Jai Whitem a jejich schopnosti celkem nevyužitý. Co mě hodně překvapilo byl Lundgren a jeho vizáž. Na to, že si ho pamatuju z béček před čtvrt stoletím, tak klobouk dolů. Kromě pár vrásek má pořád stejnou figuru a pořád působí jako akční hrdina uvěřitelně. Jako malej jsem koukal na Zúčtování v malém Tokyu a Temného anděla a on pořád válí a pořád vypadá skoro stejně, což mě baví. Příběh tohoto béčka je pak spíš nic moc, taková klišé klasika. Celkem solidní nadprůměr a pro milovníky béček jednoznačně doporučení. ()

mimozakon

Dolf a Tony ukoncia mafianskeho bossa s bielym masom, a na konci mame aj par statistik, ako to uz u takychto poucnych filmoch byva. ()

TaNya_

Jako takhle, je to úplně typické akční béčko s milionkrát ohraným, lehce poupraveným, scénářem. Dolph Lundgren je pro mě někde v šedé neutrální zóně naprostého nezájmu a na stejné místo patří tento film. Kdyby nikdy nevznikl, ani bych nemrkla, no když už existuje a byla jsem přinucena se na něho dívat, tak to šlo nějak přežít. Nenudila jsem se, protože jsem v průběhu otravně komentovala, co všechno by šlo udělat jinak. ()

boumik

Za poslední dobu jeden z nejlepších Lundgrenovich filmu . Souboj Tony Jaa vs Michael Jai White neměl chybu jen mi občas vadila kamera a docela nevýrazný záporka v podáni Rona Perlmana ale i to se dalo překousnout snadno a za mě **** úplně v klidu. ()

vieriX

Tak na tento film jsem se těšil už do ukázek mojí oblíbení béčkoví herci a předem bylo jasné, že příběh nebude to hlavní. Akce je tu slušná a je jí relativně hodně a přidává i spoustu krve. Tony a Dolph to tady pěkně roztáčí a lehce v pozadí je Jai White. Když bych to měl shrnout tak jsem spokojen téma na obchod s bílým masem a pomstou tu už bylo hodně krát, ale když je to uděláno dobře rád se mrknu. ()

XXXXXXXX

Pocta akčňákům z 80tek. Zároveň oceňuji, že jsem si rozšířil slovník o nejrůznější bojové pokřiky typu: tjááát, žjóooook, tuát, jáááááát. ()

Zolky

Je to jeden z tých lepších Lundgrenových filmov, na ktorý sa aj dá pozerať. Je to síce skôr stará škola, niektoré dialógy sú dosť príšerné, scenár má zložitejší snáď aj večerníček, ale tie bojové scény sa celkom vydarili. Navyše som bol príjemne prekvapený tým koncom. Nebol to úplný happy end a to sa pri takýchto filmoch málokedy očakáva. Čím je Dolph starší, tým viac mi šmakuje. ()

RyanRainheart

Dobrý akční film s Dolphem a Tonym v hlavních rolích. Toto netradiční spojenectví mezi věkově rozdílnými hrdiny dobře funguje a filmu tak přidává na originalitě (i když scénář viděný desetkrát jinde, ale díky přesunutí do Thajska přece jenom zajímavý). Je hezké vidět, že Doplh se i v takovém věku klidně může pohybovat v akčních filmech a je na něho příjemný pohled, no a Tony a ty jeho krkolomné bojové umění je neuvěřitelné a hrozně dobře se na to kouká. Prosím více takových filmů a budu spokojená. ()

johnsnow

Perfektný film kde sa ukáže skvelý Tony a aj Dolph predvedie čo to. Prestrelky fajn a celkom krvavé, bitky vynikajúce obzvlášť tonyho súboje. A dúfam, že ten otvorený koniec znamená pokračovanie. ()

Pitryx

Čekal jsem béčko nejhoršího kalibru, a byl jsem tedy mile překvapen. Ne, že by to bylo čertví co, ale pobavilo to. Mělo to jak gradaci, tak slušnou akci, a hluchoty skutečně jen řídce. Choreografie soubojů byla dobrá, ale dosti slabá vizuálně. Podruhé to však nemusím. ()

reno.d

Průměrný až špatný!V dnešní době tenhle starej styl skoro nekoukatelnej!Podle zdejšího hodnocení jsem fakt čekal víc,některý scény na hranici trapnosti,sorry,ale nééé!Dvě hvězdy za snahu vrátit Dolfa někam,kam už dávno nepatří!Z bídou 40%! ()

Domas88

Ty jo, myslím si, že s takovýma skvělýma hercema z toho šlo udělat daleko ale daleko lepší show... Nevěděl jsem na koho se dřív dívat :) Ano tak by to mělo vypadat, ale jak říkám mohlo být o hodně líp proto jen 3*.. ()