Oppenheimer (2023)

Žádný zázrak, jak by se mohlo ze zdejšího hodnocení zdát, se nekoná. Jsem spíše zklamán. Pár světlých momentů to mám a pár hereckých výkonů mě vyloženě bavilo (Damon), ale poslední hodinu jsem již doslova protrpěl a přál si, aby už byl konec. Nejslabší Nolanův film. 55%

Ženská na vrcholu (2019)

Celkem snesitelná romantická oddychovka, kterou ale neskutečně sráží opravdu šílený střih. 35%

Wonder Woman 1984 (2020)

Předně bych rád napsal, že nesdílím až příliš kritický pohled na DC filmy, který je zde velice rozšířen. Bohužel WW 84 je i dle mého názoru neúměrně dlouhá a nudná slátanina plná nesmyslů, kterou nezachrání ani úžasná Gal. První film se mi velice líbil a na osmdesátkové pokračování jsem se opravdu těšil. O to větší je mé zklamání. 40%

Plážový povaleč (2019) odpad!

Totální sračka a ztráta drahoceného času. A přirovnání k filmu Big Lebowski je absolutně mimo a je to urážka již klasického, nesrovnatelně kvalitnějšího a inteligentnějšího filmu. Tahle slátanina ani není film. Humus.

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

Pro mě nejlepší díl nové trilogie. Je až obdivuhodné, jak to dokázal Abrams celé zachránit a zakončit po spackané předchozí epizodě. Z kina jsem odcházel spokojen a dám si druhé kolo. Král všech nových SW Rogue One však zůstává nepřekonán. 80%.

Zelená kniha (2018)

Po delší době další výjimečný film a budoucí klasika. 95%

Rambo: Poslední krev (2019)

John mě nezklamal ani napopáté. Nebýt trochu uspěchaného závěru, byla by to plná palba. :) Takhle"jen" pěkné čtyři hvězdičky. Nicméně důstojné loučení s mým hrdinou z nejoblíbenějších. Odcházel jsem z kina spokojen.

Hra o trůny - Série 8 (2019) (série)

Hysterie, která kolem osmé série panuje, dle mého názoru není normální a já se k ní rozhodně nepřidám. No a petice už je vyloženě přes čáru. Pár výhrad by se našlo, ale osobně jsem se zakončením seriálu spokojen. 80%

Johnny English znovu zasahuje (2018)

Nepamatuji si, kdy jsem se naposledy takhle moc nasmál. Rowan Atkinson ve skvělé formě. :) 90%

Legenda jménem T-34 (2018)

Ne, nebudu úplně objektivní a ano, je to mírně řečeno trochu přitažené za vlasy. Jenže já mám rád tanky a T - 34 je můj oblíbený stroj. Navíc po technické stránce je tento počin na výši a co je hlavní, skvěle jsem se bavil. 90%