Logr

Krátkometrážní / Drama / Komedie

Česko, 2008, 18 min

Ondřej Svoboda

Vít Strádal

Vynikající hudba, dobrý nápad (co když je člověk neviditelný? a kdo vyrábí ta jablka?), navíc ještě efekty za které by se nemusel stydět ani hollywood! Btw. začátek s vodopády a podprahovými větami typu Chce se ti na záchod; Tvůj močový měchýř je stále plnější; Až se objeví další vodopád, budeš muset jít na záchod jsou geniální!(10.7.2012)

• dr.horrible

Trápne,nechutne amatérske a hlavne neuveriteľne zle zahrané.Dlho som tak netúžil niečo vypnúť už po pár minútach(21.3.2012)

Tenhle muzikál se mi dost líbil. Pěkný, dynamický s pěkným ukazovákem na společnost :)(17.3.2012)

Docela zábavná filmová povídka z dílny Bandy Trotlů, která má na svědomí populární parodii Pár Pařmenů. Na Logru je vidět, že i s malým rozpočtem se dá natočit pěkný film. Námět není nijak zvlášť originální, ale na to velmi rychle zapomenete. Hlavní doménou tohoto snímku je vizuální stránka (třeba "muzikálová" scéna v závěru je velmi dobře natočená), když k tomu přidáme ještě dobré herecké výkony a příjemný hudební doprovod, tak z toho vyjde celkem příjemná záležitost.(15.8.2010)

Velmi zajímavý nápad. Na to, že jde podstatě o amatérský snímek, je to perfektní. Závěrečná hudební scéna vytvořena na profi úrovni.(8.2.2012)

O společenstvu neviditelných, typický humor Trotlů. Asi každý rád nemá, ale tento snímek podle patří k povedenějším.(9.1.2016)