Karla a Katrine

Jeppe Kaas

Thomas Heinesen

1259. hodnocený film.(5.8.2012)

Naivne milé.(30.6.2010)

Po dlouhé době skandinávský (snad se to tak dá nazvat) rodinný film, ve kterém nejsou všichni sluníčkoví, vždy korektní správňáci. Dokonce se zde kouří a nejezdí ve volvu. Postavy mají široké spektrum lidských vlastností a celé je to takové nějaké příjemně reálné (samozřejmě v rámci možností svého žánru).(24.1.2015)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,914,861(31.8.2010)

• Chundys

Možná jsem slaboch a něco mě drželo ať tomu ten odpad nedám, ale po raním probuzení s přítelkyní, zapneme televizi a pochopitelně na Nově nic, na Primě nic, Barrandov taktéž, tak jsme tam dali čt1 a u téhle kraviny jsme vydrželi až do konce, přitom tam dávali na sobotní rána tak hezké filmy. O tomhle to říct fakt nešlo - hlavní hrdinka mi nesedla vůbec, kluk měl možná hezký účes, ale jinak to bylo stejný jako hlavní hrdinka a ty dojáky. jak jsou nejlepší kámošky a nucené slzy, které vůbec nevylezly a zabloudění v lese mě už totálně rozsekalo. NO COMMENT a druhý díl? Ne díky radši si dám vynikající snídani bez televize :-)(19.1.2013)