poster

Eliso, vrať se! (TV seriál)

 • CZ název

  Kdo najde Elizu?

 • USA

  ¿Dónde está Elisa?

 • SK název

  Nezvestná

Telenovela / Krimi

Kolumbie / USA, 2010, 100x44 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (7)

 • Allien.9
  **

  Co blbnete?!? Oproti jiným telenovelám, které k nám hojně připlouvají z Jižní Ameriky, je "Dónde está, Elisa?" docela neškodná... Respektive snižuje IQ pomaleji než její stupidní kamarádky. No, jen ten akční opening mě dostává.XD(29.2.2012)

 • monsieurR
  odpad!

  Hůř ozvučenej počin jsem nikdy neviděl!(28.8.2013)

 • fiLLthe3DD
  *****

  !Úvod této telenovely je poněkud zbrklý,trapný... Následujících "několik" částí je naprosto tuctových,avšak po "odhalení" pravé podstaty "zmizení" se jedná o opravdu dobře odvedenou práci! Ony milostné trojúhelníky,opakované nevěry a "lži" jsou pro tento seriál naprosto ideální: charaktery postav jsou vykresleny velmi dobrým způsobem(takřka každá z postav má kvůli "něčemu" černé svědomí),vraždy jenž provedla mrcha Cecilia mají své opodstatnění(první vražda ze vzteku,žárlivosti a strachu z odhalení,ta druhá dost možná jen ze strachu z odhalení a totéž platí i pro vraždu třetí...),tudíž se v tomto případě nejedná o mordy kvůli tomu že "María Esperanza Dávila García de Santos" spala s "Juanem Fernandem Luisem de Riosem"... Velká pochvala též patří skvělé Katherine Siachoque,jenž je naprosto dokonalá a postavu povrchní "potvory" Cecilie ztvárnila opravdu skvěle,Sonya Smith byla v roli zoufalé matky též dokonalá,Jorge Luis Pila jako detektiv nemá chybu a totéž platí i pro zbytek hereckého obsazení... Soundtrack je také dokonalý... 90%(12.8.2013)

 • johhny007
  *

  Ja osobně to neodsuzuju dneska sem to viděl a námět se mi zdá dobrý , ale jak už to bývá zvykem 112 epizod , takže natahování a každá epizoda bude horší a horší :/ prozatím 55% to sem napsal , ale ted už je 15 %(22.11.2011)

 • peggotka
  odpad!

  Příšernost největší. Plus se mi sekl při "sledování" celej kompl a musela jsem restartovat. Počítač to nevydržel a nad tou hrůžou zkolaboval. NEDOPORUČUJI !(5.12.2011)

 • kvete.i.vadn
  *****

  Tak tato telenovela, která ani moc jako telenovela nepůsobí, je moje srdcová záležitost. Prostředí Los Angeles je pěkné a herci skvělí. Ach, Bruno....přenést se alespon na minutku do seriálu a být s ním :-) U tohoto seriálu jsem si vyplakala oči, SPOILERY! Dana+Cristobal mi dávají naději, že láska na celý život existuje, přestože má špatný konec...U závěrečného dílu jsem brečela více než u Titanicu, Marianovo odpuštění Cecilii za tak hrozný čin a uznání vlastní viny mě spolehlivě dostane...stejně jako krásná závěrečná scéna, kde všichni vypadají štastně, ač v sobě nosí obrovskou bolest po nedávných tragédiích...Hudba je naprosto úžasná, denně si ji pouštím. Pro ženy je slast pro oči Bruno, José Angel, Cristobal, Ricardo, Santiago....Pro muže zase Dana, Cecilia, Isabel, Adriana...Tento seriál jsem viděla 3x a vím, že to nebylo naposledy. Chilskou verzi, přestože originály většinou bývají lepší, v žádném případě NEDOPORUČUJI.(17.3.2015)

 • Maeve.Orion
  odpad!

  Zabila ju jej teta, keďže malá nevinná Elisa fuckovala jej nabijaka. Ešte niečo k tomu dodať? Och áno.....odpad(6.6.2015)