Eliso, vrať se! (TV seriál)

• CZ název

Kdo najde Elizu?

¿Dónde está Elisa?

• SK název

Nezvestná

Telenovela / Krimi

Kolumbie / USA, 2010, 100x44 min

• Allien.9

Co blbnete?!? Oproti jiným telenovelám, které k nám hojně připlouvají z Jižní Ameriky, je "Dónde está, Elisa?" docela neškodná... Respektive snižuje IQ pomaleji než její stupidní kamarádky. No, jen ten akční opening mě dostává.XD(29.2.2012)

• monsieurR

Hůř ozvučenej počin jsem nikdy neviděl!(28.8.2013)

• johhny007

Ja osobně to neodsuzuju dneska sem to viděl a námět se mi zdá dobrý , ale jak už to bývá zvykem 112 epizod , takže natahování a každá epizoda bude horší a horší :/ prozatím 55% to sem napsal , ale ted už je 15 %(22.11.2011)

!Úvod této telenovely je poněkud zbrklý,trapný... Následujících "několik" částí je naprosto tuctových,avšak po "odhalení" pravé podstaty "zmizení" se jedná o opravdu dobře odvedenou práci! Ony milostné trojúhelníky,opakované nevěry a "lži" jsou pro tento seriál naprosto ideální: charaktery postav jsou vykresleny velmi dobrým způsobem(takřka každá z postav má kvůli "něčemu" černé svědomí),vraždy jenž provedla mrcha Cecilia mají své opodstatnění(první vražda ze vzteku,žárlivosti a strachu z odhalení,ta druhá dost možná jen ze strachu z odhalení a totéž platí i pro vraždu třetí...),tudíž se v tomto případě nejedná o mordy kvůli tomu že "María Esperanza Dávila García de Santos" spala s "Juanem Fernandem Luisem de Riosem"... Velká pochvala též patří skvělé Katherine Siachoque,jenž je naprosto dokonalá a postavu povrchní "potvory" Cecilie ztvárnila opravdu skvěle,Sonya Smith byla v roli zoufalé matky též dokonalá,Jorge Luis Pila jako detektiv nemá chybu a totéž platí i pro zbytek hereckého obsazení... Soundtrack je také dokonalý... 90%(12.8.2013)

• peggotka

Příšernost největší. Plus se mi sekl při "sledování" celej kompl a musela jsem restartovat. Počítač to nevydržel a nad tou hrůžou zkolaboval. NEDOPORUČUJI !(5.12.2011)