Eliso, vrať se! (TV seriál)

• CZ název

Kdo najde Elizu?

¿Dónde está Elisa?

Telenovela / Krimi

Kolumbie / USA, 2010, 100x44 min

• Allien.9

Co blbnete?!? Oproti jiným telenovelám, které k nám hojně připlouvají z Jižní Ameriky, je "Dónde está, Elisa?" docela neškodná... Respektive snižuje IQ pomaleji než její stupidní kamarádky. No, jen ten akční opening mě dostává.XD(29.2.2012)

• monsieurR

Hůř ozvučenej počin jsem nikdy neviděl!(28.8.2013)

• johhny007

Ja osobně to neodsuzuju dneska sem to viděl a námět se mi zdá dobrý , ale jak už to bývá zvykem 112 epizod , takže natahování a každá epizoda bude horší a horší :/ prozatím 55% to sem napsal , ale ted už je 15 %(22.11.2011)

• peggotka

Příšernost největší. Plus se mi sekl při "sledování" celej kompl a musela jsem restartovat. Počítač to nevydržel a nad tou hrůžou zkolaboval. NEDOPORUČUJI !(5.12.2011)

¿ Dónde está Elisa ? Řekl bych,že jediným mínusem této telenovely je velmi slabý a přespříliš zbrklý úvod - toť vše ! Po pár epizodách jsem si uvědomil jak důmyslně je celý seriál zpracovaný - po částech se odkrývají skrytá tajemství rodin Altamirů,Cáceresů,Rincónů, ať už jde o opakovanou nevěru,roky skrývánou homosexualitu a nebo samotný únos - v tomto seriálu prostě nikdo není nevinný, především pak " údajně unesená " Elisa ... Zpracování seriálu je nadprůměrné - romantická telenovela s prvky mysteriózního thrilleru ... Dobrým dojmem rozhodně působí geniální výběr soundtracku,který seriálu přidává ať už na kvalitě či na dramatičnosti... To,co ovšem seriál povznáší vzhůru k nebesům jsou prvotřídní herecké výkony a dobře charakterizované postavy - Roberto Mateos a Jorge Luis Pila mi už dříve dokázali že jsou dobrými herci,o čemž není pochyb, Gabriel Porras zvládl roli arogantního podnikatele na jedničku,čímž mi dokázal že rozhodně nehodlá zůstat tím podlým mafiánem z jiného projektu společnosti Telemundo s názvem €l rostro de Analía, Sonya Smith mě zaujala svým projevem a role zoufalé matky jí prostě sedla, Karina Mora jako detektiv Cruzová ( od dob mexické Mariny se alespoň trochu zlepšila,avšak ne natolik aby si zasloužila přespřílišnou chválu ) , dále dokonalá Carmen Aub ( mimochodem její první seriálová role ) ,jenž roli dívky Flor trpící depresemi a sebepoškozováním zahrála naprosto přesvědčivě - největší hvězdou je ovšem Catherine Siachoque v roli potvory Cecilie - její herecký výkon byl dechberoucí,dokonalý,upřímný !spoiler! při vraždách Isabel a Bruna dokázala ztvárnit skvělé stavy úzkosti,vzteku, strachu ... Telenovela má dohromady 100 €pizod,za tu dobu se postavy stihly projevit a dokázali,co jsou doopravdy zač anebo co doopravdy chtějí ,bylo zde spoustu romantických scén, po !spoiler! Elisině smrti přišli na řadu paranormální jevy a ke konci přibyla i nějaká ta akce ... Já jsem byl spokojený - americko/kolumbijská telenovela se vším všudy ! ¿ Dónde está Elisa ? 100%(12.8.2013)