Lidská stonožka 2

(festivalový název)
  • Nizozemsko The Human Centipede II (Full Sequence) (více)
Nizozemsko / Velká Británie / USA, 2011, 88 min

Cooller

a je to tady... Fantozzimu došla trpělivost s tim jak ho buh neustale šikanuje a definitivně mu mrdlo. V prvním dile to byla precizni chirurgická a čistá práce tady se Tomáš definitivně odvázal a pustil svuj zvrácenej mozek naplno... výsledek je tedy naprostý opak... vzhledem k tomu že ve snímku se skoro vůbec nemluví a nemá to ani děj ani zápletku je to 88 minut koukání na to jak moc surově se dá jinym ubližovat :D no proč ne... ()

arbeit

Určite slabšie ako jednotka. Hlavný "hrdina" je zase super, diametrálne odlišný od jednotky. Malý cvalík čo je široký ako vysoký a za celý film nepovie ani jednu vetu zato sa pekne úchylne a priblblo smeje. Smutné je že filmu chýba napätie ktoré sa mi v jednotke páčilo. Najlepšie scény sú tie ktoré popisujú život hlavného predstavitela a jeho mamičky. Cca záverečná polhodina je už len očakávaný koniec, možno zbytočne dlhý...čo sa týka tej nechutnosti tak je to úplne v pohode, čiernobiele prevedenie všetko eliminuje. Stále platí to čo pri jednotke, že to nie je ani tak nechutné ako proste úchylné. ()

Solverino

Celkem originální způsob, jak si může astmatickej a nesympatickej kutil zpříjemnit jedno deštivé odpoledne. Možná zbytečně nechutné... minimálně ta "ftipná" část s projímadlem (film nemá žádné fanoušky !? :) ()

marek29

Jednička byla dobrá - držela se svýho žánru. Tady se ze začátku nic neděje, stále čekáte, kdy už to příjde a kdy už je začne k sobě "zipovat" a druhá půlka filmu je JEN o tom jak je k sobě "přišívá". Nad to připočtěte 10-násobnou trávící soustavu se vším všudy (urychlenou projímadlem) a máte z toho fekálně a sadisticky vystupňované pokračování stonožky. To, co mě bavilo v jedničce se zde už nenachází.. Nejde ani tak o napínavý horor, jako o zvrácený dokument z lidského řeznictví. Ale výběr postavy malýho špekatýho psychopata je bezchybnej :-D Takhle si je představuju. Kdo dokouká do konce, může si stejně jako já říct, že je borec! ()

RetroMan

Pro mě další z těžko hodnotitelných filmů. Zvrácený Max (z animáku Mary a Max) hraje jednu z nejodpudivějších rolí, jaké jsem kdy viděl a asi si to pěkně užívá. Tolik násilí, zabití, mučení a perverzního tvoření jsem ještě v žádném jiném filmu neviděl. Po SALÓ, SRPSKI FILMU a SCRAPBOOKU přichází HUMAN CENTIPEDE II a já se zájmem i znechucením napjatě sledoval. ()

Hanz924 odpad!

Všichni ti, co tenhle film ohodnotili jednou hvězdičkou a více jsou perverzní prasata!!!! Fujtabl nejvetší tenhle film!!!!! ()

GoustDog odpad!

Čirá vypočítavost režiséra vedla ke zrození tohoto hrůzného odpadu. Zatímco jednička byla hororem, který se nebral moc vážně a jen vlažně využíval originálního, lež zvráceného nápadu, tohle už je snůška největších hnusáren, které mohou "mistra" Sixe napadnout, v domnění, že si tak zajistí mezi filmovými tvůrci slávu. Tohle už zkrátka překračuje všechna morální pravidla a já osobně bych poslal tvůrce tohoto fekálního shitu na pár let do vězení; tohle už je příliš moc - legálně natočená epopej čirého hnusu, která se nesmí dostat k dětem či k psychicky narušeným osobám. Každý máme za své skutky zodpovědnost. ()

srncek

Ani sa nečudujem,že je tento film zakázaný v mnohých krajinách. Absolútne megapeklo pomätenej mysle. Oproti biednej "jednotke" je toto kvalitne natočené, skvelo zahrané hlavnou postavou a hlavne ULTRA ŠIALENÉ ! 90% ()

Lumpus

Ehm asi nejnechutnější film co sem kdy viděl, nový Lesní duch je podle toho pohádka vhodná pro školkaře. Osobně bych tento film za žádných okolností nedoporučoval ke shlédnutí průměrnému divákovi a už vůbec ne nastávajícím matkám, hrozí samovolný potrat!!! ()

Ivoman odpad!

Toto není normální ! Takové filmy se opravdu mohou točit bez následků ? Nevěřím svým očím ! Hlavní herec by patřil již jen podle toho jak vypadá do blázince s přísnou ostrahou a ti chudáci, kteří kývli na to, že v tom budou hrát, by měli být potrestáni tím, že už je nikdy nikdo nikam neobsadí, protože tohle opravdu, aopravdu není normální. A to píšu potom, co jsem film proklikal během asi 15 minut, protože kdybych ho měl vidět v reálném čase, tak by se to podobalo mentálnímu klystýru s doživotními následky. Který HOVADO tenhle film sponzorovalo ? Který HOVADO tento film natočilo ? A který HOVADO si vůbec trouflo, tento film vydat ? UBOŽÁK PRVNÍ KATEGORIE BY TENHLE FILM VŮBEC NATOČIL A JEŠTĚ VĚTŠÍ UBOŽÁK BY SE NA TENTO FILM DÍVAL V REÁLNÝM ČASE 88 MINUT ! Než se na TOTO dívat 88 minut, tak budu raději mlátit hlavou do zdi, je mi líto i těch 15 minut mého života, který jsem strávil proklikávaním tohoto filmu. Herce by patřilo zmlátit gumovou hadicí, protože je tupé a omezené hovado může kývnout na hraní v takovém filmu. K zblití !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

HayLLey

Film plný násilia a nadmernej dávky zvrátenosti. Práve táto nadmerná dávka zvrátenosti robí z neho výnimočnú snímku. Nič pre slabé povahy. FIlm je čiernobiely a to mu dodáva naozaj šmrnc. Myslím, že farby by mu pridali iba na gíčovosti, takže veľmi pochvalujem čiernobiele prevedenie. ()

jirkaslava

Po shlédnutí prvního dílu jsem si říkal, že snad nic úchylnějšího nemůže existovat. MŮŽE! Nejdřív mi přišlo líto, že je to černobílý a že to nebude ono, ale pak jsem pochopil, proč je celý film černobílý. Takhle ujetej film jsem v životě neviděl a asi již ani neuvidím. Detailní záběry při práci obtloustlého úchyla musely vyvést z rovnováhy i nejednoho zručného řezníka. Skláním se před jeho šílenou a morbidní láskou k prvnímu dílu, který neustále hltá při všem co dělá, já mu to snad i věřil :-) Poklona i režisérovi, že vůbec na něco takovéto mohl přijít a že mu na to někdo dal finance aby to natočil, to je úplně neuvěřitelný. ()

Olafsson odpad!

A já si myslel že snuff porn je ilegální...? Zatímco jednička bylo dost bizarní, ale přesto zajímavá podívaná, "čistá", s úrovní a jistým zvráceným šarmem, tohle je humusácká řezničina, jeden z nejodpornějších film jaké jsem kdy viděl. Já snesu opravdu kurva hodně, viděl jsem nespočet humusáren a v okruhy svých přátel a známých jsem známý svou vysokou tolerancí k různých zvrácenostem a humusárnám... Ale tohle? Tohle je vrchovatou mírou moc i na mě.. Nevím co tím chtěl režisér řící, ale jedno vím jistě, někdo kdo natočí něco takového by měl být zavřen v blázinci neboť evidentně trpí závažnou psychickou nemocí... PS: lidi kteří tady dáváte čtyři pět hvězdiček to jako myslíte vážně...? ste na drogách nebo co? nebo úplně vypatlaní zesraní uchyláci jako režisér? nechápu... ()

WolfIssen

Viděl jsem první i druhý díl hned po sobě, proto to shrnu do jednoho komentáře se zaměřením na druhý film. Toto je kandidát na nejbrutálnější a nejohavnější gore thriller všech dob. Vůbec se nedivím, že je natočený černobíle. Oproti jedničce opravdová nechutnost. Nízké hodnocení z mé strany je kvůli tomu, že tento typ filmů tak úplně nevyhledávám. Proč taky. ()

Coliseum

Alegorie? Surrealismus? Odkaz? Ne, je to prachobyčejná slíva a Tom Six ryzí prase. Děj v prdeli, doslova, psychologie vytrhaná, doslova. Nebo sem prostě neznalej subžánru splatter a totální ignorant. Díky, ale i mý guilty pleasures maj mantinely. ()

Olafson

Film tak extrémně a bizarně násilný, že jej nejde ani brát úplně vážně, spíše nepříliš vtipná černá komedie (napadá mě paralela s Krvavým románem). Film líčí velmi neotřelá dobrodružství v dětství zneužívaného tlouštíka Martina (otec perverzák kvůli němu dokonce sedí ve vězení, což mu hodná maminka ještě tak trochu zazlívá), který si nudnou práci hlídače parkoviště zpestřuje masturbací smirkovým papírem, sledováním jednoho průměrného hororu s Dieterem Laserem, střílením lidí či jejich mlácením páčidlem a v poslední části filmu též funkční lidskou stavebnicí. ()

Brano

Neviem ani ako okomentovať tento film. Je to už len taká nastavovaná kaša jednotky. Ak si pozriete prvú časť, tak už nemá cenu vidieť toto, pretože je to len obyčajná vykradačka. Už prvý diel bol dosť proti logike. Ale dobre vyštudovaný chirurg, ktorý má operačnú sálu, toto ešte ako tak beriem. Ale obyčajný vrátnik, ktorý je ešte k tomu mentálne zaostali prevedie operáciu, kde spojí tucet ľudí dokopy a pritom jeho jediný nástroj je spinkovač? Dejovo, scenárovo, vizuálne, alebo aj herecký je to mizerné. Okrem bezhlavej brutality vám tento film neponúkne nič viac. Záver takisto stupídny. ()