poster

Viditelný svět

 • Slovensko

  Viditeľný svet

 • anglický

  Visible World

Drama / Thriller / Psychologický

Slovensko, 2011, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • d.beseda
  *****

  Zajímavé a dnes velmi aktuální téma. Skvělé herecké obsazení. Prvky tragikomična v psychologickém filmu? - proč ne. Život je plný takových momentů. Ivan Trojan opět skvěle připraven na roli (konzultace s psychiatry ap.). Mé hodnocení: 84%. Viděno: (08.07.2011 - 46. MFF KV; 18.08.2011 - Lucerna/premiéra ČR).(25.7.2011)

 • hygienik
  ***

  Ono to po 45 minútach začalo dávať zmysel a tým pádom byť pozerateľné. Pri väčšine filmov je to naopak. S tempom filmu sa nestotožňujem, ale ako celok nevyznieva zle.(27.8.2013)

 • Terva
  ****

  CITÁT - Někdy spolu můžeme jít i na pivo........ Ivan Trojan (Oliver Fabián) jako letecký dispečer žije osamělý život, plný smutku a závisti. Je cítit, že kdysi prožil nějaké trauma a stále se s ním nevyrovnal. Z příběhu je cítit vliv především dvou filmů. Tím jsou Samotáři a Okno do dvora. Zde Fabián sledu převážně jednu sousedskou rodinu svým dalekohledem. Fabián (Ivan Trojan) má ve svém bytě neustále puštěnou televizi. Okolo 52 minuty v ní můžeme vidět a slyšet seriál Simpsonovi. CITÁT - Vždycky jsem chtěla vědět, jaký jsou sousedi odnaproti....... Škoda toho podivného jakoby nedodělaného konce, jinak bych dal filmu za pět. Tady to chtělo nějaké překvapení.(21.12.2014)

 • Checht
  ***

  46. MFFKV - film strasně ztroskotává na scénáři, divný děj a neskutečně nevěrohodné postavy ho zabíjejí, byť herci hrají jak o život. Nenadchne ani neurazí(11.7.2011)

 • Payushka
  **

  Ivan Trojan je úchyl, šmíruje svoje sousedy dalekohledem a vybíjí si frustrace brutálním sexem se ženou, která mu leze na nervy. Za všechno ale může rozpadlý vztah jeho rodičů. Tenhle "originální scénář" by vás měl naladit. Stalo se?(11.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace