poster

Viditelný svět

 • Slovensko

  Viditeľný svet

 • anglický

  Visible World

Drama / Thriller / Psychologický

Slovensko, 2011, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ony
  **

  Hrozně nevýrazné. Jeden slepec s dalekohledem to nevytrhne.(27.7.2011)

 • Marigold
  *

  Psychologické drama s totálně anti-psychologickým pojetím postav a s dialogy, které se rozpadají pod rukama. Ke konci už bolestivá trapnost, která svou totální nemohoucností přivádí k šílenství.(8.8.2011)

 • Terva
  ****

  CITÁT - Někdy spolu můžeme jít i na pivo........ Ivan Trojan (Oliver Fabián) jako letecký dispečer žije osamělý život, plný smutku a závisti. Je cítit, že kdysi prožil nějaké trauma a stále se s ním nevyrovnal. Z příběhu je cítit vliv především dvou filmů. Tím jsou Samotáři a Okno do dvora. Zde Fabián sledu převážně jednu sousedskou rodinu svým dalekohledem. Fabián (Ivan Trojan) má ve svém bytě neustále puštěnou televizi. Okolo 52 minuty v ní můžeme vidět a slyšet seriál Simpsonovi. CITÁT - Vždycky jsem chtěla vědět, jaký jsou sousedi odnaproti....... Škoda toho podivného jakoby nedodělaného konce, jinak bych dal filmu za pět. Tady to chtělo nějaké překvapení.(21.12.2014)

 • Dannysek4U
  **

  Utahany, dej bez poradnejch nakopnuti, velmi nedomysleny, chvilema skoro smesne pusobici dialogy, Trojan pusobi prilis malo uveritelne (nekdo takovej jako charismatickej, manipulujici svudnik?), chybi gradace - SPOILER - pritomnost kveru nevysvetlena (pravda, trochu jsem doufal, ze ji pouzije, skoda), pritomnost zminek o matcine alergii na citrony nevysvetlena (priznavam, trochu jsem doufal, ze ji zabije, skoda), pritomnost de facto znasilneni sousedky a jejiho naslednyho chovani nevysvetlena (jako ze se zamiloval kun, nebo co? WTF a skoda), konec nesmyslnej a nijakej, pelmel televiznich serialu na pozadi nesmyslenej a bez spojitosti s dejem (skoda), bitka s bezdomovcem totalni fail (andele na Slovensku asi vyziraj popelnice), chovani deti mimoza, a tak dale - KONEC SPOILERU - no proste to boli. A pritom je videt, ze Kristufek umi budovat atmosferu. Ale s takovym scenarem... no proste spatny.(8.8.2011)

 • bassator

  46th KVIFF 2011 - EAST OF THE WEST - FILMS IN COMPETITION - Na Východ od Západu - Soutěžní sekce (Viditeľný svet / VISIBLE WORLD / Viditelný svět)(14.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace