poster

Viditelný svět

 • Slovensko

  Viditeľný svet

 • anglický

  Visible World

Drama / Thriller / Psychologický

Slovensko, 2011, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hygienik
  ***

  Ono to po 45 minútach začalo dávať zmysel a tým pádom byť pozerateľné. Pri väčšine filmov je to naopak. S tempom filmu sa nestotožňujem, ale ako celok nevyznieva zle.(27.8.2013)

 • Checht
  ***

  46. MFFKV - film strasně ztroskotává na scénáři, divný děj a neskutečně nevěrohodné postavy ho zabíjejí, byť herci hrají jak o život. Nenadchne ani neurazí(11.7.2011)

 • boblig
  **

  Slovenský pokus o psychologický film dopadl hodně špatně, ale nikoli kvůli Ivanu Trojanovi - spíše díky mizerné režii a scénáři, která hlavního představitele nutí do křečovitého výkonu. Zbytečně natažený snímek, který se jeví jako nedokonalá parodie některých filmů o psychopatech ...(10.7.2011)

 • Dannysek4U
  **

  Utahany, dej bez poradnejch nakopnuti, velmi nedomysleny, chvilema skoro smesne pusobici dialogy, Trojan pusobi prilis malo uveritelne (nekdo takovej jako charismatickej, manipulujici svudnik?), chybi gradace - SPOILER - pritomnost kveru nevysvetlena (pravda, trochu jsem doufal, ze ji pouzije, skoda), pritomnost zminek o matcine alergii na citrony nevysvetlena (priznavam, trochu jsem doufal, ze ji zabije, skoda), pritomnost de facto znasilneni sousedky a jejiho naslednyho chovani nevysvetlena (jako ze se zamiloval kun, nebo co? WTF a skoda), konec nesmyslnej a nijakej, pelmel televiznich serialu na pozadi nesmyslenej a bez spojitosti s dejem (skoda), bitka s bezdomovcem totalni fail (andele na Slovensku asi vyziraj popelnice), chovani deti mimoza, a tak dale - KONEC SPOILERU - no proste to boli. A pritom je videt, ze Kristufek umi budovat atmosferu. Ale s takovym scenarem... no proste spatny.(8.8.2011)

 • d.beseda
  *****

  Zajímavé a dnes velmi aktuální téma. Skvělé herecké obsazení. Prvky tragikomična v psychologickém filmu? - proč ne. Život je plný takových momentů. Ivan Trojan opět skvěle připraven na roli (konzultace s psychiatry ap.). Mé hodnocení: 84%. Viděno: (08.07.2011 - 46. MFF KV; 18.08.2011 - Lucerna/premiéra ČR).(25.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace