Sexuální praktiky pozemšťanů

• USA The Mating Habits of the Earthbound Human (více)

Neviditelní mimozemšťané sledují námluvy mladého páru - hezouna Billyho a sexy Jenny už od trapného prvního setkání v přeplněném nočním klubu, následovaném dalšími schůzkami až k nevyhnutelným obědům u budoucí tchýně. To vše pomalu, ale jistě zavdává mimozemšťanům důvod pochybovat o duševním zdraví lidí a sexuálních praktikách všech pozemšťanů. (Bonton Home Video)

apollines

Tohle je skutečně jedna neobvyklá, ale originální komedie. Takový motiv ještě nikdy zvolen snad ani nebyl. Jednoduše brilantní. ()

jadran90

Samečkova frustrace bývá příčinou jejich společného soužití, kteréžto ona nazývá manželství.:-D Zamysleli jste se někdy nad tím, jak by na problematiku lidského rozmnožování hleděli mimozemšťani? Inu natočit o tom film je dobrý nápad. Zajímalo by mě, jaká je jeho oblíbenost na jiných planetách a jaké jsou případné reakce. Potenciál ohledně sexu je využit opravdu na plno, ovšem stejně mě víc bavily všechny ty blbosti okolo - návštěvy rodičů, znázornění cesty spermií, skvělý Čechův komentář. Některé hlášky si člověk i zapamatuje. Líbila se mi ta hravost a jednoduchost, s jakou je film natočen. Vztahová linie je teda jasná na míle dopředu a závěrečné usmiřování slušně trapné, ale to se dá sympatickému scénáři odpustit. Carmen Electra je pochopitelně zajímavý objekt podstatně zvyšující mužskou frustraci a Mackenzie Astin zase sympatické trdlo, aby se na ně člověk rád podíval. Škoda nedostatku nahoty. Víc takových naučných dokumentů, abychom se dozvěděli, kdo je to sperminátor. ()

maeb

Brilatní. Film, u kterého jsem místy fakt řval smíchy. A pak ať mi někdo tvrdí, že romantická komedie je ztracenej žánr. Není. Je to prosté! Stačí dobrý nápad. ()

Eraser

Přiznám to hned na začátku: Nemám rád romantické komedie. Takže jsem od tohohle filmu vůbec nic nečekal. A o to větší bylo mé překvapení ... ()

Cortesz

Tenhle snímek mě vždycky zaručeně pobaví. I když jsem ho viděl už asi 10x. Už jen kvůli Carmen bych na to koukal pořád. A to nejdokonalejší je komentář Vladimíra Čecha. ()

nula87

Americká komedie o sexu. Slovní spojení ze kterého normálně dostávám vyrážku. Ale tady jsem se hodinu a půl výborně bavil. Ten pseudodokumentární styl, komentář nad obrazem, ilustrační spoty o životě spermií. Prostě výborné. ()

R.O.man

Pre mimozemšťanov náučný dokument, pre našincov príjemná zábava s vtipnými monológmi rozprávača. A k tomu tá Carmen Electra ! Hmmm ! ()

amyth

Originální komedie. Nesnesitelná Carmen Electra je tady výborná a vypadá opravdu dobře Čech udělal nezapomenutelný komentář ()

Marrianna

Oproti jiným - klasickým komediím opravdu netradičně podané. Už za tu neotřelost a za skvělé hlášky nemůžu jinak. ()

riza-do

Natočit originální komedii není jen tak a vymyslet ji je ještě o něco horší. Čest těm, kteří stojí za touto dost možná jednou z nejoriginálnějších komedií.. Navíc jedinečný komentář "sperminátora" Vladimíra Čecha:-) ()

Stejšn

Já nevím, byl jsem z toho trochu v rozpacích. Podle mě se z tématu dalo vyždímat mnohem víc. Nepřišlo mi to moc vtipné, možná tak úsměvné. Zajímavé je ovšem několikeré propagování v Evropě téměř neznámého pesaru. ()

sovereign

Dokument? Komedia? Spojenie oboch dopadlo viac ako dobre... Akurat zaver sa mi zdal trosku na rychlo zbuchany, bavil som sa ale cely cas! Kazdopadne musim vidiet este raz, najlepsie s mojou krajsou polovickou, kedy musi tento film ziskat uplne novy rozmer ;-) ()

vieriX

O filmu jsem toho hodně slyšel tak jsem se rozhodl na něho podívat. A musím říct, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí poslední doby. Tak originální romantickou komedii jsem už dlouho neviděl. Film měl takové kouzlo, které na mě působilo jako magnet a to díky naprosto krasné a úžasné Carmen Electry a fenomenalního vyprávění Vladimíra Čecha. Ještě se nestalo abych dal 5 hvězdiček romantické komedii, ale vše je někdy poprvé. ()

oasismanik

Originálne poňatá komédia s božskou Carmen. Samozrejme ako herečka za veľa nestojí, ale tá postava a tvár...a oči...V rámci komédií jasná 5 hvieždičková záležitosť, v rámci filmov slabšie 4 hviezdičky. ()

Hulkee

Pokud znáte některé dokumenty vysílané dříve na veřejnoprávních televizních stanicích, bude vám tohle připadat velmi velmi podobné. Pod vedením Jeffa Abugova vznikla příjemná parodie na všechny ty dokumenty, které vědecky a bez emocí popisují dění, tak jak si ho vykládají vědci a byť je v pozadí filmu znát romantický podtext, příjemně dokresluje naprosto úžasně pojatou snůšku humoru v komentářích Vladimíra Čecha coby nezaujatého mimozemského pozorovatele a samozřejmě ani obsazení pro pánké publikum značně atraktivní Carmen Electry není na škodu. Film nenudil a s radostí se na něj podívám i poněkolikáté znovu, protože se jedná o opravdu příjemnou zábavu na nedělní odpoledne. ()

Olafsson

Blbustka u ktere jsem se zasmal.. Nejvic se mi libily spermie, sexy Carmen a vtipny komentar pozorovatele zvnejsi.. Zaslouzene tri hvezdy.. Vyborny film pro vecer ve dvou s vasi nastavajici/stavajici milenkou/partnerkou ;) ()