Sexuální praktiky pozemšťanů

• USA The Mating Habits of the Earthbound Human (více)

Neviditelní mimozemšťané sledují námluvy mladého páru - hezouna Billyho a sexy Jenny už od trapného prvního setkání v přeplněném nočním klubu, následovaném dalšími schůzkami až k nevyhnutelným obědům u budoucí tchýně. To vše pomalu, ale jistě zavdává mimozemšťanům důvod pochybovat o duševním zdraví lidí a sexuálních praktikách všech pozemšťanů. (Bonton Home Video)

Slimaca

Dlouho jsem se tak dobře nepobavil! Velice zdařilá komedie, která by však bez formy dokumentu a naprosto fenomenálního dabingu Vladimíra Čecha neměla potřebnou šťávu. Takhle však nemá chybu! 90% ()

aronofsky

To, co Praktiky vytahuje z průměrnosti, je samozrějmě perfektní komentář eMZáka Čecha. Často nám totiž zabrání slyšet bludy, které si hlavní postavy říkají. Ne, že by byl film tak strašný, ale bez Čecha bych se na to nedodíval do konce. Film je totiž (opět podotýkám: kromě Čecha) naprosto průměrnou romantickou komedií „se vším všudy”, tzn. se zápletkou, při které máte mírný pocit Déjà Vu, krásnou hlavní hrdinkou a roztomilým hlavním hrdinou. 60% ()

Arren

Svérázně pojatá romantická komedie, která zaručeně pobaví. Ovšem pohled na vztah muže a ženy očima mimozemšťana nemá obdoby a nejmenší chybu. ()

Bartson

Dlouho mi tento film odolával a když jsem se k němu konečně dostal, skvěle jsem se nad tímto "dokumentem" o životě lidí bavil a navíc Carmen Electra....ó můj ty bože!:D A Sperminátor? No tak to mě úplně rozburácelo :-D ()

ambrožmrož

prijemna komedie, napadita ve svem radoby dokumentarnim charakteru, pri ktere se parkrat dobre zasmejete,pookrejete nad carmen elekra a podivite nad trapnostmi nekterych scen... ()

Rococo

Dost dobré! Hlavně vtipné a to je pro mě důležité - bavit se u filmu. A to jsem u tohoto filmu ani na chvíli nepřestal. Byl to výborný nápad a kupodivu se povedl i dobře zpracovat. ()

Naby

Opravdu výborná komedie s průvodcem :-D. Filmový trůvodce je perfektní a vtipný nápad, který ocením 4*. ()

teseth

Nejvtipnější rádoby dokument co jsem viděl. Jelikož od prního shlédnutí jsem to už viděl několikrát tak dávám za plný počet. ()

agent_barton

Romantická komedie nebo dokument o rozmnožovacích zvycích pozemšťanů natočený civilizací světelné roky vzdálené od země? Těžko říci. Ale každopádně se jedná o vynikající oddychovku, pokud hledáte něco nenáročného a chcete se i zasmát. A ač jsem příznivcem sledování filmů v originále s titulkami, tak tady jsem naprosto spokojený s dabigem, teda spíše komentářem, Vladimíra Čecha. ()

vrgulnik

Originální americká komedie, která nezní ani trapně ani primitivně? OMG Nechápu, že nikdo (včetně mě) nemá odvahu dát pět hvězd!!! Je to přesně ten typ komedie, kterou není problém vidět víckrát a pořád se člověk baví. ()

SirPsycho

Nejsem velký fanda romantických komedií, takže jsem se v některých částech i nudil, naštěstí mě vždycky probudil komentátor svou vtipnou hláškou. Navíc to neni zbytečně natahovaný a necelá hodinka a půl příjemně uteče :-) ()

P@\/EL

Tato komedie zaujme především formou vypravování příběhu z pohledu třetí osoby. Hlas, který provází celý film, s lehkostí sobě vlastní velice vtipně a trefně komentuje počínání hlavních hrdinů a sem tam z vypravěče vypadne hodně vydařená hláška. Díky tomu film působí svižně a přirozeně. A konec konců na Carmen Electru je taky pěkná podívaná. ()

Ludva

Už jen kvůli představitelce hlavní role stojí za shlédnutí. Některé "dokumentární" komentáře jsou úžasné - buď tím, jak úmyslně střílejí mimo, nebo jak suše a bezbarvě popisují jakoukoliv situaci (námluvy, sex, cokoliv). Jak by asi zvířata reagovala při sledování nějakého dílu National Geographic? "Hrané" vložky se spermiemi jsou rovněž vyvedené, obzvláště když se v pozadí jednoho záběru jakoby mimochodem mihne jejich natáčení na stadionu. Přestože námět k tomu svádí, film nesklouzává do oplzlostí a doporučuji jej jako osvětu k promítání posledním ročníkům základek. ()