Ztracená budoucnost

(TV film)
  • USA The Lost Future (více)

Píše se rok 2510, svět zničila apokalypsa. Pro skupinu lidí, kteří přežili, začíná skutečný boj. Obnovené pravěké džungle, lesy, mokřady a pouště zničily všechny stopy po lidské civilizaci. Snaha obnovit lidskou rasu, která by dominovala Zemi, nebude jednoduchá. Brání jim v tom totiž geneticky zmutovaná zvířata i tajemné nemoci. (Filmbox)

Naby

Nic moc scenar, ktery se inspiroval ruznyma tematama a smychal je dohromady. Vysledny pocit z celeho filmu byl uplne stejny, takze michana vajicka. Chvilkama celkem zajimave krajinky. Jinak k doporuceni asi nikomu ;-). Celkem 1,7* ()

Deleah odpad!

Ať se stane cokoliv, klidně zombie apokalypsa, lidstvo zapomene písmo, v táboře nebudou mít ani stany, natož třeba plot na ochranu před zombíky, tak jediní jedinci, kteří zbydou budou kozatý pěkný holky a namakaní kunďáci s účesem podle poslední plážový módy a s vždy dokonale vyholeným podpaždím, protože to je přece základ. Ten žlutý prášek musel být asi koks jinak to nevidím. ()

Igwar

Mne lost future zase až taký zlý neprišiel. Ano, scenár a celkovo príbeh filmu nič moc, ale po vizuálnej stránke (exteriéry, masky, kostýmy, FX) si dali autori celkom záležať a z filmu vôbec nie je cítiť v tomto smere amaterizmus. Takže, keď Vás dokáže zaujať dobrodružný sci-fi príbeh v exteriéroch ako vystrihnutých z dokumentu Life after People nudiť sa určite nebudete. ()

MAD_HOLUB

Skutočne netuším čo na tom bolo také zlé ako tu ostatní tvrdia. Ja som si ten film celkom užil. Sean Bean podal slušný výkon, príbeh bol vynikajúci. Bol to proste dobrý TV film. Žiaľ, mnohí tých pár písmenok "TV film" asi prehliadnu a hľadajú tu hollywoodsky trhák s 200 miliónovým rozpočtom. Takýto postoj ľudí ma veľmi hnevá. A užívateľa Šakalík vyzývam aby vymyslel lepší príbeh a napísal lepší scenár keď je to podľa neho také zlé. Ja som to už skúšal, skúsili ste to aj vy? Aspoň som sa opäť presvedčil že csfd hodnotenie neznamená absolútne nič. ()

fluffygirl

Děs, děs a děs..... už nikdy víc .Jen se divím, jak může televizní zábava takhle klesnout a nezachrání to ani Sean Bean. ()

Romanoff

Tak jsem se po dlouhé době usadil o víkendu k bedně a koukám čím bych si asi tak dal vypláchnout mozek pro dnešní den. A ejhle u bratrů ze Slovenska nacházím v nabídce film s chytlavým názvem 2012 Koniec sveta. Říkám si, proč to nezkusit. A to i navzdory faktu, že po shlédnutí slavnějšího Emmerichova 2012 jsem hodiny zvracel na následky znechucení nad právě absolvovaným filmem. No nic jdu do toho. Ale co to? Nemám nalazený nějaký jiný program? Vždyť tady na obrazovce běhají nějací pravěcí lidé. Ale ne jsem tu správně. Režisér mě po chvilce neopomene upozornit, že se jedná o poslední zbytek lidí¨na světě, i když to nakonec nebude úplně taková pravda. Což snad ani nikoho nemohlo překvapit. Ale už dost. Příběh se rozjíždí slušným tempem. Snad to nebude tak zlé. Prvních 20 minut si celkem užívám. Když v tom režisér začíná prudce tahat za ruční brzdu a děj se začíná zpomalovat, rozmělňovat až se nakonec ztrácí ve žlutém prášku, o který všichni aktéři snímku tolik stojí. Na konečné rozuzlení filmu už koukám s otevřenou pusou a říkám si, jak nízko mohl klesnout tak slušně rozjetý film. Vím, že se jedná o TV film, ale i tak se jedná o dílo se slabým dějem a okamžiky, kdy raději člověk zavře oči, aby už na ty nesmysly nemusel koukat. Nic už nezachrání ani Sean Bean, který spadl do šedi průměrnosti a těžko tak mohl snímek vytáhnout někam výše. Prostě jsem rád, že mám tohle utrpení za sebou. ()

Mufiak

Zistil som že človek sa dá na skrz prepichnúť drevenou tupou rúčkou od metly. Za oknami zničeného hradu v post - apokalyptickom svete stoja murované rodinné domčeky so škridlovými strieškami. Herečky dokonale učesané, s priliehavými zlatými kraťaskami, s implantátmi. Chlapi – tých som si nevšímal. Časť kde kradli prášok, to nebolo béčko ale hádam déčko. Prostredie prekrásne, dej originálny, film ma nenudil, akcia vypilovaná. 3* - zaslúžené. ()

San Miguel

Jééřišmarjáá. To je tak příšerně blbej film, až to bolí. No ale co naděláme. Alespoň ta jedna gvězda, že tam hraje můj oblíbenej herec Bean. ()

Hansolo35 odpad!

Kdo vybíral ty "herce"? Lepší šmíru by našli i ve vesnickém ochotnickém spolku. Pravda, nebyli by tak lesklí a naolejovaní, jako tito šamponi z doby kamenné. Protivníky jim tvoří asi dvacet napudrovaných houmlesáků (tedy jako obyčejně zombie), a jeden zloun s chováním rozmazlené rockové hvězdy. Zápletka je o barevné verzi kokainu. Stačí vdechnout a nirvána se dostaví. Sean Bean kouká ve filmu jako vždycky...jako by to byl Pán prstenů. Je to hrozná sračka :-( ()