Muž na Měsíci (1999)

Film sa mi videl - strašný. Dokázal som dopozerať asi do polovice. Nechápem vysoké hodnotenie, asi som vadný, skúsim zhliadnuť inokedy. Zatiaľ je aj hviezdička veľa...

Šílenci na prknech (2001)

Pár naozaj vydarených vtipov (WC muži, spáč v aute). No aj veľké množstvo nechutných... Dej bol fajn len prevedenie bolo akési čudesné.

Mrak (2006)

Doporučujem nepozerať trailer pred filmom !

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Voldemorta by som najradšej usadil za stôl a dal mu do ruky chlebík s lekvárom. 3D vôbec nebolo treba... Newille bol zrazu akčnejší hrdina než všetci dohromady. A hlavný ťahák na ktorý som sa tešil - to jest boj Voldemortovej armády vs armáda populácie Rokvilu (mali prísť na pomoc hradu) sa neuskutočnil. Ale hej, bavilo ma to.

Jesus Camp (2006)

No, v takomto spracovaní keď vidíme len tie "ťažké" chvíle... Hľadal som si obdobné hnutie na Slovensku. No prečo neboli ukázané napr. aj takéto aktivity? (ytb - UPTOFAITH DANCE 2011) Americký konzum nám neustále vštepuje hodnoty ako je super bojovať za vlasť bojovať za svoje názory, za Ameriku. A tu sa majú zdať nebezpečné názory: modlením dosiahneme spásu, modlením všetkých zničíme? Omnoho radšej takéto niečo - ako rozvíjanie náboženstva konzumu . (vykreslené v dokumente Consuming kids.) (viac v diskusii)

Invaze žraloků (2008) (TV film)

Myšlienkové pochody počas sledovania tohto skvostu: ...Hmm. Žralok... John Schneider, to bude zase nejaký otec rodiny... Ďalší žralok niekoho zožral... Je to otec rodiny... Opäť žralok... Zaujímavé že deťom na pláži nechýba ich učiteľka... Žralok... Krúžok potápačov sa asi rozpadne... žralok... Nie, potápači na zožratie tu budú vždy... žralok.. .Celý regiment ľudí zjavne nikomu nechýba... žralok... Konečne niekto prišiel na to že mu chýbajú všetci susedia. Moment, hovoria niečo veľmi poučné a múdre, ako to vzniklo. Je to ako keby zhorel elektrický obvod... A, výborne, začala sa druhá časť... žralok... opäť žralok... Ten model mesta je prekrásny. Niekto na ňom musel pracovať celé mesiace. Tá ťava ho celý zhodila na zem!!! Toto má byť kladná postava?! Bodaj by ju žralok zožral!...a, žralok. Spomeň čerta... Výborne, niekto tú ťavu uniesol... Už jej neujde, sám to povedal. Je predsa v beznádejnej situácii, ruky má obmotané lepiacou páskou... žralok... Pravý hák, ľavý hák. Chúďa žralok, ešteže ušiel, ten záporák by mu dal hádam knockout... žralok... Impulzná zbraň. To musí byť perfektná zbraň!... žralok... Koniec. Škoda, mohlo tam byť viac žralokov.

Ztracená budoucnost (2010) (TV film)

Zistil som že človek sa dá na skrz prepichnúť drevenou tupou rúčkou od metly. Za oknami zničeného hradu v post - apokalyptickom svete stoja murované rodinné domčeky so škridlovými strieškami. Herečky dokonale učesané, s priliehavými zlatými kraťaskami, s implantátmi. Chlapi – tých som si nevšímal. Časť kde kradli prášok, to nebolo béčko ale hádam déčko. Prostredie prekrásne, dej originálny, film ma nenudil, akcia vypilovaná. 3* - zaslúžené.

Catwoman (2004)

Ako tak pozerateľné iba pre krásnu herečku. Teda až do chvíle, kým si ostrihala vlasy, nahodila otrasný melírovaný účes, ešte otrasnejšiu masku a zvyšok zdecimovaného sexepílu zabila jej počítačová animácia.

Jeepers Creepers 2 (2003)

Ani tá najlepšia komédia ma nedokázala rozosmiať tak ako príšera z tohto filmu ktorá celá doráňaná skákala v poli. Ale toto je horor.