Rosa sa po presťahovaní do Španielska snaží o nový život. Po čase sa na ňu usmeje šťastie: postúpi do finále výberového konkurzu. Návševa obyčajnej práčovne kúsok od jej bydliska jej však urobí škrt cez rozpočet. Aj najhoršia nočná mora je iba slabým odvarom toho, čo ju tu čaká. (petrik11)

George Stobbart

Sympaticky natočený horor o dievčati, ktoré si v noci potrebuje núdzovo vyprať a ocitne sa v práčovni s podivným chlapíkom. Mesto zahalila tma, ulice sú prázdne a chlapík začína byť čoraz podivnejší. Po chvíli sa jej našťastie podarí vymknúť ho vonku, no ostane tam na ňu číhať, takže sa nemá ako dostať domov, hoci býva neďaleko. Z dvoch tretín sa jedná o minimalistický, napínavý krimi horor v štýle "P2", ktorý však v záverečnej tretine všetko nečakane stiahne do úplne iného hororového subžánru. No práve tento zvrat mi v tomto prípade vôbec nesadol a ocenil by som skôr jednoduchšie, tradičné finále. Ináč sa mi to však páčilo; pekná hlavná hrdinka, dusná atmosféra vo vzduchu a štýlové spracovanie vytvorili naozaj príjemný, malý horor. ()

rollman1

Wau, tak z toho vylezlo docela překvápko. Film o nádherné holčině, která je terorizována maniakem v prádelně. No, půlka filmu si drží zajímavou atmosféru, hudbu i dobré, depresivní scény. Do půlky filmu jsem to viděl jako průměr, ale co nastalo pak, to bylo peklo. Naprostej otoč o 360 stupňů udělal z poslední 20-minutovky zajímavý kousek, kterej mě osobně překvapil a tak mi nezbývá než tu hvězdu přidat. Doporučuji. ()

Yoshitsune

He he tohle je takový malý, horůrek ze země která vede v počtu vražd na osobu. Filmu nelze upřít docela slušnou atmosféru, super masky/efekty a navíc ke konci je to ultra drsné. Ale byť hrdinka je sympatická, tak je trošičku hloupoučká a přetahovaná o prádelnu, mi ze začátku, taky moc nesedla. Ale pak se to slušně rozjelo a vlastně až do konce, to vydrželo. Navíc má to lehký fetiš, což je bod k dobru a plus ty úvodní praštěné titulky, byli super :D . ()

EvilPhoEniX

Komentář může obsahovat SPOILER!!.. Jsem překvapen jak nečekaně dobrý to bylo ! Hezky natočená, napínavá, Zábavná Jízda o krásné Panence, která si jde do prádelny vyprat své oblečení, ale brzy je uvězněna uvnitř a je ohrožována mysteriozním můžem běhěm stále více intenzivnější Noci plné Terroru ! Začíná hra na Kočku a Myš, kterou já Miluji, tak jsem si vychutnával nejen atmosféru celého filmu, ale i její Cubánský ZADEK! Závěr mě překvapil, protože byl na Španělské poměry slušně krvavý! Tohle se povedlo ! :)70% ()

*CARNIFEX*

Rose neprežíva najšťastnejšie obdobie. Práca do ktorej chodí ju nebaví a ani jej priateľ nebol najlepšia voľba. Na lepšie časy Rose svitá potom ako sa dostáva do finále konkurzu na dievčenskú reklamu. Vidina zo svetlej budúcnosti sa, ale razom rozplýva nočnou návštevou v práčovni. Áno aj ja som mal chuť ženiť sa pri pohľade na hlavnú hrdinku. Áno a aj ja by som j...l ten telefón o dvere. Najmä vďaka prekvapujúcemu záveru sa stáva tento snímok ľahko nadpriemerným. ()