Lovci lebek

• Německo Headhunter: The Assessment Weekend
všechny plakáty

Mysleli si že je čeká náborová akce na lukrativní práci. Místo toho jim jde o krk. Každé léto přicházejí do vysokoškolských kampusů a kolejí zástupci personálních agentur, kteří hledají vhodné adepty pro nelítostný svět obchodu. Říká se jim "headhunteři" – lovci hlav. Skupinka studentů z Berlína se přihlásí na víkendovou akci firmy Takahashi, která hledá zaměstnance na velmi atraktivní místo. Pod dohledem firemního psychologa budou otestovány týmové schopnosti a improvizační dovednosti v testu přežití. Po dlouhé cestě do východního Polska a nekonečném pochodu lesem, přichází skupinka konečně do tábora. Kemp je ale úplně zdevastovaný a hlavně v něm není nic k jídlu. Studenti jsou uvězněni v lese, bez jídla, bez úkrytu a možnosti komunikovat s okolním světem. Teprve teď nastává správná situace, aby se projevily jejich charaktery. A adepti, jeden po druhém, začínají "ztrácet hlavu". (oficiální text distributora)

Aborym odpad!

Chtěl jsem dát hvězdičku, protože jsem vydržel až do konce, ale za co vlastně? Nemá to pointu ani zvrat, zabití jsou mizerná a herci taky.... ztráta času. ()

Oxymoron5

Kravina. Skupinové výběrové řízení v lese. Psycho Krokodýl Dundee byl spíš k smíchu. A že hlavní hrdinka má super prsa a neukáže je, tak to je sakra mínus, zvlášť v "hororu". Mohly být dvě hvězdy, takhle jedna za tu trochu krve a srandy. ()

honzic

Začátek a dialogy jsou na úrovni amatérského režiséra a scénáristy, ale pár dobrých scén film má, hlavně ty vyvražďovací scény, ale jinak je to bez většího nápadu a logiky a též herecky velmi slabé. Škoda. Hodnocení: 40 % ()

moviefan4

Tak ako čo na to povedať. Film to neni zlý lenže ho kazia herci a niektoré uplne nudné pasaže. 94 minút som sa skor vôbec nenudil ale zas ani nejako extra nezabával. Vo filme boli dobré vraždy anj try sú: 1. Vynorenie sa z rieky(ranné úpravy),2. Rozbitie hlavy s kameňom(prevetranie mozgu) a za 3. Vypichnutie očí(kontrola u očného). Komentár uzatváram tak že, raz stačilo viac krát si to pozriet neplánujem. ()

Tomasson93 odpad!

Bože, Němci mají na točení takových sraček vážně mimořádný talent! Strašný scénář, mnoho nelogických scén, otřesná kamera, ani kapka napětí, nulové herecké výkony a ještě ke všemu takové stupidní chování postav! Gratuluji sám sobě, že jsem tohle vůbec dokázal dokoukat. 3* a výš mohli dát vážně snad jen filmoví analfabeti. ()