Danny Bolan (Tony Schiena) je policajt pracujúci v prestrojení. Až do chvíle, keď ho krivo obvinia a pošlú do väzenia.
Tam sa ako bývalý policajt stáva terčom útokov trestancov a rovnako i sadistických dozorcov. Celému nápravnému zariadeniu šéfuje muž menom Vargas (Vinnie Jones), ktorý prostredníctvom úplatkov a vydierania ovládol dozorcov a šéfa väznice. Vargas organizuje tajné zápasy v klietke a chce, aby sa Danny bil v takomto súboji. (ywo666)

Morholt

U těhle arénovek z vězeňského prostředí záleží výhradně na tom, jak se povedou rvačky a ty tady stály za jedno velký hovno. A to mě hodně zklamalo, protože když už tu je k dispozici někdo, jako je Kimbo Slice, čeká člověk docela hodně. Jenže Kimbo se tu jen mihnul a žel bohům málo prostoru dostal i Vinnie Jones. Všechno tak zůstalo na necharismatickém jelitu v hlavní roli a tím pádem to nemohlo dopadnout dobře. 10% ()

johnsnow odpad!

To, že príbeh bude meh, to je my u takéhoto tipu filmu jasné a beriem to. Ale, že ani ten dôležitý detaila  teda akčné scény nebudú aspoň na priemery, tak akože icte viete kde. dementné strihy, niekedy máte pocit, že medzi scénou číslo 1 a číslo 2 mala byť ešte jedna scéna ale strihači ju drbli do zadnice. No hnus. ()

Wacoslav1

Ha zase jedna vězeňská arénovka. Nic novýho pod sluncem. Nicméně tady jsou ty fighty celkem zdařilé a Vinnie Jones tu hraje velice solidního zmrda. Na podobný typy rolí se prostě hodí. Jinak film opravdu nepřichází z ničím inovativním, ale pro fanoušky podobných snímků je naprosto uspokojující. Má to docela spád rychle to uteče a je tu všechno co má v podobným filmu být. Co se těch soubojů týče není to až tak choreografie jako spíš tvrdý nekompromisní bitky, ale nemám s tím problém.55% ()

Acrobat odpad!

Neuveriteľne tragická rozprávka s väzenských ciel, kde o nejakom príbehu na pozadí tých najsuchších bitiek pre deti, nemôže byť reč. Veľa problémov robí koncepcia väznice, ktorá je tak nepravdepodobná, že mali to zachrániť súboje, lenže tie nepoňali nič z choreografie, duchaplnosti a osudu. Stratový film Zirilliho, ktorý na konci nahádže všetko na policajnú štetku Bai, pobehujúcu advokátku, zásahpvý tím, väzni a mišmaš bezprecedentného rozpadu filmu, pričom je otázne ,či bol vôbec pokope. (videné 07.12.2019, AMC archív) ()

ywo666

Pre mňa celkom zaujímavý film. Film má podobné téma ako Undisputed (vezeňské bitky, stávky, favorit vs. hrdina, manipulácie...). V mnohom sa ale filmy odlišujú. Undisputed po trojke a dvojke je už asi horeografiou neprekonateľné. Locked down má slabšiu choreografiu. Využíva sa tu hlavne MMA a musím povedať, že niekoľko orginálnch a zaujímavých nápadov sa tu nájde. Atmosféra je celkom celkom slušná a na rozdiel od undisputed tu máme prítomnosť kvalitného herca (Vinnie Jones). Napriek tomu je to ohviezdu horšie ako Undisputed (diely s Adkinsom). Ale fanúšikov MA, ktorým sa už zunovali ultra našlapané kopy a kaskadérske kúsky a chcú niečo realistické surové pripomínajúce často skôr street fight ako martial arts odporúčam. Ale postava Kimba Slica nevyužitá. ()