poster

Justin Bieber: Never Say Never

 • Česko

  Justin Bieber: Nikdy neříkej nikdy

 • USA

  Justin Bieber: Never Say Never

 • Slovensko

  Justin Bieber: Nikdy nehovor nikdy

Dokumentární / Hudební

USA, 2011, 101 min

Režie:

Jon M. Chu

Kamera:

Reed Smoot

Hudba:

Deborah Lurie
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • A.Beech
  *****

  A toľko odpadov sa odkiaľ (alebo od koho) nazbieralo? Videli z toho tí ľudia aspoň polovicu? Som si istý, že nie. Haterov na csfd kopec. Typická vlastnosť slovákov (a zrejme aj čechov) je závidieť. Kedže JB dosiahol v 18-tich viac ako všetci "zdejší odpadisti" dokopy, tak to zrejme nemôžu prekusnúť. Cieľ si dokáže stanoviť každý. Ísť za ním už nie. Stať sa v 18-tich milionárom v dolároch, to sa tiež netýka všetkých. Priznávam, že odpadajúce "dievčatká", to mi predsa len prišlo trochu príliš. Ale to že ide naozaj o talent, profesionála a inšpiratívnu osobu, to na tomto fakte nič nemení. A práve to ukazuje tento dokument. Never Say Never.(10.3.2013)

 • Ilicka
  **

  Tento dokument mi přišel fascinující - nejen svou umělostí a neupřímností - ale i sugestivním budováním Bieberova kultu - vzlykající děvčata, zapojení sociálních médií, coverů. Uměle vytvořený oblouk s Madison Square příliš nefunguje, stejně jako návaznosti - často ani nebylo vůbec jasné, jaký koncert sledujeme, Pokud dokument o dětských hvězdičkách, tak radši kousavá česká Show!(22.2.2016)

 • animaxis

  Jedna za snahu prosadit se.(3.7.2013)

 • Hismael
  **

  Vždyť je to taková sranda. Dost mě pobavilo jak v českém dabingu doktor konstatoval že Justin má v krku spoustu slizu. Justin Bieber je prostě super byznys. Stačilo pár amatérských videí umístit na youtube a díky “lovci talentů“ šel rovnou na obří label, ten ho protlačil do rádií, zařídil koncerty, producenty, texty, image, hosty na desku, všechno. Samotnému Justinovi stačí jen to že umí docela zpívat a má roztomilou tvářičku. Takhle se zrodil stroj na peníze Justin. Jeho publikum tvoří z 99,9% holky kolem 14 let který berou útokem každý koncert. Mluví o tom že má krásné vlasy, oči a že ho asi milují. Menší závist a dětské písně je důvod proč je hodnocení tak nízko. Samotný dokument ale není tak tragický, jen musíte překousnout to neuvěřitelně přehnaný šílenství pubertálních holek a smířit se s hudebním stylem. To je jediný způsob jak se to dá dokoukat do konce.(2.9.2011)

 • ghatos
  odpad!

  Na to jsem se nezvládl dodívat - něco tak hrozného, tupého, falešného, hnusného, debilního...ble. Vidět ty holčičky jak vřískají...na to západní civilizace zhyne. -99%...septik!(30.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace