Justin Bieber: Never Say Never

USA, 2011, 101 min

Jon M. Chu

Reed Smoot

Deborah Lurie

Je mi jasný že tomu všichni dávají odpad aniž by to viděli jen proto že tam vystupuje Justin Bieber, ono nenávidět úspěšný lidi je móda. Nejsem fanoušek jeho ani jeho hudby ale ten kluk něco dokázal a jeho příběh má rozhodně něco do sebe. Dokument šel natočit rozhodně lépe, mě osobně štvaly delší hudební pasáže díky kterým je vidět že film je šitý na míru Bieberovo fanouškům, což já zrovna nejsem, ale i tak jsem se celkem bavil. 3*(17.3.2013)

• Trolejbus

Mám radši tohle: http://www.youtube.com/watch?v=Ya2TlGvY6nM(12.10.2012)

Pro začátek bych se vztyčeným prostředníkem "zatleskal" všem no-brainům, kteří tento film zodpadovali už jen pro jeho název a o čem je, aniž by viděli jedinou vteřinu. HATERS GONNA HATE! Nejsem žádným super fanouškem JB, ale taky proti němu nic nemám. Zajímalo mě, jak to s tímhle světovým fenoménem vlastně začalo a zajímalo mě, jak ten dokument bude vypadat. Proto také hodnotím dokument a jeho zpracování a nehodnotím hvězdičkové sympatie k JB. Ten kluk má talent! A kdo říká, že ne, tak ho jeho rodiče museli ustavičně tlouct palicí do hlavy, když byl malý. Zpracování povedené, od úplných začátků a prvního uploadovaného videa, přes coachování od Ushera nebo L.A.Reida až po vyvrcholení jeho kariéry - vyprodání MSG. Milióny prodaných desek, TOP umístění v hitparádách a naprosto šílené fanynky, které z velké části nemají vychozenou ani základní školu. To vše k němu prostě neodmyslitelně patří. A komu se to nelíbí, ok. Ale přijde mi naprosto offtopic hodnotit film, který jsem neviděl. To je jako kdybych dával odpad všem filmům, kde hraje herec, kterého nemám rád, případně které natočil režisér, kterého nesnáším. VZPAMATUJTE SE!(1.10.2013)

• Wiikii

Takovej krátkej příběh o "dobrým klukovi", kdo by to řek, že to je ten stejnej chlapec co si koupil dva domy téměř vedle sebe jen protože na to má nebo ten co si koupil naráz 3 auta za více jak 6miliónů jen tak, a už vůbec se nedá věřit že je to ten stejný, který byl tak sprostý v letadle, že si na něho musela stěžovat jedna dáma, ale opravdu nemohu uvěřit že by někdo jako on mohl dokázal několikrát podvést svojí milou Selenu Gomez a i když se k němu poté vrátila tak on s tím nepřestal... To není možné že by takový "milí klučina" co byl tady znázorněn, tohle udělal... No vlastně je, však známe americký showbyznys, ten by i z Hitlera udělal neviňátko...HODNOCENÍ: Odpad! (27.8.2013)

• TeeAge

|| Scenár: Jon Chu | Hudba: Deborah Lurie (Score), Justin Bieber | Produkcia: Usher, Jane Lipsitz, Scooter Braun, Antonio "L.A." Reid, Dan Cutforth | Distribúcia: Paramount Pictures | Štúdio: MTV Films, Insurge Pictures, AEG Live, Island Def Jam Music Group | Rozpočet: 13 miliónov $ | Tržby: 98,441,954 $ ||(26.8.2011)