Justin Bieber: Never Say Never

USA, 2011, 101 min

Jon M. Chu

Reed Smoot

Deborah Lurie

Chtěl jsem zjistit, jestli je na ČSFD opravdu tolik pokrytců, jak se to z místních hodnocení a komentářů zdá ... a ono nejspíš vskutku ano. Hudebním vkusem je ode mě J.B. dost daleko, takže zúčastnit se jeho show by pro mě bylo asi tak podnětný, jako poslouchat písničky němýho zpěváka, ale stejně musim napsat, že je ten kluk prostě frajer a zpívat umí. A na pivko (hm, na limonádu :-D) bych s nim zašel radši než s libovolným zfetovaným, potetovaným cool rockerem. Never Say Never je dobrej dokument a J.B. není "píča" ... ale některým lidem to nevysvětlíte. Palec nahoru, o současným světě to říká víc, než politické manipulace Michaela Moorea. A to přímo (záběry na šílené pubertální fanynky) i nepřímo (reakce webovejch haterů).(7.8.2011)

• DivX

Ooou Bejby, Bejby... 0%(11.9.2011)

Tak zaprvé Biebera bych nikdy neposlouchal. Poslouchám metal, takže Bieber není nic pro mě. Další věcí je, že jako zpěvák se mi jeví jen mírně nadprůměrný, zatímco bubeník by z něho mohl být excelentní. Ale vyberte si, že? Vydělávat miliony jako zpěvák nebo brát jen nějaké drobné jako bubeník. Já se však musím pozastavit nad zdejším hodnocením. Opět mi to připomíná Hannah Montanu. Nehodnotí se tu dokument, ale pouze celosvětový ´´fenomén Justin Bieber´´. Je mi jasné, že jekot desítek tisíc holek někdo považuje za dostatečný důvod udělit odpad. Já ale tohle neberu. Podle mě se jedná o poměrně zdařilý projekt o Bieberově životě a o tom, jak se dostal na výsluní. Já mu to nezávidím a tenhle dokument mě neurážel. 4 hvězdičky i s přihlédnutím ke zdejšímu brutálně nefér hodnocení.(25.9.2011)

Pro začátek bych se vztyčeným prostředníkem "zatleskal" všem no-brainům, kteří tento film zodpadovali už jen pro jeho název a o čem je, aniž by viděli jedinou vteřinu. HATERS GONNA HATE! Nejsem žádným super fanouškem JB, ale taky proti němu nic nemám. Zajímalo mě, jak to s tímhle světovým fenoménem vlastně začalo a zajímalo mě, jak ten dokument bude vypadat. Proto také hodnotím dokument a jeho zpracování a nehodnotím hvězdičkové sympatie k JB. Ten kluk má talent! A kdo říká, že ne, tak ho jeho rodiče museli ustavičně tlouct palicí do hlavy, když byl malý. Zpracování povedené, od úplných začátků a prvního uploadovaného videa, přes coachování od Ushera nebo L.A.Reida až po vyvrcholení jeho kariéry - vyprodání MSG. Milióny prodaných desek, TOP umístění v hitparádách a naprosto šílené fanynky, které z velké části nemají vychozenou ani základní školu. To vše k němu prostě neodmyslitelně patří. A komu se to nelíbí, ok. Ale přijde mi naprosto offtopic hodnotit film, který jsem neviděl. To je jako kdybych dával odpad všem filmům, kde hraje herec, kterého nemám rád, případně které natočil režisér, kterého nesnáším. VZPAMATUJTE SE!(1.10.2013)

• LiborGondek

Druhý film podobné kategorie v dnešním dni. Zatímco se ten první dal ještě snést a byl vcelku obstojným kouskem, tohle je opravdu úplná kravina. Seth Rogen o Bieberovi nedávno prohlásil, že je to jen kus hovna. I když s ním vždy nesouhlasím, v tomhle má naprostou pravdu. Podle mě brzy skončí jako mrtvola na předávkování nějaké z těch jeho ňaminek.(26.4.2014)

• - Justin Bieber Madison Square Garden vyprodal za 22 minut. (AltairAhad)

• - Justin Bieber osobně představil pro dychtivé publikum filmový trailer v Los Angeles na jeho turné s názvem My World. (AltairAhad)

• - Pro natáčení v Madison Square Garden bylo použito celkem 11 3D kamer. (AltairAhad)