poster

Justin Bieber: Never Say Never

 • Česko

  Justin Bieber: Nikdy neříkej nikdy

 • USA

  Justin Bieber: Never Say Never

 • Slovensko

  Justin Bieber: Nikdy nehovor nikdy

Dokumentární / Hudební

USA, 2011, 101 min

Režie:

Jon M. Chu

Kamera:

Reed Smoot

Hudba:

Deborah Lurie
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Genero
  *****

  Tak tady musím dát jednoznačně plný počet, aby mě někdo nenařknul, že jsem pozér nebo dokonce nějaká ta pokrytecká mrdka! Justýn, který celý život ve svém nuzném přístřeší mačkal v potu tváře klávesy klavíru, zatímco si jeho vrstevníci hráli v uhláku na horníky, se pak ve čtrnácti stal největší světovou homosexuální popstar a nejznámější kopií Pavla Horňáka. Příběh, který vás dojme stejně jako Justýnovu maminku i babičku a zástupy zkušených, světem protřelých dvanáctiletých žen. Dokument, který vás zarazí hluboko do křesla a přivodí smrt. Co víc si přát? Snad jen nechat se unést hlubokými texty a libými, zpěvnými melodiemi písní Justýna Bíbra, při kterých si každý opravdový chlap poklepává hasákem do rytmu: Baby, baby, baby ooooh, jako baby, baby, baby néééé, jako baby, baby, baby, ooooh, myslel jsem, že budeš vždy moje, moje...(28.5.2013)

 • slatkac
  *

  Bohužel jsem to viděl a nebavilo mě to, ale protože nejsem zvědavý aby mi furt nějaké jeho fanynky psaly že jsem ***** tak dám 1*.(18.6.2011)

 • Tommassi3
  *

  "Nejhorší bylo, že byl opravdu dobrej.." Tak znovu.. Jedno se zdá jisté, tedy vedle toho, že většina těch homevideí v druhém plánu o klukovi z plakátu vypoví víc, než si tvůrci vůbec uvědomují, totiž že režisér John Chu je skutečný CHUrák !! ;) A dík té svojí kvazidokumentaristice s vylhaným 3D se prolízal až k režii druhých Podfukářů.. Nicméně Biebera mám v patrnosti už dlouhou dobu a od samého začátku tvrdím, že ten kluk má prostě talent a hlas jako málokdo, rozhodně ne jako každý druhý chalan.. Promiň Morena. ;) Fascinujícím se však jeví fakt, že i tento škvár dělí uživatele vedle těch pětkujících nanynek, co si při pohledu na Justina rvou svá nevyvinutá rodidla, téměř výhradně na dva tábory.. Ale tak jeden snadno odhalí, kdo patří mezi pokřikující pokrytecké hejtery a kdo paradoxně mezi ty druhé pokrytce, kteří ve snaze ukázat, jak nejsou pokrytečtí, tvrdí, že nehodnotí samotného Biebera, nýbrž dokument.. Ale děcka, nenechte se mýlit, tohle není dobrý dokument, jen pouhé manipulativní a neupřímné onanistické píárko, navíc řemeslně rovněž dost bídné..(22.2.2016)

 • Kosmik 1
  odpad!

  Kdyby každý kurvil svou práci (zaměstnání) tak, jako tenhle malej spratek kurví hudbu, tak by jsme to tu mohli zabalit. Proč vůbec někdo dovolí, aby se tohle dostalo ven? A ty děcka, co ho poslouchají, ať už se proboha proberou! Bro fist... 0%(28.1.2014)

 • Wiikii
  odpad!

  Takovej krátkej příběh o "dobrým klukovi", kdo by to řek, že to je ten stejnej chlapec co si koupil dva domy téměř vedle sebe jen protože na to má nebo ten co si koupil naráz 3 auta za více jak 6miliónů jen tak, a už vůbec se nedá věřit že je to ten stejný, který byl tak sprostý v letadle, že si na něho musela stěžovat jedna dáma, ale opravdu nemohu uvěřit že by někdo jako on mohl dokázal několikrát podvést svojí milou Selenu Gomez a i když se k němu poté vrátila tak on s tím nepřestal... To není možné že by takový "milí klučina" co byl tady znázorněn, tohle udělal... No vlastně je, však známe americký showbyznys, ten by i z Hitlera udělal neviňátko...HODNOCENÍ: Odpad! (27.8.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace