poster

Justin Bieber: Never Say Never

 • Česko

  Justin Bieber: Nikdy neříkej nikdy

 • USA

  Justin Bieber: Never Say Never

 • Slovensko

  Justin Bieber: Nikdy nehovor nikdy

Dokumentární / Hudební

USA, 2011, 101 min

Režie:

Jon M. Chu

Kamera:

Reed Smoot

Hudba:

Deborah Lurie
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lord.Jim
  ***

  JB je těžkej frajer, bez ohledu na to, jestli se mi líbí to, co dělá, anebo nelíbí. Pokud nepřipustím, že existují i hudební styly, které sice "nemusím", ale i tak někde "cítím", že to je dobrý - jsem hňup, kterej uvíznul v myšlenkovým schématu puberťáka. Copak se vám nikdy nestalo, že sice necítíte drnkání na tu "vaší strunu", ale nějaká odezva tam je? Ty mraky odpadu tady na čsfd myslím i chápu, ale ono to naneštěstí :-) nemá vůbec na nic vliv a Justin může být v dost velkým klidu, páč nějakej posranej názor zakomplexovanýho Čehůna jej tuším z rovnováhy nevyvede. Tak jen do něj, borci!(6.3.2013)

 • Handle
  ***

  Tak to půjdu klidně proti proudu, i kdyby to tady mělo 0%. Můžu Vám říct, že jsem na ČSFD ještě nikdy neviděl zaujatější a NAPROSTO neobjektivní hodnocení, který vypovídá pouze o tom, kolik tu máme zakomplexovaných jedinců. Pro začátek: Biebera neposlouchám. Jeho hudba jde mimo mě, ale vyloženě špatná mi nepříjde. Pane bože, je snad úplně jasný, že celé je to dělané pro "teen fanynky" a tak se prostě tvoří chytlavá hudba pro masy. Ale když se to někomu líbí, tak proč ne? Já prostě jen nedokážu pochopit, že lidi nemůžou respektovat vkus jiných a pořád budou na diskuzích vyhledávat Biebera a dokola ho pomlouvat snad jen proto, že je to IN. Prostě když se mi to nelíbí, tak si toho nevšímám - ale někomu to hold asi nevysvětlíte, no. Po zhlédnutí tohoto dokumentu můžu opravdu říct, že jste zaujatí (a v tom horším případě jste to vůbec neviděli). Hodnotíte Justina Biebera a ne dokument. Dokument je podle mě prostě dobře odvedená práce (o čemž svědčí alespoň objektivní americká kritika - IMDb Metascore: 52%) a přišel mi zajímavý. A Justin Bieber (narozdíl od 90% "hustejch haterů" zde) se ukázal jako osobnost, která si šla za svým a splnila si sen. Opravdu dobře zobrazená jeho cesta k dosavadnímu úspěchu. Podle mě je prostě obdivuhodný, že v tomhle věku někdo dělá něco smysluplnějšího než vymetání diskoték a podobně. Fakt dokázal ve svým věku hodně (90% "hustejch haterů" nedokáže ani osminu za celej život) a už tohle si rozhodně zaslouží respekt. K Bieberovi mám neutrální vztah, ale za tohle se klidně postavím. Dokument prostě hodnotím jako velmi dobrý a dokonce i velmi inspirativní (teda pro inteligentní jedince, kteří nechtějí být zamindrákovaní nicky :))(2.1.2012)

 • verbal
  odpad!

  Jako pohádkový dokument vynikající! Něco, jako ta o tom, kterak Vilém Brány s fotrovými miliony a vystudovaným Harvardem letoval z ničeho v garáži kontakty na Atari, než začal kartelově kurvit trh s operačními systémy. Každopádně národ, co vyprodá arénu slizkému, komerčně vyhajpovanému, vyteplenému pablbovi, si zaslouží jediné: Zakotvit do ústavy ".....and Justin for all", zdegenerovat a vymřít! A J*A*K*U*B*E, já bych s tebou na banánové daiquiri taky nešel. Měl bych totiž strach, aby mě nepotkala nějaká náhlá, anální příhoda.(27.10.2012)

 • MartinNDL
  **

  Oukej, Bieber neexistuje, jednomu klukovi vzali dětství a udělali z něj ten nejlepší hamburger, který si americká holka může dát. Takže jednak mi bylo celkem líto toho Justina, což asi většina mladých neuzná, ale podle mě trpí (možná si to neuvědomuje). Druhak jde o to simulakrum, co Bieber reprezentuje. Moc hudebních producentů je obrovská, takže skutečně můžou vytvarovat lidskou plastelínu v paradox teen roztomilého, lehce gay působícího, štěňátka, který ale není určený pro pány. Vlastně není téměř pro nikoho k použití. Malé holky ho sice milují fyzicky, zdánlivě sexuálně, ale chybí za tím klasická vizualizace sexuálního chtíče jako když chlap kouká na klip Pussycat Dolls. O něco starší holky ho taky mají rády, ale tady to už není sexuální, protože Bieber je těm holkám imaginárním plyšákem, spíše by ho hladily, krmily, ukládaly ke spánku - probouzí v nich mateřský pud. Jsem zvědav, jak se zachovají producenti, až jim bude Justin stárnout a chlapáčtět, buď nechají posluchačky zestárnout s ním a změní jeho image na něco jako Nick Carter nebo Justin Timberlake a nebo ho nenechají stárnout a budou doufat v novou generaci mladých holek jako u Avril Lavigne. Osobně sázím na to první, každopádně ale ztratí na popularitě.(25.1.2013)

 • Hismael
  **

  Vždyť je to taková sranda. Dost mě pobavilo jak v českém dabingu doktor konstatoval že Justin má v krku spoustu slizu. Justin Bieber je prostě super byznys. Stačilo pár amatérských videí umístit na youtube a díky “lovci talentů“ šel rovnou na obří label, ten ho protlačil do rádií, zařídil koncerty, producenty, texty, image, hosty na desku, všechno. Samotnému Justinovi stačí jen to že umí docela zpívat a má roztomilou tvářičku. Takhle se zrodil stroj na peníze Justin. Jeho publikum tvoří z 99,9% holky kolem 14 let který berou útokem každý koncert. Mluví o tom že má krásné vlasy, oči a že ho asi milují. Menší závist a dětské písně je důvod proč je hodnocení tak nízko. Samotný dokument ale není tak tragický, jen musíte překousnout to neuvěřitelně přehnaný šílenství pubertálních holek a smířit se s hudebním stylem. To je jediný způsob jak se to dá dokoukat do konce.(2.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace