poster

Justin Bieber: Never Say Never

 • CZ název

  Justin Bieber: Nikdy neříkej nikdy

 • USA

  Justin Bieber: Never Say Never

 • SK název

  Justin Bieber: Nikdy nehovor nikdy

Dokumentární / Hudební

USA, 2011, 101 min

Režie:

Jon Chu

Hudba:

Deborah Lurie
 • HelloNiky
  ***

  Docela by mě zajímalo, kolik z těch, co dali odpad ten film doopravdy shlédlo.. Mám dojem, že skoro nikdo a hodnotili odpadem jen z principu. Justina neposlouchám, ale ani mi nijak nevadí. Dokument mě bavil od začátku až do konce, šel za svým snem a díky tomu je tam, kde je. „Haters gonna hate“ (14.10.2012)

 • Evandulik
  *

  ,,Och, celý život som sa chystala, aby som bola perfektná pre Justina! A raz budem jeho prvá žena. Je úžasný,,....ako dokument ok, len celkom nepozerateľný, lebo je prepletený afektovaným škrekom (dobre, tak spevom).....idem na sebe radšej ešte pracovať, aby som bola ako Justinova budúca žena úžasná, ako je sám Justin....a pritom si otvorím aj okno, ak náhodou začujem lahodný škrek (spev).(1.1.2015)

 • Genero
  *****

  Tak tady musím dát jednoznačně plný počet, aby mě někdo nenařknul, že jsem pozér nebo dokonce nějaká ta pokrytecká mrdka! Justýn, který celý život ve svém nuzném přístřeší mačkal v potu tváře klávesy klavíru, zatímco si jeho vrstevníci hráli v uhláku na horníky, se pak ve čtrnácti stal největší světovou homosexuální popstar a nejznámější kopií Pavla Horňáka. Příběh, který vás dojme stejně jako Justýnovu maminku i babičku a zástupy zkušených, světem protřelých dvanáctiletých žen. Dokument, který vás zarazí hluboko do křesla a přivodí smrt. Co víc si přát? Snad jen nechat se unést hlubokými texty a libými, zpěvnými melodiemi písní Justýna Bíbra, při kterých si každý opravdový chlap poklepává hasákem do rytmu: Baby, baby, baby ooooh, jako baby, baby, baby néééé, jako baby, baby, baby, ooooh, myslel jsem, že budeš vždy moje, moje...(28.5.2013)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Justin Bieber Madison Square Garden vyprodal za 22 minut. (AltairAhad)

 • - Justin Bieber osobně představil pro dychtivé publikum filmový trailer v Los Angeles na jeho turné s názvem My World. (AltairAhad)

 • - Nabídku na režii odmítl Davis Guggenheim. (Cheeker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace