poster

Justin Bieber: Never Say Never

 • Česko

  Justin Bieber: Nikdy neříkej nikdy

 • USA

  Justin Bieber: Never Say Never

 • Slovensko

  Justin Bieber: Nikdy nehovor nikdy

Dokumentární / Hudební

USA, 2011, 101 min

Režie:

Jon Murray Chu

Hudba:

Deborah Lurie

Střih:

Jay Cassidy
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ghatos
  odpad!

  Na to jsem se nezvládl dodívat - něco tak hrozného, tupého, falešného, hnusného, debilního...ble. Vidět ty holčičky jak vřískají...na to západní civilizace zhyne. -99%...septik!(30.5.2011)

 • Amityville
  odpad!

  Ja kráva pitomá !(25.12.2012)

 • Sabrewulf
  odpad!

  Nehodnotím toho fakana. Slávu mu nezávidím, naopak je mi ho vlastně líto. On bude mít hodně zmrvený život, taková sláva se v tomhle věku prostě nedá vstřebat (mají s tím problémy i dospělí, natož děcko). Dávám mu čas tak do 30ti, maximálně 40ti, pak si prostřelí hlavu, jakožto znuděný životem. Ale k věci. Hodnotím anomálii, díky které je ten fakan slavný. Jednoduše nechápu proč. Jasně, umí zpívat, umí tančit, ale všichni víme, že pro interpreta jsou ze všeho nejdůležitější songy. Chytlavé hity, silné melodie, zažírající se pod kůži. Je plno slavných interpretů, které buď neposlouchám, nebo přímo nesnáším, ale se sklopenýma ušima musím uznat nejeden hit, že "...tohle se jim fakt povedlo" (namátkou: Lady Gaga - Poker Face, Katy Perry - I kissed a girl). Fakan nic takového nemá. Nejenom, že ten jeho žánr k němu absolutně nesedí (viděl bych to spíš na černou, starší zpěvačku, než bílé děcko), ale ty jeho pseudohity jsou jen snůška ultimátně impotentních melodií. Takové ty rozplizlé, éterické, neuchopitelné songy (kterých vymyslím za den tři prdele), zabalené do vokálních kudrlinek ala Superstar. Nepobírám.(7.1.2015)

 • J*A*S*M
  ***

  Chtěl jsem zjistit, jestli je na ČSFD opravdu tolik pokrytců, jak se to z místních hodnocení a komentářů zdá ... a ono nejspíš vskutku ano. Hudebním vkusem je ode mě J.B. dost daleko, takže zúčastnit se jeho show by pro mě bylo asi tak podnětný, jako poslouchat písničky němýho zpěváka, ale stejně musim napsat, že je ten kluk prostě frajer a zpívat umí. A na pivko (hm, na limonádu :-D) bych s nim zašel radši než s libovolným zfetovaným, potetovaným cool rockerem. Never Say Never je dobrej dokument a J.B. není "píča" ... ale některým lidem to nevysvětlíte. Palec nahoru, o současným světě to říká víc, než politické manipulace Michaela Moorea. A to přímo (záběry na šílené pubertální fanynky) i nepřímo (reakce webovejch haterů).(7.8.2011)

 • Martin741
  odpad!

  Suhlas s komentarom Philip.j.fry a ja len dodam : Bajber je o howne ..... Ak chce mlada generacia /cucoriedky/ kvalitnu hudbu, odporucam rodaka z Aberdeenu, ta osoba sa volala Kurt Cobain a jeho kapela Nirvana. Jo a odporucam mladej generacii vyhnut sa tejto srajde velkym oblukom ....... 0 %(4.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace