poster

Justin Bieber: Never Say Never

 • Česko

  Justin Bieber: Nikdy neříkej nikdy

 • USA

  Justin Bieber: Never Say Never

 • Slovensko

  Justin Bieber: Nikdy nehovor nikdy

Dokumentární / Hudební

USA, 2011, 101 min

Režie:

Jon Chu

Hudba:

Deborah Lurie
 • Oxy
  **

  Dvě hvězdy za dokument. Ne za osobnost. Ani dokumentu o holocaustu nebudete přece strhávat hodnocení za to, o čem je. Dokument sám o sobě, možná aniž by si to uvědomoval, ukazuje dementalitu zfanatizovaných fanoušků ("Jednou jsem mu za jeden den napsala 100 vzkazů na twitter!"). Taky jsem se smál u toho, jak tam pořád zdůraňovali, že jsou jedna velká RODINA. JB pro mě navždy bude pouze loutka. Všimli jste si, že v celém dokumentu nebyla zmínka o tom, jak tvoří svoji hudbu nebo texty? To proto, že on má při tvorbě jen malé slovo. Na jedné písničce pracuje celý tým... Zpívat umí, ale to umí i můj taťka! A na závěr se pomodlíme. "Děkujeme producentům..."(11.3.2012)

 • philip.j.fry
  *

  No tak bejby bejby bejby úúú,lav bejby bejby bejby úúú...Bylo nebylo,v Kanadě vyrostl malý bíbr.Už od porodu vykazoval hudební talent a tak jeho mama roma dala na jůtub videjko,kterak ono čtyřprocentní stvoření zpívá a ejhle-producenti se předhánějí kdo líp zpracuje,miliony se jen hrnou(V tomto ohledu Bíbrovi závidím),fanynky které až dosud Bobra neznaly našly smysl života a bez něj nemohou žít,vyprodané koncerty...Jojo,ať žijí ilumináti.(1.3.2013)

 • Lord.Jim
  ***

  JB je těžkej frajer, bez ohledu na to, jestli se mi líbí to, co dělá, anebo nelíbí. Pokud nepřipustím, že existují i hudební styly, které sice "nemusím", ale i tak někde "cítím", že to je dobrý - jsem hňup, kterej uvíznul v myšlenkovým schématu puberťáka. Copak se vám nikdy nestalo, že sice necítíte drnkání na tu "vaší strunu", ale nějaká odezva tam je? Ty mraky odpadu tady na čsfd myslím i chápu, ale ono to naneštěstí :-) nemá vůbec na nic vliv a Justin může být v dost velkým klidu, páč nějakej posranej názor zakomplexovanýho Čehůna jej tuším z rovnováhy nevyvede. Tak jen do něj, borci!(6.3.2013)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Nabídku na režii odmítl Davis Guggenheim. (Cheeker)

 • - Justin Bieber Madison Square Garden vyprodal za 22 minut. (AltairAhad)

 • - Justin Bieber osobně představil pro dychtivé publikum filmový trailer v Los Angeles na jeho turné s názvem My World. (AltairAhad)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace