• Česko

Jon M. Chu

Reed Smoot

Deborah Lurie
  • LiborGondek

Druhý film podobné kategorie v dnešním dni. Zatímco se ten první dal ještě snést a byl vcelku obstojným kouskem, tohle je opravdu úplná kravina. Seth Rogen o Bieberovi nedávno prohlásil, že je to jen kus hovna. I když s ním vždy nesouhlasím, v tomhle má naprostou pravdu. Podle mě brzy skončí jako mrtvola na předávkování nějaké z těch jeho ňaminek.(26.4.2014)

nedalo mi a pri reakciách a hodnoteniach na csfd nepozrieť tento film..nestačí vidieť trailer, ukážku, fotky alebo hodnotiť film podľa názvu..film v prvom rade vyzerá veľmi dobre - remeselník John Chu (Step Up 2,3) si dal záležať na tom, aby to dobre vyzeralo..aj príbeh aj keď je to Bieber a má 16 rokov je plný prekvapení..a ukazuje klasickú cestu nahor od úplnej nuly..výpovednou silou tohoto filmu sú reakcie ľudí na Justina Biebera napr. pri rozdávaní lístkov a poukazuje na celú "biebermániu" - sila sociálnych sietí a pod...takže predtým než hodnotíte sa pozrite na film..pretože Never Say Never je slušne remeselne zvládnutý dokument o ceste nahor tohoto mladého talentu (btw. nie som nejaký extra fanda Justina Biebera)(13.5.2011)

Nechapu hodnoceni Odpad u tohoto dokumentu, a uz vubec nechapu ty osobni utoky, sprosta slova a zvratky, ktere zde v cele s "verbalem" mnozi vypousti. Uprimne velmi pochybuji, ze jste to vubec videli, obzvlast, pokud jste takovi "bibrhejtri", za ktere se tu vydavate. Holt o tom ale uz je internet...radoby anonymni, svobodny a nezavisly... Z pohledu dokumentarniho je to zdarile natocena sonda, zajimave jsou zabery z mobilu a youtube z Bieberovych zacatku ve skole, na talentovych soutezich, v ulicich rodneho mesta, jeho problemy s hlasivkami...jasne, je kolem nej spousta hypu, ale to, co dokazal, je rovnez tezce vydrene... 4* + 1 za ty Odpady tady.(18.5.2013)

• carlos 2010

Je to vec vkusu: kto ho má rád dá nejaké hviezdy. Kto nie dá ODPAD (ako som dal ja).(9.2.2013)

Je mi jasný že tomu všichni dávají odpad aniž by to viděli jen proto že tam vystupuje Justin Bieber, ono nenávidět úspěšný lidi je móda. Nejsem fanoušek jeho ani jeho hudby ale ten kluk něco dokázal a jeho příběh má rozhodně něco do sebe. Dokument šel natočit rozhodně lépe, mě osobně štvaly delší hudební pasáže díky kterým je vidět že film je šitý na míru Bieberovo fanouškům, což já zrovna nejsem, ale i tak jsem se celkem bavil. 3*(17.3.2013)

• - Nabídku na režii odmítl Davis Guggenheim. (Cheeker)

• - Pro natáčení v Madison Square Garden bylo použito celkem 11 3D kamer. (AltairAhad)

• - Justin Bieber Madison Square Garden vyprodal za 22 minut. (AltairAhad)