poster

Narodil se Kristus Pán!

 • Velká Británie

  Nativity!

Komedie / Rodinný

Velká Británie, 2009, 102 min

 • StDavid
  **

  Rodinný film, který velmi dobře začne, ale skončí v mizérii. Martin Freeman i Ashley Jensen jsou moji oblíbenci a vedou si celkem dobře, ale kde není kvalitní scénář, není pomoci. Když už bych si měl od Debbie Isitt něco vybrat, tak raději Confetti a to taky nebyla žádná sláva.(7.10.2011)

 • Ilicka
  ***

  Předtím, než se Martin Freeman stal Johnem Watsonem a Bilbem, tak jako sucharský neurotický učitel nenáviděl Vánoce v účelové vánoční komedii, kde především potěší sympatické dětské obsazení.(9.12.2013)

 • Nikki.Nikx
  ***

  Bylo nebylo jednou o Vánocích, přišel jeden, a potkal druhýho. Už byli přežraní svátečního krocana a tak vzali nádivku, smíchali se zbytkem svařenýho cideru a uplácali scénář, kterej se nedá strávit ani týden po Vánocích. Pak se ale stal zázrak, tak jak to o Vánocích bývá, nebo se to alespoň říká, a přišel Martin Freeman. Asi takhle nějak to vidim já. Nebýt Martinova excelentního výkonu, o film by nikdo nezakopl ani kdyby mu házeli klády pod nohy. Závěrečná scéna mi přišla jako moc velký klišé, moc přeslazená, uřvaná a tlačící na pilu. Každopádně jsem se v některých částech docela pobavila a možná mi Martin padl až moc do oka, takže to dneska pro tenhle film vykoledoval za tři hvězdy.(30.3.2015)

 • Rohy212
  ***

  Příjemná britská vánoční oddechovka s výborným Freemanem, spoustou Marií a Josefů, jedním šestiletým chlapcem-divou a nakonec fakt povedeným vánočním představením.(20.12.2013)

 • JimiH
  ***

  Třetí hvězda je za Freemana, jinak je totiž chvílema příšerně iritující a jako celek jde o jedno velké klišé. Díky bohu aspoň za občas zdařilý fórek nebo roztomilé výkony dětí.(20.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace