11-11-11

• USA 11-11-11

Joseph Crone je autorem mnoha knižních bestsellerů a člověk bez víry, ztrativší kdysi po velmi bolestné události.Po nečekané autonehodě, jenž nastala v 11 hodin a 11 minut se po několika dnech dozvídá od svého bratra Samuela, že jejich otec brzy skoná. Příliš nenadšen Joseph tedy odjíždí do Barcelony za svou rodinou, se kterou se v minulosti odcizil. Ztracenou víru se v něm snaží probudit jak jeho bratr, kázající nadále v náboženství, tak jeho otec ležící na smrtelné posteli.Joseph po svém krátkém příjezdu začíná vidět cosi podivuhodného a nemožného, co nepatří do našeho světa. Jde o démony mající v úmyslu zabít jeho bratra Samuela.Čím blíže se přibližuje magické datum 11. 11. 2011 jsou útoky démonů horší a Josephovi nezbývá, než svého bratra ochránit, který má sehrát velmi významnou roli. (oficiální text distributora)

george16

Dávám vyšší hodnocení za pěkně udělanou závěrečnou část filmu, ta se mi líbila. Škoda té "užvaněnosti" zejména v první půlce filmu. Ta šla zkrátit na pár minut a nic by se nedělo ()

dokec

opravdová "hrůza" !!!!!! dodíval jsem se jen proto,abych se utvrdil, jestli nepřijde něco mega a ono stejně nic ()

Ondrew

Co chcel Bousman tymto filmom vlastne povedat? Preco nam predhadzuje pred nos risu krestanskeho fanatizmu a naopak svet zaryteho ateistu? Nehadam sa, snimka ma urcitu atmosferu (najma v zavere), vdaka ktorej sa da aspon dopozerat do konca, ale to je asi tak vsetko. Totalne zbytocna zlatanina, ktorej hodnotu si cenim na 10%. ()

veverysiak

Ďalší z premnožených duchárskych filmov, pre ktoré je najvýstižnejším prívlastkom slovo zbytočný, ak by som to mal ešte viac rozvinúť, tak ešte nezaujímavý, nudný, neľakavý a predvídateľný, bol som ochotný pridať jednu a možno aj dve hviezdy v tom prípade, ak by sa jasne narysovaná pointa v samom závere radikálne zmenila, pokiaľ by sa chlapom chcelo a použili by aspoň trocha invencie, nebol by to problém, lenže chlapi mali buď úplne na saláme, alebo sú hranice ich predstavivosti značne down, takže 25%. ()

rigby

Naštěstí 11. listopadu už bylo a nic se nestalo. Trochu klopýtavé a místy křečovité vyprávění se stupňujícím se napětím vzápětí shazuje samotný závěr filmu, který ještě jednou vysvětlí, proč a jak a co se vlastně stalo. Snad pro ty, kteří náhodou během filmu usnuli. Ale jinak se to dalo snést... ()

bezprezdivky

Zajímavá myšlenka (na toto magické datum se otevírají brány mezi světy), nečekaný zvrat v závěru, ale jinak to moc nefunguje. Než příšery vylezly, tak se ještě dalo mluvit o atmosféře, ale jakmile papundekláci vylezli, všemu dobrému v tomto filmu byl konec. Takže zbývá jen ponaučení - pozor na falešné proroky. ()

brasek

Priemerné okultné tajomstvo s veľmi slabým príbehom a treťotriednymi pokusmi o lakačky, ktoré majú navnadiť na tú pravú atmosféru. Po finálnom zvrate tento snímok môžem charakterizovať ako hlúposť. ()

BarVo

Po 6 rokoch od pamätného dátumu je z tohto diela jasné, že apokalypsa sa nám už neodvratne blíži a tak sa nebojím nahlas povedať, že to bola úplná sračka. ()

Mangano

Film u kterého se zabavíte jen tehdy, budete-li u něj dělat něco zábavného, hlavně ale jiného, než ho sledovat. Že se nebudete moci naplno orientovat v ději? To vůbec nevadí. Slibuji, že výsledný zážitek bude naprosto stejně ubohý. Další cinknutí v pokladničce zbytečností. Jen jak už tu někdo psal, škoda toho Španělska. Umístit děj filmu do Mekky hororu pro vybudování jeho atmosféry opravdu nestačí. Mimochodem nedat filmu po jeho zhlédnutí a s takovým názvem jednu hvězdu, by byl zcela jistě hřích a pozor spoiler, já rozhodně nechci, aby si pro mě přišlo jedenáct skřeto-prasat v županech a hromadně mě znásilnilo na BDSM trůnu. Takže sorry jako. ()

Mark1983

Průměr,z kterýho by se dalo vymačkat víc,i když to nebylo úplně na hovno,ale musím uznat,že jsou mnohem lepší horory. ()

teseth

Ono to není tak hrozný jak to podle hodnocení vypadá. Film má jakýstakýs náboj a myšlenku, dějové zvraty a celkem povedené triky. Na druhé straně dojíždí na špatnou režii a ještě horší herecké výkony. Ty jsou opravdu strašlivé. To i dětská školka by tohle zvládla líp zahrát. ()

NeverEver

"Ale jako jo...", tohle by docela slo. Ackoliv minimalisticke, tak s dostatecnym napetim. Takovych nametu tu sice bylo uz hodne a mozna i lepe zpracovanych, ale nezatracovala bych toto pojeti. Pro "fajnsmekry" to ma tu nevyhodu ze dopredu odhadnou dej, takze jedine co zbyva "obdivovat" je vizualni stranka a hudebni doprovod. Oboji je misty dobre, misty prumerne a misty "amaterske". Kdyz neni nic lepsiho "po ruce" takova mensi oddychovka prijde vzdycky vhod. 3* (P.S. je zvlastni, ze i kdyz vime jak se vira da zneuzit a jakou moc si cirkev skrze ni udrzuje a buduje, stale podlehame?!) ()

Raggnar odpad!

Satan se posral! Krucifix smrdí! knihy létají! police se třepe! Vy spíte! A nakonec Vás probudí Bubák s maskou, kterou prodává bába krkovičková na stánku za 150,-. Hodina a půl kecání, mlení, kafrání, kecání, mlení, nudy, nudy, nudy, nud.., nu......n......chrrrr chrrrrrr ()

BStone

Co dodat. Pouhý pokus o horor, který není sice tak úplně nepovedený, nicméně pod pojmem horor si představuju snímek, který mě přibije k zemi. To tenhle pokus ani náhodou. Ale za shlédnutí určitě stojí, jsou mnohem horší...35% ()

lenulapenula

Tak som tešila a taká som bola sklamaná .... To čo bolo??? Nuda maximálna.. Zlakla som sa raz., každý asi vie kedy. A tí lesní muži z Fantaghiro aka démoni, to bolo čo?! Od začiatku bolo každému jasné kto za tým všetkým je. Pri niektorých pasážach som sa fajnovo zasmiala... To snáď nemysleli vážne tento "horor" ! ()

Yelush

Nečakane zaujímavý námet utopený do katastrofického scenára, zlí herci, nijaká atmosféra, strašná kamera, celé veľmi zlé až na smiech. ()

Freakyy

Taky sem od toho čekal víc, bylo tam moc úplně zbytečnejch a blbě udělanejch efektů, třeba mlha, naprosto nereálný, nebo ti démoni nebo co byli zač, ty jejich masky snad nemohly být výraznější, pod tím názvem sem si představoval něco extra a nakonec to byla nuda i když poměrně krátká...Darren Lynn Bousman...tak dobrej režisér a natočí takovou sračku...2 hvězdy za to že sem to měl ve full-hd... ()