11-11-11

• USA 11-11-11

Joseph Crone je autorem mnoha knižních bestsellerů a člověk bez víry, ztrativší kdysi po velmi bolestné události.Po nečekané autonehodě, jenž nastala v 11 hodin a 11 minut se po několika dnech dozvídá od svého bratra Samuela, že jejich otec brzy skoná. Příliš nenadšen Joseph tedy odjíždí do Barcelony za svou rodinou, se kterou se v minulosti odcizil. Ztracenou víru se v něm snaží probudit jak jeho bratr, kázající nadále v náboženství, tak jeho otec ležící na smrtelné posteli.Joseph po svém krátkém příjezdu začíná vidět cosi podivuhodného a nemožného, co nepatří do našeho světa. Jde o démony mající v úmyslu zabít jeho bratra Samuela.Čím blíže se přibližuje magické datum 11. 11. 2011 jsou útoky démonů horší a Josephovi nezbývá, než svého bratra ochránit, který má sehrát velmi významnou roli. (oficiální text distributora)

Trinactka

Dobrý začátek,i když je to klišoidní námět.. Ale co v dnešní době není? Co se mi nelíbilo, byl konec, který mi přišel podivně narychlo splácaný... ()

JerryPilsen

Jediné co nechybělo bylo napětí,vše ostatní ale ano.A strašně nesmyslů.Duchové si asi vždycky přeřídí hodinky na příslušné časové pásmo,aby ho mohli strašit.Navíc listopad byl do ranného středověku 9.měsícem. ()

pravda1

Po dlhej dobe najnudnejší horor aký som mal šancu vidieť.Pripomínalo mi to nejaký staručký horor z osemdesiatych rokov tam tiež išlo o nejakú bránu do iných svetov cez ktorú mali prichádzať démoni.Aj keď prešlo niekoľko desiatok rokov tak si na to spomeniem aj keď to bola kravina a na tento film som už aj zabudol.Od úplného odpadu ho zachránila len moja úcta k predchádzajúcim dielam pána režiséra. ()

kacenkin

Amatérsky hloupý a nelogický film.... opravdu jsem se těšil a taková slátanina... Jako mám tento styl rád, ale takovou sračku bych čekal v podobě Cčkových video filmů o půlnoci na Nově a ne jako big movie od Bousmana.... Film špatný počínaje námětem, scénářem, kamerou, herci i soundtrackem.... no fuj.... ()

andy60

Musím se přiznat, že jsem to nějak nepochopil - tedy ten konec. Zřejmě mně unikla pointa toho všeho (hlavní hrdina je nejdřív naprostý ateista, aby se ve mžiku změnil v člověka silně věřícího, s bratrem se nejdřív nesnášejí, aby se vše záhy změnilo v bezmeznou náklonost a vozíčkář se stává spasitelem či ďáblem?) . Nevím, jestli je chyba ve mě, nebo v tom, jak nezajímavě je to natočeno. ()

malchidiel odpad!

V 18:09 som predpovedal, ako ten film skončí. Najsmutnejšie na tom je to, že on úplne presne tak aj skončil, takže sa u mňa žiadne rozuzlenie či prekvapenie nekonalo. Film má nulovú atmosféru, s horrorom nemá absolútne nič spoločné a údajné ľakačky sa rovnajú asi tak domu hrôzy na Matejskej pouti. Aspoň že tí herci mi prišli relatívne sympatickí, aj keď o ich hereckom umení nemôže byť reč. ()

BranuliQ

To mal byť horor? To bol výplach. Ach bože, že sa na toto vôbec vyjadrujem. Sklamanie, obrovské sklamanie, dokonca aj Bishara so svojou hudbou sklamal. Jedna hviezda za tie aspoň trochu strašidelné ksichty na konci! ()

Pelidor

No, moc jsem od toho nečekal ,ale nakonec mě to docela mile překvapilo. Sice démoni vypadají jak z masopustního průvodu a celkově je to taková levná záležitost ,ale já jsem se přiměřeně bavil, Přesně na tři. ()