poster

Tikot hodin

 • USA

  Ticking Clock

Akční / Krimi / Mysteriózní / Thriller / Sci-Fi

USA, 2011, 97 min

 • MMR
  ****

  Na tenhle film jsem se díval jenom proto, že jsem chtěl mít ve svém hodnocení film z roku 2011. A jsem moc rád, že jsem se na to podíval. Velmi napínavý film, nadchnul mě svou myšlenkou (jelikož nekoukám na filmy podobného žánru, tak nevím kolik filmů má podobný námět).(1.2.2011)

 • FFilipCZ
  ****

  Ze začátku to pro mě byl jen obyčejnej thriller podobný Seven, který mě ničím neurazil a dal bych mu 3*, ale posledních asi 35minut jsem se nestačil divit co se tam vše děje a v co všechno to vyúsťuje...jsem velmi mile překvapen!(22.7.2012)

 • hrona
  **

  To, co se ze začátku zdá, jako celkem slušná krimi, upadá do bezvýznamného sci-fi. DVD hlásá - návaznost na Mlčení jehňátek, či Sedm. Pokud vezmete první hodinku filmu, zavřete oči a představíte si Ačkové hrdiny s perfektní výpravou, pak možná v dálce shlédnete podobnost. Ovšem pouze do chvíle, než celý příběh padne a to díky pointě cestování v čase, stává se z toho hotový béčkový brak. Rozhodně nedoporučuji se zabývat logičnem, protože to hlava nebere.(17.1.2011)

 • paascha
  *

  Uf, to byla kravina. Mimořádně špatné výkony úplně všech, nelogický děj, nonsensy každé dvě minuty a jako třešnička na dortu vnímavý spratek s problémem. Fuj(23.1.2011)

 • Andreas83
  **

  Tikot hodin nepropadl ale ani nevím proč , nemastné, neslané , prázdné.(9.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace