Tikot hodin

Ticking Clock

Akční / Krimi / Mysteriózní / Thriller / Sci-Fi

USA, 2011, 97 min

Na tenhle film jsem se díval jenom proto, že jsem chtěl mít ve svém hodnocení film z roku 2011. A jsem moc rád, že jsem se na to podíval. Velmi napínavý film, nadchnul mě svou myšlenkou (jelikož nekoukám na filmy podobného žánru, tak nevím kolik filmů má podobný námět).(1.2.2011)

Ze začátku to pro mě byl jen obyčejnej thriller podobný Seven, který mě ničím neurazil a dal bych mu 3*, ale posledních asi 35minut jsem se nestačil divit co se tam vše děje a v co všechno to vyúsťuje...jsem velmi mile překvapen!(22.7.2012)

• hrona

To, co se ze začátku zdá, jako celkem slušná krimi, upadá do bezvýznamného sci-fi. DVD hlásá - návaznost na Mlčení jehňátek, či Sedm. Pokud vezmete první hodinku filmu, zavřete oči a představíte si Ačkové hrdiny s perfektní výpravou, pak možná v dálce shlédnete podobnost. Ovšem pouze do chvíle, než celý příběh padne a to díky pointě cestování v čase, stává se z toho hotový béčkový brak. Rozhodně nedoporučuji se zabývat logičnem, protože to hlava nebere.(17.1.2011)

• paascha

Uf, to byla kravina. Mimořádně špatné výkony úplně všech, nelogický děj, nonsensy každé dvě minuty a jako třešnička na dortu vnímavý spratek s problémem. Fuj(23.1.2011)

• Andreas83

Tikot hodin nepropadl ale ani nevím proč , nemastné, neslané , prázdné.(9.2.2012)