Tikot hodin

Ticking Clock

Akční / Krimi / Mysteriózní / Thriller / Sci-Fi

USA, 2011, 97 min

• Xmilden

Jestli by se postava Cuby Goodinga mohla živit jako novinář? Tak to já jsem asi čínský papež. Vždyť tomu člověku než něco dojde. Divák tím pádem prožívá nervy hlavně kvůli tomu, protože jinak by se děj nemusel ani hnout. Náš novinář má neskutečný problém si zapamatovat tři jména a tři datumy, které si projistotu musí napsat na papír a opravdové utrpení zažívá v době kdy o papír příjde.(2.12.2013)

• stration

Podprůměrný film. Těšil jsem se na nějaký tajemno, napětí, cestování v čase. Prd. Nuda a debilní konec.(28.1.2011)

Ze začátku jsem nechápal ale od půlky filmu se to všechno vyjasnilo a mě příběh případal čím dal tim víc zajímavější. Opravdu zajímavý thriller který vás donutí přemýšlet. Neal a Cuba to zahráli dobře.(13.2.2012)

Zajímavý thriller o cestování v času s příjemným hereckým obsazením, ale nic jiného Ticking Clock nenabídne. Spíše průměrná podívaná možná lehce nadprůměrná... 5/10 = 55%(16.1.2011)

Na tenhle film jsem se díval jenom proto, že jsem chtěl mít ve svém hodnocení film z roku 2011. A jsem moc rád, že jsem se na to podíval. Velmi napínavý film, nadchnul mě svou myšlenkou (jelikož nekoukám na filmy podobného žánru, tak nevím kolik filmů má podobný námět).(1.2.2011)

• - Natáčení probíhalo v Baton Rouge ve státě Louisiana. (Terva)

• - V kalendári možno vidieť, že 17. apríl 2011 je sobota. V tento deň bola v skutočnosti Kvetná nedeľa. (m.a.t.o.)