Tikot hodin

Ticking Clock

Akční / Krimi / Mysteriózní / Thriller / Sci-Fi

USA, 2011, 97 min

Zajímavý thriller o cestování v času s příjemným hereckým obsazením, ale nic jiného Ticking Clock nenabídne. Spíše průměrná podívaná možná lehce nadprůměrná... 5/10 = 55%(16.1.2011)

• hrona

To, co se ze začátku zdá, jako celkem slušná krimi, upadá do bezvýznamného sci-fi. DVD hlásá - návaznost na Mlčení jehňátek, či Sedm. Pokud vezmete první hodinku filmu, zavřete oči a představíte si Ačkové hrdiny s perfektní výpravou, pak možná v dálce shlédnete podobnost. Ovšem pouze do chvíle, než celý příběh padne a to díky pointě cestování v čase, stává se z toho hotový béčkový brak. Rozhodně nedoporučuji se zabývat logičnem, protože to hlava nebere.(17.1.2011)

• stration

Podprůměrný film. Těšil jsem se na nějaký tajemno, napětí, cestování v čase. Prd. Nuda a debilní konec.(28.1.2011)

• Terva

CITÁT - Je to tu psáno. Tak se to musí stát. V Americkém filmu je jeden trend, když někdo vstoupí do domu, nebo nějakého pokoje, převážně se všude svítí a to i když v bytě zjevně nikdo není. V tomto snímku mě vadí, že i když vstupují do temného pokoje, nejsou schopni si rosvítit. Vím, že to je kvůli dramatičnosti, ale mě vadí že to pak postrádá logičnost. Když někam vstupuju a je tam tma, tak si proste rosvítím. CITÁT - Mohl bych se vrátit do minulosti a dát si život do pořádku. Divné herecké obsazení, herci ani tak moc nehrají, prostě se jen tak pohybujou a ani děj samotný nepřináší nic závratného na poli cestováním v čase. Lehce podprůměrný snímek, kterému vévodí charismatický Neal McDonough, kterému jsem ve své podstatě i fandil. Musím napsat a pochválit hudební a zvukový doprovod. Někdy vás dokázal tak obalamutit, že jen sedíte a koukáte co se na obrazovce děje, i když neprobíhá žádný dialog.(19.2.2011)

Na tenhle film jsem se díval jenom proto, že jsem chtěl mít ve svém hodnocení film z roku 2011. A jsem moc rád, že jsem se na to podíval. Velmi napínavý film, nadchnul mě svou myšlenkou (jelikož nekoukám na filmy podobného žánru, tak nevím kolik filmů má podobný námět).(1.2.2011)

• - V kalendári možno vidieť, že 17. apríl 2011 je sobota. V tento deň bola v skutočnosti Kvetná nedeľa. (m.a.t.o.)

• - Natáčení probíhalo v Baton Rouge ve státě Louisiana. (Terva)