• korbitch22

Hlavní hrdina je nesympatický a arogantní čurák, který šuká svojí bývalou manželku a podvádí svojí mladou snoubenku, k tomu je závislej na energeťáku a řeší dalši rutinní a klišovité případy podle sračkovitého scénáře.Nevim jestli je smutnější, to, že se najde tvůrce a dokonce producent, který chce tyhle kýčovité sračky natáčet, nebo že si takový odporný brak najde své vypatlané a věrné fanoušky.Příšerná sračka.(9.9.2013)

ČESKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: PRIMA COOL = 25.1.2012 (2.3.2012)(2.3.2012)

dosti slibná podívaná, scénář se rozhodně neřadí mezi ty blbé a herecky je taky zvládnut více než dobře, ale některé postavy jsou přeci jen plošší než by mohli, stejně jako trošku předvídatelný děj. Navíc se u mne v posledním dílu nedostavil pocit, že děj vrcholí v nějaké závratné výšině, což je škoda(19.1.2013)

90% Výborný seriál ze života policajtů, který působí naprosto uvěřitelně. Hlavní hrdinka to nemá ani trochu snadné, město je prolezlé korupcí a chlapi nejsou moc rádi, že je řídí žena. Navíc je zde výborná dějová linie s tajným policistou, který je nucen dělat nepěkné věci a povedla skoro lépe než ve oscarové Skryté identite. nejlepší je ovšem hlavní mužský hrdina Wysocki, která podvádí svojí přítelkyni se svojí bývalou manželkou. Celý seriál je spíš za 4 hvězdičky, ale za závěrečné tři díly musím dát pět. Gibbons je opravdu pořádně mazaný lotr bez zábran, ne nepodobný pánům na pražských radnicích a magistrátu.(5.10.2011)

Skvelý seriál. Normálne veľmi kriminálne seriály nemusím, ale, tento je niečím výnimočný. Aj napriek tomu že je celkom krátky, má svoju pointu. Ten koniec bol neuveriteľne výstižný. Nakoniec sa naozaj spravodlivosti dostalo zadosťučinenie. /90%/(21.10.2011)