• korbitch22

Hlavní hrdina je nesympatický a arogantní čurák, který šuká svojí bývalou manželku a podvádí svojí mladou snoubenku, k tomu je závislej na energeťáku a řeší dalši rutinní a klišovité případy podle sračkovitého scénáře.Nevim jestli je smutnější, to, že se najde tvůrce a dokonce producent, který chce tyhle kýčovité sračky natáčet, nebo že si takový odporný brak najde své vypatlané a věrné fanoušky.Příšerná sračka.(9.9.2013)

Chicago Code má vysoké ašpirácie a mnohé prvky sa im daria - celé to vyzerá dosť cool, celkom sa im darí vykresliť takú etnicky rozmanitú atmosféru Chicaga a aj monológy postáv v pozadí sú celkom zaujímavé. Zo začiatku sa mi však napriek tomu zdali jednotlivé postavy tak trochu jednorozmerné. Myslím si však, že postupom času sa to zlepšuje a získavajú hĺbku. Plus nemôžem si pomôcť, hoci mám z Jennifer Beals zmiešané pocity, k seriálu ma určite nalákala hlavne ona.(14.3.2011)

• Paity

Další z řady drsných kriminálek, která má ale tak trochu ambici vrátit se k žánru 70. let. Nezdálo se mi ale, že by se to tvůrcům nějak zvlášť podařilo.(14.8.2013)

90% Výborný seriál ze života policajtů, který působí naprosto uvěřitelně. Hlavní hrdinka to nemá ani trochu snadné, město je prolezlé korupcí a chlapi nejsou moc rádi, že je řídí žena. Navíc je zde výborná dějová linie s tajným policistou, který je nucen dělat nepěkné věci a povedla skoro lépe než ve oscarové Skryté identite. nejlepší je ovšem hlavní mužský hrdina Wysocki, která podvádí svojí přítelkyni se svojí bývalou manželkou. Celý seriál je spíš za 4 hvězdičky, ale za závěrečné tři díly musím dát pět. Gibbons je opravdu pořádně mazaný lotr bez zábran, ne nepodobný pánům na pražských radnicích a magistrátu.(5.10.2011)

Skvelý seriál. Normálne veľmi kriminálne seriály nemusím, ale, tento je niečím výnimočný. Aj napriek tomu že je celkom krátky, má svoju pointu. Ten koniec bol neuveriteľne výstižný. Nakoniec sa naozaj spravodlivosti dostalo zadosťučinenie. /90%/(21.10.2011)