Za kačku svlíkačku

(pořad)
Soutěžní / Erotický
Česko, 2009, 65 min

Mírně erotická soutěž, kterou provází atraktivní slečna a kde se dají vyhrát celkem pěkné výhry. Hraje se buď "kolo štěstí" nebo "sexeso". Pokud nevyhraje, slečna ze sebe svlékne část oblečení. (zliteonit)

dita.krizova odpad!

To mi takhle jednou v noci nebylo dobře a nemohla jsem spát... Bože, tak rychle mě snad bolest nikdy nepřešla, než po ani ne 10 minutách tohohle hrůzného pořadu. Za kačku? Vážně? Za 90 kaček/minutka se vám (ne)bude chtít vysléct neaktraktivní paní, stojí to za to? ()

herr_carter

Nejbizarnější díl všech dob byl ten, kde se nějakou chybou v matrixu povedlo sundat inteligentní slečně kalhotky hned prvním telefonátem a ona tam pak půl hodiny mlela ať lidi zavolají, že je velká šance že se svlékne …. ()

Lukoboss odpad!

Tak tady je úplně všechno špatně, naprosto konsternovanej jsem zůstal civět na tuhle katastrofu, protože postavit před kameru (NE)pěknou slečnu, která ani neumí mluvit, aby hodinu provázela stupidním pořadem, to je pořádná troufalost. No a když náhodou diváci slečnu nevyslíknou, sundá si oblečení na konci pořadu sama od sebe, tzn. naprosto to postrádá smysl.. Ufff ()

AngiS odpad!

Nevím co říct.. Několikrát mi to tu znělo jako doprovodná kulisa, abych tu nečuměla v tichu a tmě.. Ano, výborně se u toho bavím. Bavím se, jak někdo může být tak neskutečně blbej. A stejně je to odpad. ()

Paity odpad!

Přehlídka lokálních českých pornohereček se kroutí před televizí a točí kolem štěstí, abyste vyhráli foťák za 900 stovek, protelefonovali 1500,- a pohladili si mužské ego. ()

Bingos

-"Haló haló, kdo se k nám dovolal? Kdopoak chce ze mě ještě něco vyslíct?" -"Paní, já tu klidně provolám půl dne, ale nemohla byste si prosím dát tu podprsenku zpátky?" ()

Sekmen odpad!

I když se tam občas vyskytne obstojná "moderátorka" a člověk se někdy baví na účet volaného, tak to ani na tu jednu hvězdičku nemá! ()

ac3r odpad!

Občas tuhle žumpu člověk náhodně chytne před spaním, jednou jsem tam když soutěž začínala ze srandy volal, jelikož moderátorka furt plakala jak ji nikdo nevolá a znal odpověď na otázku za 5 tisíc. Samozřejmě vás nechají viset na drátě, kde vám vykládají nějaký rádoby erotický historky a žádný připojení do studia se neděje, i když moderátorka neustále pláče jak nikdo nevolá. Takže nejen brak pořad, ale i solidní habaďůra na vycucání peněz z lidí. Holky samozřejmě rozumu moc nepobraly, což člověk nemůže ani očekávat, ale nepobraly ani moc té krásy, takže se divím, že se na to vůbec někdo kouká. Hezký křišťálový odpad. ()

RipperJosh

Krása, když se poštěstilo a byla tam Jenni Gregg (děkovat nemusíte;) ) a nebo hrůza, když tam byl kdokoliv jiný:)) Takže celý pořad víceméně odpad, ale samotná Jenni to za mě vytahuje na 3 hvězdy:)) ()

RomeroIsGod odpad!

Tak tohle už je úplný dno. Vyžilý kozy (teď to myslím jako označení hloupé ženy, ne hrudníku), který maj svěšený kozy, přemlouvaj starý perverze, aby jim zavolali. A vyhráli nějakou píčovinku, eventuálně obnos pěnez, kterej jim sotva zaplatí účet za telefon. Hnus. 0% ()