Rusko,
2008
Hrají
Andrej Babenko
Nejlepší seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vadim Frančuk
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Michail Počtarjov
Nejlepší seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Vadim Volkov
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Kira Krejlis-Petrova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Kuchňa (2012) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vadim Guščin
Nejlepší seriály:
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Taťjana Tkač
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Místo akce neměnit! (1979) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jevgenij Sirotin
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Pjotr Semak
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Ruskin
Polsko
Nejlepší seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Leonid Alimov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
V síti CIA (2007) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anatolij Konďubov
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Jesenin (2005) (seriál)
Trockij (2017) (seriál)
Alexandr Udalov
Nejlepší seriály:
Ladoga (2014) (seriál)
Chožděnije po mukam (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Natalja Kruglova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Oleg Sokolov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Dmitrij Smirnov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Anna Antonělli
Sovětský svaz
Jevgenij Kuzmenko
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Marija Cvetkova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anton Babičev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)