Železný Golem

(TV film)
  • Česko Železné monstrum (více)

Bratři Jake a Ethan najdou ztroskotaný vesmírný satelit. Nalezený šrot seberou a prodají ho Earlovi do místní sběrny. Earl je kutil a rád staví ze šrotu obří sochy. Nyní pracuje na železném Golemovi pro místní oslavu. Získané části vraku použije při jeho výrobě. V městečku zatím nikdo netuší, že nalezené zbytky satelitu byly pokryty bakteriemi mimozemského původu. Železný Golem ožívá a ničí vše živé kolem sebe... (oficiální text distributora)

Hapretor

S podivem vtipné céčko na večerní uspání. Dialogy i herci/čky se dali vydýchat. Ani ten golem nebyl tak blbě udělaný. Jsou mnohem horší céčka na dobrou noc. ()

greenlord

jako komedie dobre, zvlaste jsem se bavil ke konci filmu, kdy se zjisti, ze iron invadera porazi pouze a jedine koralka:) jinak slatanina vseho mozneho dohromady ()

animario

"To ten mimozemskej maglajs,ten zabil šerifa!" Aneb pohádka o tom, jak zkorodovaný Optimus Prime ze šroťáku k zelenýmu slizu z ruskýho satelitu přišel... Kdyby to byl alespoň vtipnej nízkorozpočtovej slatter, tak budiž. Ale 5 metrovej robot zabíjející dotekem?! Proč teda 5 metrovej robot, proč ne třeba zahradní trpaslík? Všemu ovšem vévodí štamgast trapně bojující s oživlou sekerou antibakteriálním wc čističem.To fakt vtipný není,i když to vtipně zní. Odpad tomu nedám, protože mě to prostě fascinuje. ()

boul odpad!

Tv Barandov má v poslední době jen samý esa v rukávu.. minulou středu poslal do oběhu tuhle sračičku, u které jsem si myslel (spíš doufal), že už nikdy nic podobnýho neuvidím a ejhle, na svět přišel Iron Invader s vražednou sekyrou a zeleným výkalem co zabijí lidi.. jasně! Hiii Cánadá! ()

PenaPP

Člověk by řekl, že zkušení herci ze Stargate Paul McGillion a Kavan Smith nemohou hrát ve špatném sci-fi, ale tenhle film není opravdu nic moc. Sice už jsem viděl i mnohem horší, ale opravdu jej můžete s klidem vynechat. Na druhou stranu bych měl pochválit speciální efekty a animátory, protože Golem vypadal vcelku uvěřitelně :) ()

DominikCZE

Tyhle kanadský kraviny běží na domácím trhu na druhořadých kanálech během ranních hodin pracovních dnů. Je obdivuhodné, že je TV Barrandov vždy dokáže odněkud vyhrabat a někomu se to dokonce vyplatí dabovat :) ()

dustur odpad!

Ked som išiel do toho,tak som mal tušenie že to bude niaká blbost....,a bohužial som mal pravdu. Pre mňa zatial neznámy herci ale tento film je úplna nuda, dlhé vykecávanie ,akcie je tu málo...,ale inak miestami až velmi nudný film. Za mňa je to jednoznačne odpad... A velmi dúfam,že sa z týmto filmom už nestretnem...,lebo je to velká škoda času.....,to radšej si pustím niakú blbinku od Joea Landa alebo Adriana Paula..... Moje hodnotenie filmu,je.: odpad / 5 ()

Stejšn

Film je samozřejmě úplně dementní kokotina a ani celý komentář by nestačil na vypsání všeho, co je v něm špatně. Jednu hvězdičku si ale přesto zaslouží a to za obdivuhodné vizuální efekty. Na to že je to nízkorozpočtové béčko, a ještě ke všemu kanadské, vypadají triky skutečně dobře. A kvůli čemu jinému koukáme na sci-fi, než kvůli trikům, že? ()

moviefan4

Po dlhej dobe som si pozrel takéto B-čko a vôbec mi to nesadlo. Možno zato môže ten časový odstup od takýchto filmou ale už sa pri nich až tak nebavím. V tomto filme je sympatický iba začiatok potom už je to len nudná a sprostá záležitosť. Nudné,sprosté a odpudzujúce. 1* len za ten začiatok. ()

chaosteory

Jsem pro sepsat petici, aby se Kanada nepodílela na žádném filmu, ba co víc, aby žádný netočila. Pomalu se stává zvykem. že co je made in Canada, je šmejd. Iron Invader by nebyl zase tak špatný, kdyby si to autoři nespletli s "dalšími" Transfrndami, které ožívají po zásahu ruským satelitem, který kupodivu neožil po zasažení a spadl. Jestli tohle už není na vyhlášení války, věřte že tou hmotou jsou asi formeláci Fridrich und Fridrich, které pravděpodobně nasralo, že nedostali víza, a tak se rozhodli to vzít za Atlantik obklikou (a pak proč Rusům padají satelity). Naneštěstí se trefili asi do další javorové prdele, protože až na pár spasitelů světa, je mestěčko plné retardovaných imbecilů včele s šerifem, kteří se ochotně nechají obejmout od haldy šrotu. Co dodat. Když pominu, že děj vykrádá pro mě dobré filmy jako Chvění nebo Krvavou hostinu, dá se na to jednou odpoledne podívat, ale raději při tom nic nedělejte. ()

Farchio odpad!

Neuvěřitelná ubohost, s neuvěřitelně ubohými hereckými snahami o cosi. Ziller je ubožák a kdokoli mu svěří své peníze musí být choromyslný. Rozhodně to patří mezi nejhorší filmové počiny všech dob. Chce se mi zvracet, a to není pouze řečnické hodnocení!! ()

goauld

No je to neuvěřitelné, nevídané, neslýchané!!!! Ani Alenka, která se ocitla za zrcadlem, neměla tak rozevřenou tlamu dokořán, a očka vykulená jako já při sledování tohoto dílka. Někdy se marně sám sebe ptám, jak něco takového může NĚKDO sponzorovat.... Městečko je asi složeno z retardů, jejichž inteligence je rovno igelitové tašce. Jak jinak vysvětlit počínání, kdy místní pijan "zkouší" zlikvidovat mimozemským slizem oživlou sekyrku různými čističi a antibakteriálními přípravky, vždy se slovy "prý tohle zlikviduje ty bakterie"... Nakonec na to vylije celou flašku Jacka Danielse a.... sekyrka se začne rozleptávat.... No neskutečná kravina.... Inteligenci oplývá zajisté i hrdina filmu, který "monstrum" zklikviduje výbuchem, ač po chvíli zjistí - že to nepomohlo (jednotlivé díly se opět spojej dohromady, jako v Terminátorovi) tak to zkusí znovu... samozřejmě se stejným výsledkem... Naštěstí už došly propanbutan nádoby, takže jsme ochráněni dalšího a dalšího a dalšího pokusu o zničení..... Na závěr se dovíme, že na zlý mostra platí pouze chlast.... No to je přece logické ne??? :-) Takže - jedna hvezda za pokus o sci-fi.... ()