• Rodinný

Těžký zločin (2002)

Nalákal mne Morgan Freeman, hned na začátku jsem se pokusil odhadnout celý děj a povedlo se :D jsem rád že jsem nemusel být nervózní o vánocích :D

VALL-I (2008)

Kdyby neexistoval film Číslo 5 žije asi bych nesrovnával a asi bych hodnotil lépe. Jelikož wall-e je pro novou generaci, tak jsem se asi měl dívat z jiného úhlu ale bohužel mi to nejde.

Andělská tvář (2001)

Je zajímavé, že kdekoli hraje ta stará uječená kurva, tak to stojí za prd.

Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál) odpad!

Sesypáním dvou imaginárních gymnázií, vzniknul doopravdy odpad a také mé hodnocení se v něj mění.

Hranaři (2011)

Asi jsem nepochopil, nevím co si o tom mám myslet a nevím za co jednu hvězdu, asi za to, že je to film.

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Tento filmek, mě velice zaujal a bedlivě jsem hltal děj až téměř do konce, s očekáváním konce, hodného takovéhoto díla. Po celou dobu děje, jsem byl přesvědčován, že nelze nijakým spůsobem, zvrátit vyhlazení naší civilizace. To do té doby, než pan Reeves, po zjištění, že máme jakýsi cit, řekl.... Tak tedy ne! Jste zachráněni! A dvě hvězdy ze čtyř, kterými jsem chtěl hodnotit byly pryč.

Táta na plný úvazek (2004)

Ben Affleck a jeho pár hereckých výrazů, jako například údiv se zavřenou pusou, nebo údiv s otevřenou pusou. Ovšem když jsem viděl, jak ztvárnil smutek a pláč ze stráty milované osoby, tak jsem se musel smát a to asi nebyl tvůrcův záměr. Od té chvíle už jsem nedokázal sledovat děj filmu a věnoval jsem se pouze hereckým výkonům a dospěl k názoru, že ona malá holčička, jeho dcera, podala daleko lepší herecký výkon, než hvězdný Ben. Ústřední postava, by asi neměla podat nejslabší výkon z celého hereckého obsazení.

V peřině (2011)

Prazvláštní to slátanina.

Rodina Addamsova (1964) (seriál)

Absolutní klasika, bez komentáře.

Den poté (2004)

Zdá se mi, že lépe natočit film na toto téma, se asi nedá. Hůře nežli dvoudílný ICE také ne.