poster

Neobyčejný život Timothyho Greena

 • USA

  Odd Life of Timothy Green, The

 • Slovensko

  Neobyčajný život Timothyho Greena

 • Velká Británie

  Odd Life of Timothy Green, The

Komedie / Drama / Fantasy / Rodinný

USA, 2012, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • FFilipCZ
  *****

  Překrásný film, který mi na tváři vyčaroval úsměv. Timothy byl zlatej a hlavně naprosto bezkonkurenčně 100% skvěle herecky zahraný. Dovolím si přidat ještě jednu * navíc, protože už to je sakra dlouhá doba, kdy jsem viděl nějaký opravdu hezký film, který jsem si užil.(9.12.2012)

 • nunka
  ***

  Rodinný príbeh prerozprávaný úplne banálnym spôsobom s roztomilým Timothym v popredí. Všetky zážitky a dobrodružstvá sú síce milé, no nestačia na to, aby niečim originálnym zaujali. Zvlášť ak Vám celú dobu idú na nervy prehrávajúci Jennifer Garner a Joel Edgerton.(19.3.2013)

 • ivishka
  *****

  Přesně tak podivně jako vyrostlo ze země v zemi také zmizelo. Perfektní fantasy příběh co vezme dech snad každému snílkovi jako jsem já :-). Zažila jsem pouze párkrát, že se ve filmu objevil i perfektní dětský herec, kterému jsem věřila úplně vše a také asi poprvé co za poslední dobu vychvaluji film od disney a ne jen díky příběhu, atmošce, hudbě a hercům ale také díky kameře - detailní záběry naprosto perfektní! Jenn Garner patří mezí mé oblíbenkyně na které nedám dopustit a opět se mi potvrdilo moje tušení. Škoda, že existuje spousta podobných párů(i stejného pohlaví), kteří by si také zasloužili adoptovat prcka a málokdo z nich má takové štěstí jako tihle dva ve filmu.(20.1.2013)

 • Dzeyna
  *****

  Vynikající! Naprosto mě to pohltilo do děje a dokonce mi málem ukápla slza, opravu mě to hodně dostalo. Dlouho jsem nezažila tak emotivní a přitom příjemný snímek. Na jednu stranu se mi chtělo brečet a na druhou smát, opravdu mě to celou rozpoložilo do takového stavu, že ani nevím, jaké emoce cítím. A nápad celého filmu je geniální, tomu se nedá nic vytknout, stejně jako celý příběh. Ale nejvíce mě stejně překvapil Cj Adams, jeho výkon byl briliantní a neměl vůbec žádnou chybu, šlo si ho pouze oblíbit. Tleskám!(22.1.2013)

 • joehot
  ****

  Další z filmů, jehož přijetí se odvíjí od divákovy povahy. Přistoupíte-li na jeho sentimentalitu, nemůžete si tuhle pohádku pro dospělé neoblíbit. Milý, i přes svou fantasy zápletku civilní, se sympatickými herci (včetně hlavního dětského hrdiny) a několika naznačenými jímavými metaforami. Bohužel však potenciál rodinného dramatu nepřekračuje onu pohádkovou rovinu a zamrzí absence trochu hlubšího scénáře - pak by šlo o plnorancovou podívanou.(12.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace