poster

Neobyčejný život Timothyho Greena

 • USA

  Odd Life of Timothy Green, The

 • Slovensko

  Neobyčajný život Timothyho Greena

Komedie / Drama / Fantasy / Rodinný

USA, 2012, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Crawler-D
  **

  Disneyho kýč pro rodiče. Přispívá tomu nulové rozvinutí zápletky s tím, že najednou se objeví dítě ve světě posedlém registrací všeho a že to dítě přeskočilo část dospívání a odlišně musí chápat svět. Film, který má zanechat dobrý pocit v jednotlivých scénách, v nichž pozitivně zapůsobí Timothy na nějaké osoby, ale celkově nic moc.(7.8.2013)

 • Boogeyman
  **

  Přecitlivělý kýč se tak vehementně snaží být feelgood, až je feelbad, neboť v některých scénách s Timothyho rodiči je člověku skutečně trapně. Titulní hrdina je výborně obsazen, stejně jako jeho drsňácká kámoška, ale hysteričtí dospěláci to kazí....a mimochodem, on by opravdu někdo chtěl takové superultramilující rodiče? Ještěže se Timothy nedočkal puberty, to by je musel asi oba zastřelit.(26.11.2012)

 • ivishka
  *****

  Přesně tak podivně jako vyrostlo ze země v zemi také zmizelo. Perfektní fantasy příběh co vezme dech snad každému snílkovi jako jsem já :-). Zažila jsem pouze párkrát, že se ve filmu objevil i perfektní dětský herec, kterému jsem věřila úplně vše a také asi poprvé co za poslední dobu vychvaluji film od disney a ne jen díky příběhu, atmošce, hudbě a hercům ale také díky kameře - detailní záběry naprosto perfektní! Jenn Garner patří mezí mé oblíbenkyně na které nedám dopustit a opět se mi potvrdilo moje tušení. Škoda, že existuje spousta podobných párů(i stejného pohlaví), kteří by si také zasloužili adoptovat prcka a málokdo z nich má takové štěstí jako tihle dva ve filmu.(20.1.2013)

 • heyda
  *****

  Většinou jsem vůči takovým přesládlým rodinným filmům imunní. Ale tady bylo tolik krásných momentů, že ty trapné ztratily úplně význam a zbyl jen příjemný hřejivý pocit tam někde uvnitř. 90%(8.1.2014)

 • Dzeyna
  *****

  Vynikající! Naprosto mě to pohltilo do děje a dokonce mi málem ukápla slza, opravu mě to hodně dostalo. Dlouho jsem nezažila tak emotivní a přitom příjemný snímek. Na jednu stranu se mi chtělo brečet a na druhou smát, opravdu mě to celou rozpoložilo do takového stavu, že ani nevím, jaké emoce cítím. A nápad celého filmu je geniální, tomu se nedá nic vytknout, stejně jako celý příběh. Ale nejvíce mě stejně překvapil Cj Adams, jeho výkon byl briliantní a neměl vůbec žádnou chybu, šlo si ho pouze oblíbit. Tleskám!(22.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace