Seznam smrti

Zoznam smrti

(festivalový název)

Drama / Horor / Krimi / Psychologický

Velká Británie, 2011, 95 min

MINULOST JE PRYČ A BUDOUCNOST TU JEŠTĚ NENÍ....... /// Divnej film, kterej má zajímavý pasáže, občas hutnou atmosféru, celkem odsejpá a přesto, že jsem z toho ,,kokot“, nedovolím si napsat, že by to bylo nezajímavý. Spíš šílený, (trochu) krvavý a taky překvapivý. Seznam chlapů co nedělali správný věci není nikterak dlouhej, ale všechno je tak ďábelsky rozprcaný a podivný....možná mi něco uniklo, ale že bych se zpětně vydal hledat všechny indicie – to fakt nehrozí. Každopádně se připravte na neobyčejnej .... (co??? Zážitek? Film?) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Baví mě klepat kladívkem do kolínka, ručičky, hlavičky.... 2.) Normální filmy nejsou pro mě. 3.) Thx za titule ,,Phil cze“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ *(11.1.2012)

• LihO

Nezáživné, predvídateľné, obsahujúce pár slabých záberov s krvou, ktoré nikoho nevystrašia. Vďaka aspoň za švédske spestrenie v obsadení ;)(5.1.2012)

Mrazivý polo-dokument o tom, co všechno se může posrat při úplně obyčejné zakázce nájemného assasína. Nízkorozpočtové, notně dramatické, a zatraceně napínavé. All the time.(9.1.2012)

Až poslední dvacetiminutovka stála za něco. Když se dva hlavní herci dostali k rituálu, tak se Kill List trochu rozjel. Hudba k těm scénám v chodbách byla skvělá a naháněla mi strach. Jak se často u hororů téhož typu stává, rozjezd přijde pozdě. Hodnocení samozřejmě o něco pomůže už díky závěru, který se povedl... 5/10 = 50%(2.1.2012)

(3,5*)(4.7.2011)

• - Natáčení trvalo 18 dní. (Rob Roy)

• - Duha, která se objeví ve filmu, je skutečná. Původně se měla podle scénáře zobrazit v jiné scéně, ale díky této náhodě se štáb rozhodl ponechat duhu tak, jak byla zachycená. (Jigvell)