poster

Seznam smrti

 • Velká Británie

  Kill List

 • Slovensko

  Zoznam smrti

  (festivalový název)

Horor / Krimi / Psychologický / Thriller

Velká Británie, 2011, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • xxmartinxx
  ***

  Přesně tenhle typ filmů mám rád, takže bych čekal, že se mi Kill List bude velmi líbit. Ale nelíbí a já vlastně vůbec nevím proč, protože je tu všechno to, co na tomhle typu filmů oceňuju - nepoddajnost, nezařaditelnost a filmařská zručnost neobětovaná mainstreamovým nebo artovým ambicím. Můžu vlastně ten film jenom pochválit, jak je v něm všechno super, krom toho, že mě to vlastně vůbec nezajímalo.(5.3.2014)

 • Cival
  *****

  Eyes Wide Shut pro drsňáky. Psychoanalytická drasťárna, která nejdřív mate tělem, a pak funguje zároveň jako kriminálka s hororovými prvky, i jako terapeutická metafora o krizi jednoho nezaměstnaného tatíka.(8.7.2011)

 • gogo76
  ***

  Dosť dlho sa film rozbieha a divák vôbec netuší, čo má očakávať. Manželstvo v kríze, spoločná večera s priateľmi, potom zrazu šokujúca vyvražďovačka. Niektoré zábery sú fakt drsné, tá s kladivom až priveľmi. Body kvôli týmto šokujúcim scénam filmu určite pridávať nebudem. Beriem ten spôsob kľudného rozprávania príbehu, aby vás režisér v zápätí šokoval, ale ak má byť podľa tvorcov celý záver nejakou pointou, tak to veľmi nevyšlo. Prišla mi pritiahnutá za vlasy, úplne prázdna a celý film v postate tak nejako o ničom. Parťák hlavného hrdinu mi celý čas pripomínal herca Tima Rotha. Skôr priemer. 60%.(7.8.2012)

 • niethustra
  *****

  Jako vášeň, která hasne v kouři, namačkaná bez ostychu, v zástup živočichů, jako jas dálkových světel, jako nad talířem večer mi mizíš. A mizíš někde dávno, jsi láska, co mě škrtí, já na pokraji smrti, ve svém paralelním světě toužím po odvetě a křičím. Slova jsou jen kapky deště a voláš, ať prším ještě. Slova jsou jen kapky deště a voláš. Slova jsou jen kapky deště a voláš, ať prším ještě. Slova jsou jen kapky deště... No, tak tohle byla úplně jiná písnička.(3.11.2014)

 • Tomco
  ****

  To bol teda nárez! Úprimne, nerozumiem tomu nízkemu priemernému hodnoteniu tu na CSFD. Dajte tomu šancu. 80%(10.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace