poster

Seznam smrti

 • Velká Británie

  Kill List

 • Slovensko

  Zoznam smrti

  (festivalový název)

Horor / Krimi / Psychologický / Thriller

Velká Británie, 2011, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pluhy
  ****

  Stará hudruje, že si nemá z čeho koupit blůzičku v HáeMku, zatím co vy si válíte šunky přes půl roku v obýváku a chlemtáte lahváče a brebentíte, že práce není. Mohlo by se zdát že Kill List je hořkosladká komedie z českého činžáku, jenže není tomu tak. V tu chvíli totiž přichází na řadu kladivo, rozkřupané čéšky, prostřelená lebka a Ben Wheatley v jeho multižánrové vyvraždovačce ukazuje, že se peníze dají vidět opravdu různě.(6.10.2015)

 • Fr
  ***

  MINULOST JE PRYČ A BUDOUCNOST TU JEŠTĚ NENÍ....... /// Divnej film, kterej má zajímavý pasáže, občas hutnou atmosféru, celkem odsejpá a přesto, že jsem z toho ,,kokot“, nedovolím si napsat, že by to bylo nezajímavý. Spíš šílený, (trochu) krvavý a taky překvapivý. Seznam chlapů co nedělali správný věci není nikterak dlouhej, ale všechno je tak ďábelsky rozprcaný a podivný....možná mi něco uniklo, ale že bych se zpětně vydal hledat všechny indicie – to fakt nehrozí. Každopádně se připravte na neobyčejnej .... (co??? Zážitek? Film?) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Baví mě klepat kladívkem do kolínka, ručičky, hlavičky.... 2.) Normální filmy nejsou pro mě. 3.) Thx za titule ,,Phil cze“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ *(11.1.2012)

 • TheRaven
  ****

  Začátek jako klasický britský thriller, později se to však trochu zvrtne. Hutná, drsná a syrová podívaná, která mi bude v hlavě ležet ještě dlouho, minimálně, dokud jí nepodlehnu znovu.(4.1.2015)

 • niethustra
  *****

  Jako vášeň, která hasne v kouři, namačkaná bez ostychu, v zástup živočichů, jako jas dálkových světel, jako nad talířem večer mi mizíš. A mizíš někde dávno, jsi láska, co mě škrtí, já na pokraji smrti, ve svém paralelním světě toužím po odvetě a křičím. Slova jsou jen kapky deště a voláš, ať prším ještě. Slova jsou jen kapky deště a voláš. Slova jsou jen kapky deště a voláš, ať prším ještě. Slova jsou jen kapky deště... No, tak tohle byla úplně jiná písnička.(3.11.2014)

 • ricci.s
  ***

  Sadlo, nesadlo? :) Tak pol na pol, nebola to moja šálka kávy. Podobný prípad ako A Horrible Way to Die, možno ešte o triedu lepší. Nie že by tieto filmy nejako extra súviseli, ale jednú vec majú spoločnú. Celú dobu sa nič nedeje, je to ukecané, a ide skôr o vykresľovanie jednotlivých charakterov, pričom všetky tie vzťahy sa tam riešia viac, ako by bolo nutné. OK, sem tam nejaká pekná vraždička, brutalitka, rozmlátenie lebky kladivom, o stenu, pekné. Ale je toho málo, a vlastne to ani nepripomína horor, aký si od toho predstavujem. Takže pre mňa osobne nuda. No a potom príde parádny, odzbrojujúci záver.(25.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace