Seznam smrti

(festivalový název)

Horor / Krimi / Psychologický / Thriller

Velká Británie, 2011, 95 min

• LihO

Nezáživné, predvídateľné, obsahujúce pár slabých záberov s krvou, ktoré nikoho nevystrašia. Vďaka aspoň za švédske spestrenie v obsadení ;)(5.1.2012)

[46. MFF KV 2011](12.9.2011)

MINULOST JE PRYČ A BUDOUCNOST TU JEŠTĚ NENÍ....... /// Divnej film, kterej má zajímavý pasáže, občas hutnou atmosféru, celkem odsejpá a přesto, že jsem z toho ,,kokot“, nedovolím si napsat, že by to bylo nezajímavý. Spíš šílený, (trochu) krvavý a taky překvapivý. Seznam chlapů co nedělali správný věci není nikterak dlouhej, ale všechno je tak ďábelsky rozprcaný a podivný....možná mi něco uniklo, ale že bych se zpětně vydal hledat všechny indicie – to fakt nehrozí. Každopádně se připravte na neobyčejnej .... (co??? Zážitek? Film?) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Baví mě klepat kladívkem do kolínka, ručičky, hlavičky.... 2.) Normální filmy nejsou pro mě. 3.) Thx za titule ,,Phil cze“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ *(11.1.2012)

Přesně tenhle typ filmů mám rád, takže bych čekal, že se mi Kill List bude velmi líbit. Ale nelíbí a já vlastně vůbec nevím proč, protože je tu všechno to, co na tomhle typu filmů oceňuju - nepoddajnost, nezařaditelnost a filmařská zručnost neobětovaná mainstreamovým nebo artovým ambicím. Můžu vlastně ten film jenom pochválit, jak je v něm všechno super, krom toho, že mě to vlastně vůbec nezajímalo.(5.3.2014)

• liskam

Celý film jsem si říkal jo jo, zas jeden příběh, který se točí kolem nájemnejch zabijáků, (ano, jeden z nich je trošíčku psychopat.) ale i to se dalo čekat. prostě mi z toho vylezla taková ta průměrná záležitos, na kterou divák relativně rychle zapomene, protože takovýchhle filmů viděl spoustu. Hohle si zřejmně mysleli i výrobci tohohle filmu, taky je to tak trochu nudilo, tak si zřejmně řekli, "dáme tomu trochu jinej (nadupanej) konec" přidali jednu ženskou postavu a s posledních 10 minut změnili. Díky tomu se z krimi/thrilleru stal i (horor) i když z hororu tam není z hola nic. A navíc se z téhle průměrné zábavy stala nesmyslná kravina. Takže, tady máme krásný příklad, jak pěhen 10 posledních minut dokurvit celej film. Za mě 40%(6.10.2012)