poster

William a Kate (TV film)

 • USA

  William & Kate

 • Slovensko

  William a Kate: Kráľovský príbeh lásky

Životopisný / Drama

USA / Velká Británie, 2011, 86 min

 • sallyann
  ***

  No dobře, je to kýč. Ale dnešní svatba mě zkrátka naladila na romantickou vlnu, takže dám za 3 * Navíc ten herec je fešák :D(29.4.2011)

 • Pethushka
  ****

  Nemůžu si pomoct, ale královské filmy dnešní doby miluji. Ta vznešená atmosféra, nevšední činnosti, které královská rodina dělá..to mě fakt bere. Není na tom nic uměleckého a jistě je to i kýčovité, ale já to hltám. Williama nám pěkně vyhezčili.(29.4.2011)

 • POciSEM
  odpad!

  Na cokoliv ten kluk sáhne se promění ve zlato.Ale no tak.Tohle vlezprdelkovství se mi příčí sledovat(26.7.2013)

 • Dado513
  *

  Asi nikoho neprekvapí tak moje, ako aj celkové hodnotenie, aké tento film má. Nejedná sa totiž o snímok, ktorého cieľom by bolo ohúriť svojim rozpočtom, scenárom, hudbou, hereckými výkonmi alebo čo i len konkurovať žánrovo podobným filmom. Je to vlastne len jednoduchá blbosť, ktorá chce najmä ukázať, aká bola cesta lásky nasledovníka britského kráľovského trónu a jeho manželky. A pokiaľ film neklame, čo by rozhodne od jeho tvorcov nebolo pekné, najmä keď aj v samotných profiloch na IMDb i tu má napísané v kolónke žáner okrem iného aj životopisný, odpoveď je jasná - ich cesta bola nudná a gýčová. (20%)(6.8.2012)

 • pakobylka
  *

  Vážení přátelé ... díky neočekávané změně programu v souvislosti s očekávaným narozením "malého prince" v Británii jsem dostala jedinečnou příležitost shlédnout tento vpravdě nepřehlédnutelný "životopisný" (?!?) filmový skvost - neboť jakési nanejvýš trapné nedopatření (způsobené patrně zvýšenou sluneční aktivitou) zapříčinilo, že jsem včas neodešla od televizní obrazovky. Nemůžu říct, že bych měla nějak významně kladný vztah k aristokracii - ale taky nevidím žádný zvláštní důvod k radosti, pokud se snímek bezostyšně (a především dosti uboze) přiživuje na všeobecké pozornosti, které se v roce 2011 dostalo britské královské rodině u příležitosti svatby prince Williama s "neurozenou", leč půvabnou Kate. Ale ... čistě mezi námi: V životě se vám můžou přihodit DALEKO horší věci, než že o vás nějaký (ne)umělec natočí úplně blbý film.(25.7.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace