William a Kate (TV film)

William a Kate: Kráľovský príbeh lásky

Životopisný / Drama

USA / Velká Británie, 2011, 86 min

• MM_Ramone

Jeho královská výsosť princ William Arthur Philip Louis, vojvoda z Cambridge, gróf zo Strathearnu, barón z Carrickfergusu, rytier Podväzkového rádu, magister umenia a prezident Britskej futbalovej asociácie je nejstarší syn Charlesa, princa z Walesu a jeho prvej manželky, tragicky zosnulej, princezny Diany. William je právoplatný dedič britského trónu. 29. apríla 2011 sa oženil so svojou dlhoročnou priateľkou, spolužiačkou z Univerzity v St.Andrews, Katte Middelton. Tak sa z obyčajnej, neurodzenej dievčiny z Readingu stala Jej kráľovská Výsosť vojvodkyňa z Cambridge. Ich svadba bola pre celú Veľkú Britániu významnou, veľkolepou udalosťou. Narýchlo spichnutý televízny film „William a Kate“ má byť akože verným prerozprávaním príbehu ich prehlbujúcej sa lásky. **(7.8.2012)

Náhodou... zas tak špatné to nebylo. Až mě to překvapilo. Jasně... je to tuctový film, ale příjemný a odpočinkový. Nemám problém. 3*(22.7.2014)

• DruidKarel

1028. hodnocený film: Byl to den, kdy se ženil princ a bral si krásnou dívku, která byla jeho dlouholetou přítelkyní. Přímý přenos byl asi tisickrát lepší než tenhle film, který bylancuje nad propastí mezi odpadem a 1*. Nakonec se však přikloním k 1*, neboť film nepůsobil nijak megalomansky. Rozhodně jej už ale nechci nikdy vidět. 1*(30.4.2011)

• Susinnon

děs-běs, hrôza.... horších hercov už nemohli vybrať? Aj bez toho už mám zlú náladu(29.4.2011)

Keby som si tento film nepozrel v deň narodenia ratolesti tohto krásneho pádu, a keby som nemal tak rád životopisné filmy, asi by hodnotenie vyzeralo úplne inak. Ale jednoducho si musíte uvedomiť, že takýto film nemôže byť žiadny geniálny film, ktorý bude letieť v kinách... 60%.(24.7.2013)