William a Kate (TV film)

William & Kate

William a Kate: Kráľovský príbeh lásky

Životopisný / Drama

USA / Velká Británie, 2011, 86 min

Příjemná a možná trochu přeslazená romance o tom, kterak si princ našel svou princeznu. Jenže já (včetně mých holek doma) mám královskou rodinu hodně rád. A proto se mi i tento film prostě líbil. PS: Dobrá byla pasáž v domě Kateiny rodiny. Já osobně bych byl velmi hrdý na to, že u mě doma byl na návštěvě sám člen královské rodiny.(17.9.2015)

Kýč, klišé, spousta hloupostí, ale tak nějak jsem si u toho odpočinul. Taky co hodnotit, když příběh je předem daný a sám o sobě vybízí přesně k prvně uvedenému. Navíc to v televizi chytře zařadili v době, kdy je téma těch dvou poděckách aktuální, no, chytil jsem se (poprvé a naposledy, ale bez zívání).(12.8.2013)

• BluT

Hrozně natočená ulepená "telenovela", kterou zachraňuje aktuální téma a pěkný prostředí. Dialogy naprosto otřesný, herecký výkony přinejlepším průměrný a celkový dojem nijaký. Ale na to jaká to je rychlokvaška, tak to asi mohlo dopadnout i hůř. 40%(2.5.2011)

• *Elfík*

Popravdě řečeno, čekala jsem.....horší. Vlastně to nebylo tak strašné. Ale jak už tu píší ostatní uživatelé, scénář příšerný! Nejhorší scéna byla, jak si Wiliam povídal se svým otcem. Co to je krucinál za herce?? Jeho další větu jste mohli předpovídat a bohužel tam byly všechny....Na druhou stranu, hlavní ,,hrdinové'' s velice podobali Willovi a Kate. A ještě ke konci. Tvůrci zřejmě potřebovali natočit film bleskovou rychlostí, proto se mi zdá závěr filmu useknutý.(30.4.2011)

• Dado513

Asi nikoho neprekvapí tak moje, ako aj celkové hodnotenie, aké tento film má. Nejedná sa totiž o snímok, ktorého cieľom by bolo ohúriť svojim rozpočtom, scenárom, hudbou, hereckými výkonmi alebo čo i len konkurovať žánrovo podobným filmom. Je to vlastne len jednoduchá blbosť, ktorá chce najmä ukázať, aká bola cesta lásky nasledovníka britského kráľovského trónu a jeho manželky. A pokiaľ film neklame, čo by rozhodne od jeho tvorcov nebolo pekné, najmä keď aj v samotných profiloch na IMDb i tu má napísané v kolónke žáner okrem iného aj životopisný, odpoveď je jasná - ich cesta bola nudná a gýčová. (20%)(6.8.2012)