William a Kate (TV film)

William a Kate: Kráľovský príbeh lásky

Životopisný / Drama

USA / Velká Británie, 2011, 86 min

• strelenaL

Nenadchne a neurazí. Ale chtělo by to trochu víc podkladů než jen bulvární kauzy (viz.Waity Katie).(6.5.2011)

• Vitason

Vykonstruovaná a účelová rychlovka, která dokazuje, že vydělávat se dá opravdu na všem. Ale věřím tomu, že v den, kdy si princ William s Kate řekli své ,,ano", tento skvost běžel na televizních obrazovkách v různých zemích po celém světě. Dvě hvězdičky dávám za solidní herce a fakt, že jsem to čekal mnohem horší a to i přesto, že se jedná o prachobyčejný a zřejmě ničím nepodložený bulvár. Film brzy ztratí hodnotu.(2.5.2011)

• DruidKarel

1028. hodnocený film: Byl to den, kdy se ženil princ a bral si krásnou dívku, která byla jeho dlouholetou přítelkyní. Přímý přenos byl asi tisickrát lepší než tenhle film, který bylancuje nad propastí mezi odpadem a 1*. Nakonec se však přikloním k 1*, neboť film nepůsobil nijak megalomansky. Rozhodně jej už ale nechci nikdy vidět. 1*(30.4.2011)

• The Viper

Ze svatby jako by každý dělal něco furt. Jako by byli víc než my ostatní lidi. Film je ukrutná nuda a s prominutím, debilní sračka.(29.4.2011)

• Vědma

Tohle je naprosto průhledný bulvární pokus vydělat na královské rodině, protože proč by se mělo točit něco, co se vlastně zrovna děje a není to dokument? (mimochodem William není přímo ošklivý, ale takový fešák teda taky ne.)(13.4.2015)

• - V Anglii byl film vysílán v den svatby prince Williama a Kate. (AngelusCZ)

• - Matku Kate (Camilla Luddingto) hraje Serena Scott Thomas, která si již dříve zahrála princeznu Dianu ve filmu Diana: Her True Story (1993). (R´Hell)