poster

William a Kate (TV film)

 • USA

  William & Kate

 • Slovensko

  William a Kate: Kráľovský príbeh lásky

Životopisný / Drama

USA / Velká Británie, 2011, 86 min

 • freddy
  ***

  Přesně jeden týden uběhl od velkolepé svatby prince Williama a jeho snoubenky Kate Middleton a týden také uběhl od doby, kdy jsem tento film viděl. Svatba byla nádherná a velkolepá a já jsem si ji u televizní obrazovky opravdu užil. Film jsem bral jako takovou příjemnou tečku za celou touto událostí a jako dovětek ke královské svatbě na mě zapůsobil naprosto úžasně, zkrátka to bylo příjemné zakončení netradiční události. Samozřejmě film má i své mouchy, je to přece jen televizní film, což s sebou logicky přináší obsazení méně známých herců, pokud možno co nejméně nákladný scénář a v tomto případě navíc i snahu natočit film co nejrychleji tak, aby byl hotový ještě před královskou svatbou. A jelikož jsem už několik filmů od společnosti Lifetime viděl, tak jsem byl připravený na to, že film nebude oplývat nějakými výraznými kvalitami, a asi i proto jsem si to dokázal užít. Zkrátka jsem dokázal předvídat, co mě asi v tomto filmu čeká, a tak jsem se nemusel zabývat ničím jiným než příběhem samotným, který byl téměř jako z pohádky, a o to příjemnější je zjištění, že film byl natočen podle skutečnosti. Já jsem s výsledkem relativně spokojený, zkrátka další typický průměrný TV film od společnost Lifetime, který ode mne získává tři hvězdy.(6.5.2011)

 • Elleannie
  ****

  Nevím, jestli je tenhle film opravdu zcela životopisný nebo napůl vymyšlený, protože jsem jejich vztah nijak zvlášť nesledovala, ale vím, že se opírá o pravdivé základy. Takže jelikož nevím detaily jejich vztahu, nemůžu to soudit z hlediska pravdivosti. Film se mi líbil, nepřišel mi přehnaný ani příliš dlouhý a pitvající se ve skandálech, herci byli taky dobří. Sice mi přišlo, že přechod od kamarádství k lásce byl zachycen až moc rychle a ne moc výrazně (u Williama), ale možná to tak bylo i ve skutečnosti nebo jsem ten hlavní okamžik prostě jenom nepostřehla.. Každopádně to pro mě byla příjemná podívaná:-)(3.5.2011)

 • SexyAjinka
  odpad!

  Tak já jsem na to narazila úplnou náhodou, jak to taky jinak bývá u takovéhoto filmu, že. No a nestačila jsem se divit. Já si nemyslím, že by TV film musel být vždy špatný, už jsem zažila i velmi milá překvapení v této podobě. No ale tohle mě dostalo. Nejen, že hlavní hrdinové se moc nepodobali slavnému královskému páru, já hlavně nerozumím tomu, kde režisér a scénárista nabyli dojmu, že znají jejich osobnost a chování. Protože se mi vůbec nelíbilo podání hlavní představitelky, ani ji nebudu jmenovat - nezaslouží si to, která hrála Kate. Nemyslím si, že zrovna ona by byla sebestředná, namyšlená, afektovaná a vůbec "pruda ženská", která v sobě záhy, jako zázrakem, objeví velmi obětavou a ochotnou družku. No o dalších postavách nemá smysl mluvit, vůbec je fakta nezajímala ba ani to, jak královskou rodinu vnímá svět. Tomu kdyby se chtěli přizpůsobit, tak bych tomu tak nějak rozuměla. Tohle je vážně "skvost", který by se měl pouštět jako odstrašující příklad na každé umělecké škole!!(15.4.2012)

 • Zíza
  odpad!

  Ale no tak, to si snad někdo dělá legraci. Princ a princezna a jejich hollywoodské seznámení, rozchod i zasnoubení. Prostě film se mi nelíbil a dalo by se říct, že jsem některými částmi byla dost znechucená.(29.4.2011)

 • Tommassi3
  odpad!

  ( POZOR !! OBSAHUJE SPOILERY !! ) What the fuck ?? Shit exactly !! Mark Rosman mě dokonale přesvědčil, že je naprostý idiotský břídil a diletant, když natočil tu největší sračku, jakou jsem za poslední dlouhá léta viděl, a ještě si dovolil jí označit nálepkou životopisná !! Předně bych se chtěl přiznat, že nic britského mi většinou není cizí, snímky s prvky biografie patří k mým oblíbeným a ( filmové ) romantice jsem se nikdy ani v nejmenším nebránil !! Což samozřejmě vyvolalo moji zvědavost a zájem o tento pseudofilm !! Herecké obsazení se vymyká chápání člověka se špetkou vkusu, když ani jeden zde zobrazený člen královské rodiny v sobě nemá ani zbla charismatu, natož aby alespoň vzdáleně připomínal někoho, z něhož cítíte důstojnost, noblesu či pověstný aristokratický britský šarm !! Skutečný princ Charles jistě není žádný krasavec, ale uznejte sami, že i náš pan kníže Schwarzenberg by byl lepší volbou než ta chabá atrapa Ben Cross !! O Evers-Swindellovi raději ani nebudu mluvit !! Mezi představiteli Kate a Williama byste byť jen náznak jakékoli chemie či citu hledali opravdu marně, protože ve filmu něco podobného naprosto chybí, takže tu o nějaké kýčovité romanci, kterou bych s přehledem překousl, nemůže být ani řeč !! Scénář jako by vypadl z přílohy nedělního vydání Blesku a ty naprosto nelidské šroubované dialogy mistrně slátala snad sama královna české ubohosti a sebeneúcty Iveta Bartošová !! Copak si myslíte, že dnes, či v jakékoli jiné době v našem vesmíru, takhle někdo mluví ?? Napadlo tvůrce tohoto monstra hodícího se leda tak do drtičky odpadu či skartovačky, že ho budou sledovat lidé ?? Nebo to měl být původně svatební dar pro pobavení již zmiňovaného páru ?? Myslíte, že ať už Will či Kate běžně denně listovali stránkami všech těch bulvárních plátků, jak to tu bylo "šikovně" nastíněno ?? Pokud ano, a já se pletu, osobně zajedu za panem Rosmanem s pokornou omluvou a autogramem od Ivety !! ;) No, zcela vážně musím říct, že mě již dlouho nic tak neznechutilo jako sledování tohoto výblitku choré mysli, který byl točen s jediným cílem, a to nabídnout divákovi / čtenáři bulváru ve vhodnou dobu dané téma a to ještě navíc v typicky tupém nesofistikovaném americkém vydání, protože Američan snese vše a stejně neví..tak co se tím trápit, že ?! Peníze nesmrdí a ona si tahle, s prominutím, ubohá ultrapíčovina své fanoušky jistě najde !! Omlouvám se a raději odcházím sledovat záznam z jednání Poslanecké sněmovny..;)(25.7.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace