William a Kate (TV film)

William & Kate

William a Kate: Kráľovský príbeh lásky

Životopisný / Drama

USA / Velká Británie, 2011, 86 min

Kýč, klišé, spousta hloupostí, ale tak nějak jsem si u toho odpočinul. Taky co hodnotit, když příběh je předem daný a sám o sobě vybízí přesně k prvně uvedenému. Navíc to v televizi chytře zařadili v době, kdy je téma těch dvou poděckách aktuální, no, chytil jsem se (poprvé a naposledy, ale bez zívání).(12.8.2013)

• *Elfík*

Popravdě řečeno, čekala jsem.....horší. Vlastně to nebylo tak strašné. Ale jak už tu píší ostatní uživatelé, scénář příšerný! Nejhorší scéna byla, jak si Wiliam povídal se svým otcem. Co to je krucinál za herce?? Jeho další větu jste mohli předpovídat a bohužel tam byly všechny....Na druhou stranu, hlavní ,,hrdinové'' s velice podobali Willovi a Kate. A ještě ke konci. Tvůrci zřejmě potřebovali natočit film bleskovou rychlostí, proto se mi zdá závěr filmu useknutý.(30.4.2011)

• Caminzind

Nebylo to zlé. Ale nejsem ženská, proto asi nemám potřebné rozlišovací schopnosti pro srovnání s jinými typologicky podobnými opusy ženské televizní kultury. :P(30.4.2011)

• Shr1nK

Blbina... 10%(5.5.2011)

Roztomilé, překvapivě koukatelné, místy vtipně kýčovité... v celkovém kontextu poměrně příjemné. (A filmový William minimálně nezačal plešatět!)(29.4.2011)

• - Matku Kate (Camilla Luddingto) hraje Serena Scott Thomas, která si již dříve zahrála princeznu Dianu ve filmu Diana: Her True Story (1993). (R´Hell)

• - V Anglii byl film vysílán v den svatby prince Williama a Kate. (AngelusCZ)