Sympatická Angélique nastupuje do malé firmy vyrábějící čokoládu. Se svým šéfem Jeanem-René má společnou nejen lásku k této pochoutce, ale také velkou nesmělost. Dokáže jejich láska překonat strach ze všeho? (TV Prima)

laik_60

Veľmi príjemná nie bláznivá skôr jednoduchá (taká akurát) francúzska komédia, o tom ako sa dvaja plachí introverti a zároveň špecialisti na čokoládu napriek všetkým svojim nedostatkom napokon zblížia. A ja si idem dat tabuľku horkej čokolády, čo schovávam pred zvedavými deťmi. A názov ? Český názov nie je veľmi správny na čokoláde sa hodnotí skôr chuť ako vôňa, Kto neverí nech si kúpi belgickú horkú čokoládu a ochutná. ()

Wormboy

Krasne jednoduchy a vskutku prijemny francuzsky bonbonik, pri ktorom som nemohol odolat a siahol som po cokolade aj po osmej hodine vecernej...nech mi je odpustene, ale stalo to za to ;) ()

dr.fish

Tenhle film mne potěšil. Jen Francouzi prostě dokáží natoči takhle banální námět a ještě z toho vymáčknout výtečnou komedii. A navíc v optimální stopáži! 75% ()

campix

Příjemně elegantní a nevtíravá romantická komedie. Duo podivínů Poelvoorde x Carré funguje dohromady skvěle a krásně svižný děj společně s krátkou stopáží dělá z Lásky s vůní čokolády velmi příjemnou jednohubku. ()

vesper001

Extrémně stydlivá romantika mezi cukrářkou s vyšinutým pohledem a neurotickým krtkem, kterému hrozí vystěhování z díry. („Nemám s ženami žádný problém. Jenom mě děsí.“) Ale je hezké jednou vidět love story mezi postavami, které se blíží realitě mnohem víc než obvyklá směs šampónu a modelíny. ()

Skuby47

Čokoládově sladká komedie o dvojici nesmělých, roztomile ostýchavých a starosvětsky zamilovaných. Námět je originální, herecky je to kouzelně zvládnuté s vtipnými dialogy a jemným humorem. Tento francouzský snímek ukazuje, že romantický film lze natočit i cudně, bez postelových erotických scén. A to nemluvím o ukázkové výrobě čokolády, která mě přiměla jít v noci s baterkou do komory pro tabulku čokolády, kterou jsem si tam sama před sebou ukryla pro čas nouze. ()

noriaki

Děsím se všech sociálních interakcí, když se na mě zaměří pozornost omdlévám, trpím chorobnou méněcenností, konflikty řeším útěkem. Zn najdu tě? S nadsázkou se dá říci, že jde o komedii budoucnosti. Z Evropy ohrožené stárnutím populace, vychované na on-line komunikaci a neschopné vytvořit stabilní sociální kontakty v reálném světě. Z desetiletí kdy se do módy vrátil styl sedmdesátek a lidé středního věku jsou noví dospívající. To že jde o podařenou jednohubku se sympatickou Isabelle Carré a s kouzelně nesmělým Benoîtem Poelvoorde, jde říci i bez nadsázky. ()

rockwoman

"Potí se mi ruce. Je mi to jedno. Kručí mi v břiše. Mám ten zvuk rád. Pořád se červenám. Mně to připadá nádherné." ...Recept na katastrofu měl nakonec ty správné ingredience, takže čokoláda s vůní lásky se povedla. :-) ()

sskrblik

Sladké a milé. To jsou dva velice trefné přívlastky francouzsko - belgického filmu. Příjemný úsměv na rtech mě doprovázel celým filmem. Nenáročná oddychovka, doporučuji :-) ()

Autogram

Keď je vo filme čokoláda, tak má automaticky vysoké hodnotenie? Čokoládu má rád skoro každý, ale ochutnávať čokoládu cez telku je snáď horšie ako pozerať porno. Za čokoládu teda nula bodov a tie divné scény s romantikou cez nesmelosť len za jednu hviezdu, a film odrazu skončil. ()

Billie777

Přesně tohle mám ráda! Svěží komedie s tím správným a úžasným francouzským kouzlem a šarmem, jak to umí jenom oni - Francouzi. Všechny postavy mě bavily ale hlavní dvojice byla více než roztomilá. Hezké, romantické, vkusné a vskutku rozkošné. ()

peetriss

Roztomilá "stydlivá" romantika ve francouzském podání, která dokázala mnohokrát rozkošně pobavit. Čokoládový nátlak na chuťové pohárky je jen přičítán k dobru. Benoît Poelvoorde a zejména skvělá Isabelle Carré - jejichž procházka v dešti (grimasa Isabelle Carré je odzbrojující) či jedno z nejoriginálnějších vyznání lásky, mě dostaly do kolen - jsou zásadním úspěchem této, sice nenáročné, ale velmi sympatické komedie. Za mě palec nahoru! ()

Ollie235

Film, pro který se přívlastek ,,milý" přímo nabízí. Je to jedna z těch romantických komedií, u které sice po celou dobu tušíte, jak to celé asi dopadne, ale sledujete to s přiblblým úsměvem a bavíte se dost na to, aby ani ten očekávaný konec nikterak celkový dojem nezkazil. Tento nenápadný snímek si tak rozhodně získal mé sympatie a mohu ho jenom doporučit. ()