Prostoduchý Deuce Bigalow nemá zrovna šťastné období. Přišel o práci čističe akvárií. Jeho vyvolená ho odmítla a práce, kterou si našel na inzerát, skončila katastrofou. Najal si ho totiž mladý gigolo Antoine Lacont, aby mu hlídal luxusní dům a staral se o velké pokojové akvárium. Jenže Deuce hned druhý den nešťastnou náhodou akvárium rozbije. Aby získal peníze na opravu, rozhodne se vydělávat jako gigolo. Jeho první pokusy však nedopadnou nejlépe. O Deuceho potížích se dozví pasák T. J. Hicks a nabídne mu, aby pro něj pracoval. Jeho první kšeft však připomíná horor. Klientem je totiž tlustý černošský transvestita Jabba. Ani další zákaznice nejsou "normální". Jedinou výjimkou je Kate, pro ni ho objednaly kamarádky s tím, že vše má vypadat jako náhodné setkání. Deuce s ní stráví romantický večer, a když vyjde najevo, že má dívka protézu, uklidní ji a něžně se s ní pomiluje. Kamarádkám pak vrátí peníze s tím, že se do Kate zamiloval. Deuce si pomalu vydělává na opravu. Zvyká si na své podivné klientky a přemýšlí, že kvůli Kate této práce nechá. Jenže to už Kate zjistí, jak to bylo s jejich seznámením. (TV Nova)

H.Gordon

Nemůžu si pomoct, ale tuhle komedii mám opravdu ráda. Uznávám, že to není nic bombastického, ale já jsem se u toho mockrát zasmála a vím, že striptéra nevidím naposledy.Velmi se mi tam líbil Oded Fehr, ten měl šmrnc. Sám Rob Schneider na mě neudělal velký dojem, ale o to víc jsem si všimla jiných. Rozhodně tento film doporučuji, když chce člověk vypnout mozek a alespon trochu se pobavit. Nic víc v tom určitě není a přemýšlet se u toho taky nemusí. ()

JKL

Tyhle akce, kdy se něco stihne "za dvě vteřiny dvanáct", to není nic pro mne. Humor fekální a pubertální, na konci strašně přeslazené... ()

Kaja

Náhodou docela vtipná komedie. Dobře, některé scény nebyly tak úplně nejlepší, ale viděla jsem o dost horší filmy.. ()

prasacimor

Nechápen, čo všetci proti tomu Schneidrovi majú. Mne je celkom sympatický a do tohto vpadol ako uliaty. Nie je to samozrejme (ani zďaľeka) nejaká intelektuálna stimulácia, ale o to v takýchto filmoch ani nejde. Ide o prachsprostú ZÁBAVU. A tej tu bolo neúrekom. ()

P1tr

Rob Schneider je tu vtipný, což se o něm nedá říci pokaždé. Námět vybízí ještě k vtipnějším momentům, než se objevují v tomto snímku, ovšem i s tím co se nám dostane se dá bez problémů vyžít. ()

Josefin

Opět musím podotknout, že komedie nemusí být geniální, měly by sloužit jako oddechovky, já se bavila skvěle! ()

BloodMax

Některé části filmu byly sice trochu trapné, ale jinak jsem se dost nasmál :-))) Komedie ze zajímavého prostředí gigolů v podání komika Roba Schneidera určitě pobaví. Problémové dívky se nemusí bát, že by si nevrzly a nebo nepokecaly... Druhý díl také není špatný a hlavně, tak trochu navazuje na jedničku... Za mě těch 65 % je jasných :-))) ()

Smileface

No kromě pár fórů který jsem ale už viděl v ukázce nic moc,ani jsem se nějak extreme nezasmal,ale jde o standart v tom co teď hollywood vydava za komedie. ()

sedm.1

Sled vtipných či méně vtipných scének tvořící jakous-takous kostru filmu,při kterém jde především o humor hodně laciný,ale komu tento druh humoru nevadí,tak se zde pobaví hodně.Umění to neni,zábava ano. ()

Lukoboss

Že Rob Schneider točí ujetý filmy, na to už jsem si zvykl. Že to ale bude takhle špatný, to jsem nečekal. Vtipy, kterým se nedá zasmát, jeho dementní chování snad v každé situaci, úplně nesmyslná zápletka a najednou je to jako celek silně pod průměrem. Jestli se tomuhle v USA smějí, tak prosím, ale řekl bych, že u nás jsme na vyšší úrovni. ()

lskala

Tenhle typ humoru mi sedí - Rob Schneider se rád a ochotně ztrapňuje, žádné sociální tabu mu není cizí. No prostě "prdel jak svině" :-D 70% - 4**** ()

Kejdlo

Klasická Schneiderovka chodící do míst, kde se jiní komici neodváží a nebo jim to přijde trapné. Jen je škoda že ve druhé půli se to přehoupne do romantických sraček a zhatí to téměř geniální první půlku filmu. No nic, jdu se vylulat :D 6/10 ()

Han22

Jako je to blbost, některý scény a postavy zoufalý (otec hajzdědek), jiný super (frajer Antonio, obří baba na kterou všichni pokřikují), hlavně to celkově baví a uteče jako voda. A ty jeho "úspěchy" se ženami i jeho vzhled mi dali vzpomenou na starou adventurní sérii Leisure Suit Larry :-) ()

Pollock

Deuce je Deuce. Vzpomínám, kdy jsem tenhle snímek viděl poprvé, bylo to v jednom klubu XM, kde to číšník pustil na baru a pro mě a kamarády se tento snímek stal takřka kultovním. Hlášky jako "rybko, rybko, rybičko" - "vrať tu žirafu do zoo" apod. se ujali poměrně snadno. Dvojka je sice slabší a místy skoro až trapná, ale Deuce je Deuce ()