Prostoduchý Deuce Bigalow nemá zrovna šťastné období. Přišel o práci čističe akvárií. Jeho vyvolená ho odmítla a práce, kterou si našel na inzerát, skončila katastrofou. Najal si ho totiž mladý gigolo Antoine Lacont, aby mu hlídal luxusní dům a staral se o velké pokojové akvárium. Jenže Deuce hned druhý den nešťastnou náhodou akvárium rozbije. Aby získal peníze na opravu, rozhodne se vydělávat jako gigolo. Jeho první pokusy však nedopadnou nejlépe. O Deuceho potížích se dozví pasák T. J. Hicks a nabídne mu, aby pro něj pracoval. Jeho první kšeft však připomíná horor. Klientem je totiž tlustý černošský transvestita Jabba. Ani další zákaznice nejsou "normální". Jedinou výjimkou je Kate, pro ni ho objednaly kamarádky s tím, že vše má vypadat jako náhodné setkání. Deuce s ní stráví romantický večer, a když vyjde najevo, že má dívka protézu, uklidní ji a něžně se s ní pomiluje. Kamarádkám pak vrátí peníze s tím, že se do Kate zamiloval. Deuce si pomalu vydělává na opravu. Zvyká si na své podivné klientky a přemýšlí, že kvůli Kate této práce nechá. Jenže to už Kate zjistí, jak to bylo s jejich seznámením. (TV Nova)

Sagara

"rybka rybka rybka" "uz jsi nekdy strkal paratko do jicnu sopky?" "Nejsem jenom cupr holka s velkyma kozama, i kdyz to jsem taky" - film s tolkymi skvelymi hlaskami na ktorom sa stale skvelo smejem. A jeden z mala filmov ktoreho dabing mam naozaj rad :D ()

mazadlo

U této komedie jsem strávil haldu času , používal jsem ty hlášky haldu týdnů a smál jsem se nad tím na několik úderů. No jo dnes už to není ono ale v jisté době to prostě pecka byla ať si říká kdo chce co chce....rybko rybko rybičko.... ()

bobstock

Stačí, že to má hlavu i patu a sem tam se i zasměju, bohužel to fungovalo opravdu jen u prvního podívání před x lety. 60% ()

Jiu

Dosť trápny a nezaujímavý výtvor s mne strašne nesympatickým Robom Schneiderom v hlavnej úlohe. Ale z tak úbohého námetu by sa asi ani z iného herca veľa nevyťažilo. ()

strictly

Veškeré vtípky jsou okaté a křečovité, užití tolik v poslední době populárního „vyměšovacího humoru“ samoúčelné a komický projev Roba Schneidera je velkou tragédii. ()

Greg25

Překvapivě vtipné, s mnoha hláškami a řadou situačních legrácek. Mně tenhle film přišel vtipný a to opravdu dost, skvěle jsem se u téhle komedie pobavila. Rob Schneider se tady zase jednou vyžil a je to znát v tom dobrém slova smyslu, jeho čistič akvárií alias gigolo je jedna z nejlepších komediálních postav 90. let. 80% ()

Harpy

perfektná komédia, mne sa to páčilo a nech si hovorí kto chce- čo chce trápne to nebolo určite,navyše hl postava je taký sympoš....celkovo potešilo, zabavilo a tých hluchých miest tam bolo málo..... ()

kdosizrosy

Jako děti jsme to se sousedama doslova žrali. Deuce, to byl pojem. Dneska, s odstupem několika let, spíš pozměním na - trapné, ujeté, nechutné, ale občas se zasmějete. Deuce by si mě jako klientku vážně nezískal. ()

Johny303

Ulítlé a bláznivé filmy s Robem Schneiderem možná nesbírají Oscary, ale já se při nich vždy neskutečně bavím a když na to narazím v programu, nenechám si to ujít, proto nemám důvod držet se s hodnocením při zemi ať je to třeba sebeblbější! ()

Heero

Možná je to tím, že jsem u toho to filmu vypil 3 piva a flašku becherovky, ale fakt jsem se několikrát upřímně zasmál. Rob Schneider super, on tu komedii vlastně ani nemusí hrát, stačí se na něj podívat :) ()